PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی هاست

kian1375
2016/07/26, 01:10 PM
بچه ها من میخام شرکت هاستینگی بزنم ایا کسی هست بهم نمایدگی ارزان و یا رایگان هاست بده

2-یا کسی میدونه چجوری باسرور هاستینگ میزنن

لطفا فقط پاسخ واقعی دهید و مسخره نکنید

mohammad mohammadi
2016/07/26, 01:22 PM
دوست عزیز شرکت هاستینگی که نمایندگی نمیگیرن خودشون سرور دارن

شما هم باید اطلاعات کافی داشته باشید نه اینکه فقط اسم هاست رو بدونید

Inna
2016/07/26, 01:39 PM
بچه ها من میخام شرکت هاستینگی بزنم ایا کسی هست بهم نمایدگی ارزان و یا رایگان هاست بده

شما یه ذره اون تعداد enter های متن تون رو کمتر کنید، خیلی بهتره!
تعریف شرکت از دیدگاه ویکی پدیا:

شرکت، (به انگلیسی: Company) یک انجمن یا بنگاه تجاری و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی و یا ترکیبی از هر دوی آنها است. بنا بر تعریف قانون مدنی ايران، شرکت عبارت است از اجتماع حقوق مالکین متعدد در شیء واحد به نحو اشاعه. ولی این تعریف در برگیرنده مشاعات نیز می‌باشد. بنابر مفهومی که از قانون تجارت استنباط می‌شود، شرکت، قراردادی است که بر اساس آن اعضا یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می‌کنند. شرکت‌ها در قوانین ایران شخصیت حقوقی دارند.
به عبارت ساده تر: صابون سازی "چلغوز صابون"، یک شرکت است چرا که متشکل از برادران عباس پور به جز برادر بزرگه می باشد! و نمایندگی های این شرکت در سطح همان منطقه، صرفا نمایندگی می باشند و نه چیزی بیشتر. اما چلغوز هاست که از غزمیت هاست نمایندگی گرفته، صرفا یک وب سایت و هاستینگ می باشد در معنای بسیار جزئی از تعریف هاستینگ
پس به عبارت ساده تر از این: شما دنبال گرفتن نمایندگی از یک هاستینگ یا شرکت هستید، نه این که خود یک شرکت راه بیاندازید
شرکت دارای دفتر و دستک و دم و دستگاهی است، نه این که برای سه ماه تعطیلات تابستانه، فردی به دنبال گرفتن نمایندگی و فروش هاست با قیمت های ... باشد که خبر از فردای خود ندارد!

خب تعریف رسمی بسه. شما اول یه مقدار اطلاعات اولیه و basic در گوگل پیدا کنید، بعد سراغ گرفتن نمایندگی برید و فکر هم نکنید که داشتن نمایندگی برای تفریح و سرگرمی راحته و میشه مثلا ازش دو هزار پول درآورد، که در تابستون ما از این قبیل موارد رو زیاد داریم

1- بله با سرور میشه هاستینگ زد، اما سرور پول میلیونی اولیه و هزینه های چند صد هزاری ماهانه میخواد. آیا توان این مقدار مبلغ رو دارید؟
2- سرور، عبارت است از سرور اختصاصی یا مجازی که میشه باهاش کارایی کرد، اما گرفتن نمایندگی ساده، خیلی راحت تره
3- شما رو به پست امید عزیز در این پست (http://www.vbiran.ir/thread109232-2.html#post761587) ارجاع میدم، من باب این بخش از سخن تون:

نمایدگی ارزان و یا رایگان
صبر کنید تا دوستانی که با این شرایط حاضر هستند به شما نمایندگی ارائه کنند، در تاپیک شرکت کنند
موید باشید

goodhal
2016/07/26, 04:12 PM
باسه منم سوال شد

باید چه نوع سروری خرید?
و چجوری سرور رو به هاست تبدیل کرد?

AbbasM
2016/07/26, 04:19 PM
باسه منم سوال شد

باید چه نوع سروری خرید?
و چجوری سرور رو به هاست تبدیل کرد?

با سلام. اگر تلگرام یا یاهو دارید با من در ارتباط باشید

تلگرام : 09204520112

وبسایت ما : های دیتا | ارائه خدمات میزبانی وب و دامنه (www.hidata.org)

rubixco
2016/07/26, 07:34 PM

با سلام و احترام

ارائه نمایندگی هاست ارزان و با کیفیت و راهنمایی در تمامی مسائل.

شماره : 09119989849 در تلگرام.

و یا درخواست تیکت در وب سایت : روبیکس سرور | هاست لینوکس | سرورمجازی | سروراختصاصی | rubixserver.com (http://www.rubixserver.com)

باتشکر

General.Silent
2016/07/27, 09:31 AM

با عرض معذرت شما كه هنوز نميدوني هاستينگ دقيقا چيه واسه چي ميخواي اين كار رو كني :o

rubixco
2016/07/27, 01:04 PM
با عرض معذرت شما كه هنوز نميدوني هاستينگ دقيقا چيه واسه چي ميخواي اين كار رو كني :o

بله شما صحیح ولی خب باید از یه جایی شروع کنن دیگه ؟ غیر از اینه ؟

mehrshad13and11
2016/07/28, 07:50 AM
بله شما صحیح ولی خب باید از یه جایی شروع کنن دیگه ؟ غیر از اینه ؟

اونم با نمایندگی رایگان؟:|

Vakili
2016/07/28, 11:41 AM
تابستان است دیگر

rubixco
2016/07/28, 12:39 PM
اونم با نمایندگی رایگان؟:|

بنده نگفتم رایگان ! ولی درکل نمایندگی

AbbasM
2016/07/28, 02:14 PM
من تعجب میکنم! از حرف کسانی که میگن چه میدونی هاستینگ چیه و ...

یعنی این عزیزان Server Manager به دنیا اومدن؟
خیلی از هاستینگ ها با نمایندگی کارشون رو شروع کردن.