PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری با بزرگترین سایت فیلم

Tehmovies
2015/03/27, 02:50 AM
با سلام خدمت شما و تبریک عید نوروز به شما عزیزان
بنده رمضانی هستم مدیریت سایت ته موویز
سایت ته موویز در کمتر از 5 ماه توانست رتبه ی 800 ایران را کسب و در نتیجه ی جستجوی گوگل در صفحه ی اصلی قرار بگیرد
ما برای این سایت هزینه ها و تلاش های بسیار زیادی انجام دادیم ولی در حال حاضر نیاز به یک اسپانسر قوی داریم تا ما را پشتیبانی کند
سایت ما جزو برترین سایت های فیلم و سریال مجاز در ایران هست
اسپانسر اولی که نیاز داریم سرور دانلود یا هاست دانلود قوی با هارد و پهنای باند بالا ( هارد بالای 2 ترابایت و پهنای باند بالای 20 ترابایت)
و اسپانسر بعدی برای راه اندازی یک تالار گفتمان ویبولتین هست البته که قبلآ داشتیم ولی چون سایت روی سرور اختصاصی هست و وارز نیست ریپورتی از ویبولتین دریافت کردیم و به ما بی بی تغییر دادیم که در حال حاضر اصلآ راضی نیستیم
آدرس ما : TehMovieS | دانلود فیلم و سریال (www.TehMovies.com)
با تشکر از شما
موفق باشید

night-server
2015/03/29, 07:10 AM
سایت ته موویز در کمتر از 5 ماه توانست رتبه ی 800 ایران را کسب و در نتیجه ی جستجوی گوگل در صفحه ی اصلی قرار بگیرد
ما برای این سایت هزینه ها و تلاش های بسیار زیادی انجام دادیم ولی در حال حاضر نیاز به یک اسپانسر قوی داریم تا ما را پشتیبانی کند
اسپانسر اولی که نیاز داریم سرور دانلود یا هاست دانلود قوی با هارد و پهنای باند بالا ( هارد بالای 2 ترابایت و پهنای باند بالای 20 ترابایت)
و اسپانسر بعدی برای راه اندازی یک تالار گفتمان ویبولتین هست البته که قبلآ داشتیم ولی چون سایت روی سرور اختصاصی هست و وارز نیست ریپورتی از ویبولتین دریافت کردیم و به ما بی بی تغییر دادیم که در حال حاضر اصلآ راضی نیستیم
آدرس ما : TehMovieS | دانلود فیلم و سریال (http://www.TehMovies.com)
با تشکر از شما
موفق باشید

نایت سرور با شرایط اسپانسری شما آماده ارائه سرویس است .

با احترام .

Tehmovies
2015/04/02, 11:25 AM
لطفآ یاهو خود را چک کنید

biriyaa
2015/05/30, 01:45 PM
آدرس ما : TehMovieS | دانلود فیلم و سریال (http://www.TehMovies.com)
با تشکر از شما
موفق باشید

سلام
لطفا در مورد سایت من هم نظر بدین و ببینید چه چیزهایی کم داره
ممنون میشم

دانلود فیلم با لینک مستقیم (http://tmovie.ir) / tmovie.ir