PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دکوراسیون داخلی فروشگاهelham1388
2015/08/17, 01:45 PM
هفت ایدهٔ ارزان برای فضا‌های کوچک فروشگاهی:

اگر محصولات شما در منزل کاربرد دارند، یک ایدهٔ درخشان برای فروشگاهتان، این است که قسمت‌های مجزایی بسازید و اجناس را طوری بچینید که در خانه به نظر برسند. به جای دیواره‌های استاندارد پارتیشن بندی، می‌توان مثلاً از قفسه‌های کم ارتفاع کتاب برای قسمت‌بندی فضا استفاده کرد. در واقع،‌ تقسیم‌بندی فضا و چیدمان صحیح اجناس، قادر به ایجاد تحول در میزان فروش شماست و دکوراسیون داخلی (http://sepehrdecoration.com/) باعث زیباتر شدن این فضا خواهد شد.

۱ــ یکی از دیوارهای فروشگاه را تأکیدی رنگ کنید: رنگ‌آمیزی یکی از دیوارها با رنگی با کنتراست بالا، نه‌تنها می‌تواند تنوع و چاشنی خوبی در سیر جوّ کلی فروشگاه به وجود بیاورد و یک سکوی ویژه برای معرفی محصول پیشنهادی هفته ایجاد کند، بلکه فضای فروشگاه شما را هم بزرگ‌تر جلوه خواهد داد. نصب کاغذ دیواری با طرح متفاوت و رنگ‌های برجسته نیز، اثر مشابه دارد.
۲ــ جلوه‌های پنجره‌ای شکل ایجاد کنید: پنجره‌ها،‌ دریچه‌ای به فضاهای دیگر هستند و فضا را بزرگ‌تر جلوه می‌دهند؛ هرچند دریچه‌هایی در پانل‌های داخل ساختمان دکوراسیون داخلی (http://sepehrdecoration.com/) باشند؛ این دریچه‌ها توهّم پنجره ایجاد می‌کنند. استفاده از آينه در قسمت‌های مختلف و نیز روی پانل‌های فوق، اثر مشابهی ایجاد می‌کند.
۳ــ عمودی فکر کنید: نمایش دادن محصولات در سطوح مختلف عمودی، ضمن بزرگ‌تر نشان دادن فضا، جذابیت بصری و تمایل به بررسی محصول در بیننده ایجاد می‌کند.
۴ــ از بروز حالت به هم ریخته اجتناب کنید: با استفاده از رنگ‌های خنثی و درصد بالاتر رنگ‌های هارمونیک نسبت به رنگ‌های متضاد، جلوه‌های هماهنگ و آرام‌بخش ایجاد کنید. اجناس را خیلی متراکم نچینید و سعی کنید جلوه‌ای سنگین و لوکس به فضا بدهید.
۵ــ فراتر از قفسه‌بندی عمل‌ کنید: قفسه‌بندی روش مؤثری برای استفاده از دیوارها و صرفه‌جویی در فضاست؛ اما در این هم می‌توان نوآوری کرد؛ مثلاً نصب یک تابلوی قدیمی نقاشی وسط قفسه، جذابیت بیشتری برای نزدیک شدن و بررسی اجناس ایجاد می‌کند.
۶ــ از قفسه‌های کتاب به عنوان تقسیم‌کننده‌های موقت استفاده کنید: تقسیم کردن فضا می‌تواند چالش‌برانگیز باشد؛ اما تنوعی که قفسه‌های کتاب می‌توانند ایجاد کنند و اینکه به راحتی قابل جا به جایی و ایجاد کنندهٔ تنوع هستند، استفاده از آنها را مناسب می‌کند.
۷ــ به روش‌های متفاوتی به فضای فروشگاهی خود نور دهید: نورپردازی در فضاهای فروشگاهی بسیار مهم است. اگر روش‌های آن را هم متنوع کنید، این قسمت به جذابیت‌های فضای شما تبدیل می‌شود؛ مانند استفاده از هالوژن‌ها،‌ ال‌ ای دی‌ها، تابلو‌های نوری(نورپردازی تصویری) و...


دکوراسیون داخلی فروشگاه (http://sepehrdecoration.com/دکوراسیون-داخلی-فروشگاه.html)