PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Border در کد طراحی سایتelham1388
2015/08/09, 09:09 AM
بوردر Border در استایل صفحات طراحی سایت به منظور حاشیه در اطراف بخش ها و div ها استفاده می گردد و در آن انواع مختلف حاشیه و Border را می توان مشخص نمود. تنظیمات Border می تواند آیتم هایی مانند پهنا ، نوع حاشیه ، رنگ حاشیه و یا تعیین حاشیه در ابعاد مختلف مانند بالا پایین چپ و راست می تواند صورت پذیرد.
Border در کد طراحی وب سایت

p {
border-top-style: dotted;
border-right-style: solid;
border-bottom-style: dotted;
border-left-style: solid;
}
در کد بالا تنظیماتی نوع بوردر را در ابعاد مختلف بالا پایین چپ و راست در انواع مختلف ست نموده است. به واس کدهای بالا و دیگر تنظمیات می توانید صفحه طراحی سایت خود را مطابق میل خود و به زیبایی تنظیم نمایید که در نتیجه امر اثرگذاری در سئو سایت و بهینه سازی وب سایت را به دنبال دارد.p.one {
border-style: solid;
border-width: 5px;
}

کد بالا علاوه بر تعیین نوع استایل ضخامت بوردر را نیز مشخص نموده است که در نتیجه امر پارگراف ما با حاشیه اطراف آن ایجاد می شود و نیز ضخامت و پهنایی را نیز برای آن تعیین نموده ایم. تمامی این اقدامات در زیبایی طراحی سایت شما اثر بسیار شایانی می گذارد و با جذب نظر کاربران می توانید ترافیک بیشتر را برای طراحی وب سایت خود منجر شوید.

p {
border: 5px solid red;
}
کد بالا برای پارگراف ضخامت حاشیه نوع حاشیه و نیز رنگ برای Border ایجاد نموده ایم.Border در کد طراحی سایت (http://www.####.net/demo/articles/525-border-%DA%A9%D8%AF-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA.html)