PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام رایگان اولیه اینترنت آسیاتِک

taninserver
2015/07/02, 08:28 PM
با احترام
طنین سرور در نظر دارد برای جذب مشتریان بیشتر و همچنین جلب رضایت مشتریان قبلی و جدید خود سرویسی جدید را بر روی خطوط مخابراتی تمامی استان های کشور(فقط شهر ها و استان هایی که مجاز به ثبت می باشند)را به صورت رایگان راه اندازی کند
در این خصوص کاربران عزیز میتوانند پس از ورود به لینکی که در این صفحه قرار داده شده است نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند
در پایان خاطرنشان میشویم که آسیاتِک سرویسی را به صورت رایگان ارائه نمیدهد و فقط طنین سرور جهت جذب مشتری سرویس هایی را به صورت رایگان ارائه میدهد
فناوران اطلاعات طنین سرور - سبد خرید (http://taninserver.ir/cp/cart.php?gid=21)

کاربران عزیز با رجوع به لینک بالا و سفارش سرویس رایگان اینترنت و تکمیل فرم اینترنت خود را در کمترین زمان ثبت نمایید/.

pa7259
2015/07/02, 08:44 PM
بنده عضو و اطلاعات رو ارسال کردم لطفا سریعا ثبت نام رو انجام بدید
با تشکر

با احترام
طنین سرور در نظر دارد برای جذب مشتریان بیشتر و همچنین جلب رضایت مشتریان قبلی و جدید خود سرویسی جدید را بر روی خطوط مخابراتی تمامی استان های کشور(فقط شهر ها و استان هایی که مجاز به ثبت می باشند)را به صورت رایگان راه اندازی کند
در این خصوص کاربران عزیز میتوانند پس از ورود به لینکی که در این صفحه قرار داده شده است نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند
در پایان خاطرنشان میشویم که آسیاتِک سرویسی را به صورت رایگان ارائه نمیدهد و فقط طنین سرور جهت جذب مشتری سرویس هایی را به صورت رایگان ارائه میدهد
فناوران اطلاعات طنین سرور - سبد خرید (http://taninserver.ir/cp/cart.php?gid=21)

کاربران عزیز با رجوع به لینک بالا و سفارش سرویس رایگان اینترنت و تکمیل فرم اینترنت خود را در کمترین زمان ثبت نمایید/.

با تشکر

taninserver
2015/07/02, 09:08 PM
با تشکر

با تشکر

درخواست شما انجام و اطلاعات تیکیت گردید

farjampc
2015/07/03, 12:05 AM
اطلاعات ارسال گردید لطفا اقدامات لازم را معمول فرمایید