PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور کنفرانس گروهی(تیم اسپیک)

taninserver
2015/07/19, 05:33 PM
فروش سرور تیم اسپیک با تعداد10000 سلوت ماهانه 20 هزار تومان
دوستان عزیز قیمت در سایت ذکر نشده و برای خرید در اینجا پیام بدید تا توضیحات لازمه برای شما ارسال گردد.

DarkBlue
2015/07/20, 11:40 AM
دوست عزیز شما چرا این تاپیک هارو در بخش بحث آزاد میزنید؟ قوانین واضح هستش به نظر من شما هم میدونید که این پست و پست قبلی شما در کدام بخش باید ارسال میشد ولی انگار اسرار دارید که این پست ها در انجمن بحث ازاد باشه
Tshost رو تخریب کردید تا خودتون این سرویس ها رو ارائه بدید؟

taninserver
2015/10/27, 10:46 PM
دوست عزیز شما چرا این تاپیک هارو در بخش بحث آزاد میزنید؟ قوانین واضح هستش به نظر من شما هم میدونید که این پست و پست قبلی شما در کدام بخش باید ارسال میشد ولی انگار اسرار دارید که این پست ها در انجمن بحث ازاد باشه
Tshost رو تخریب کردید تا خودتون این سرویس ها رو ارائه بدید؟

خیر جناب تی اس هاست کلا بحثش جداست نه من کل انجمن میدونن چه جور آدمی هستند بنده هم مشخص هستش از بنده هم در انجمن های زیادی بد گفتند ولی خیلی ها هم اومدن تکذیب کردن ولی هر کسی مشتری ما شده و بوده میدونه چطور خدماتی بهش میدیم
لطفا شما هم بشینید پست هاتون رو زیاد کنید به جای این که قوانین رو به ما یاد بدید

DarkBlue
2015/10/27, 11:31 PM
خیر جناب تی اس هاست کلا بحثش جداست نه من کل انجمن میدونن چه جور آدمی هستند بنده هم مشخص هستش از بنده هم در انجمن های زیادی بد گفتند ولی خیلی ها هم اومدن تکذیب کردن ولی هر کسی مشتری ما شده و بوده میدونه چطور خدماتی بهش میدیم
لطفا شما هم بشینید پست هاتون رو زیاد کنید به جای این که قوانین رو به ما یاد بدید
تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید
دوست گرامی
اولا تخریب فعالیت یک سایت به هر نحوه غیر مجازه اگه مشکلی دارید برید شکایت کنید شما قبل از این که این تاپیک رو برنید اول تی اس هاست که یکی از ارائه دهنده این سرویس هاست رو تخریب کردید بعد خودتون این سرویس رو ارائه دادید
دوما اگر فکر میکنید بنده دارم اسپم میکنم که پست هام افزایش پیدا کنه باید عرض کنم که به شما هیچ ربطی نداره در صورت لزوم مدیر ها تذکر میدن
اگه قرار بود تاپیک ها در بخش آزاد زده بشه دیگه به بخش هاستینگ چه نیازی بود؟

taninserver
2015/10/28, 11:18 AM
تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید
دوست گرامی
اولا تخریب فعالیت یک سایت به هر نحوه غیر مجازه اگه مشکلی دارید برید شکایت کنید شما قبل از این که این تاپیک رو برنید اول تی اس هاست که یکی از ارائه دهنده این سرویس هاست رو تخریب کردید بعد خودتون این سرویس رو ارائه دادید
دوما اگر فکر میکنید بنده دارم اسپم میکنم که پست هام افزایش پیدا کنه باید عرض کنم که به شما هیچ ربطی نداره در صورت لزوم مدیر ها تذکر میدن
اگه قرار بود تاپیک ها در بخش آزاد زده بشه دیگه به بخش هاستینگ چه نیازی بود؟

همین دیگه من هم همون ربط رو در شما ندیدم تا به من تذکر بدید
اگر میدیدم حتما پست رو حذف میکردم
تایپک رو بنده ندیده بودم والا قبلا پاسخ میدادم
همه دوستان در این سایت میدونن ما خیلی وقته داریم این سرویس رو ارائه میدیم

DarkBlue
2015/10/28, 11:48 AM
شما در بخش بحث آزاد که روزی فرض کنیم ۵۰۰ تا بازدید داره تاپیک میزنی سایر دوستان و بنده در بخش هاستینگ که روزی ۱۰۰ بازدید داره کار شما دور از انسانیته اگه شما قوانین رو مطالعه میکردید این کارو نمیکردید که مدیر ها تاپیکتون رو انتقال بدن
حتما باید روی عنوان بخش مینوشت سرور اختصاصی سرور کانتر سرور تیم اسپیک و...
احتمالا شما شهرت جهانی دارید که همه اعضا انجمن شما رو میشناسند
روز خوش