PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامنه ارزان به مناسبت2 سالگی گروه ما

محمدکیان آرزم
2017/02/23, 11:21 PM
گروه ما که اسم خاصی هم وقتی شروع کردیم نداشت و اون 2 ساله پیش 3 نفر بودیم و الان 7 نفریم
و از نتیجه این زحمت 2 سال ما سایت فوتبالک و صدای روز و ندا پی و...
ساخت کلی اپ اندرویدی متفاوت بوده

امسال تصمیم گرفتیم قیمت دامنه هامونو یک تخفیف بزرگ به همه دامنه هامون به مدت 5 روز بدیم

که بدون نیاز به کد تخفیف تو این 5 روز دامنه خودتون رو به قیمت قابل توجه ای نسبت به روز های عادی بخرید

که بیشتر از همه و قابل توجه تر از همه قیمتا قیمت ثبت دامنه irهست که 3700 تومنه
و com 27تومان می باشد

امیدوارم راضی باشید

لینک دامنه اصلی وب ما

Mizbancloud.net

محمدکیان آرزم
2017/02/24, 07:09 PM
Up

محمدکیان آرزم
2017/02/26, 10:23 PM
دوستان سایتم هک شد همین الان کمکک

Vakili
2017/02/26, 11:06 PM
اگر اشتباه نکنم شما ریسلر هستید. کاری نمیتونید کنید. به سرور اصلی اطلاع بدید آخرین بک آپ رو ریست کنند.

milad_a
2017/02/27, 12:45 PM
بیچاره اونایی که به شما اعتماد میکنن و سایت و همه چی رو میدن دست شما! از دیشب سایتشون دفیس شده هنوز هم هست!8-|

محمدکیان آرزم
2017/02/27, 03:11 PM
اگر اشتباه نکنم شما ریسلر هستید. کاری نمیتونید کنید. به سرور اصلی اطلاع بدید آخرین بک آپ رو ریست کنند.

خداارو شکر تو نستیم بک اپ کاربر ارو رو یک سرور دیگه بیاریم بالا با متاسفانه 8 ساعت قطعی و سایت خودمونم بزودی کلا از این روبات پس میگیریم

یه سوال میشا بگین هزینه تا سیس یک دیتا سنتر کوچیک در حد مصرف عادی نه مثل پارس انلاین چقدره و از کجاها باید مجوز بگیرم

H0sseiN
2017/02/27, 04:39 PM
خداارو شکر تو نستیم بک اپ کاربر ارو رو یک سرور دیگه بیاریم بالا با متاسفانه 8 ساعت قطعی و سایت خودمونم بزودی کلا از این روبات پس میگیریم

یه سوال میشا بگین هزینه تا سیس یک دیتا سنتر کوچیک در حد مصرف عادی نه مثل پارس انلاین چقدره و از کجاها باید مجوز بگیرم

منظور شما از مصرف عادی چیه؟

محمدکیان آرزم
2017/02/27, 05:14 PM
یعنی مثلا نیام یه دیتا سنتر تخصصی ویزه بزرگ بزنم

Vakili
2017/02/27, 05:37 PM
یعنی مثلا نیام یه دیتا سنتر تخصصی ویزه بزرگ بزنم

اگر مصداق حرفاتون دیتانستر خونگی و استفاده صرفا برای سایت های خودتون هست که فکرش رو نکنید.
حدود سال های 87 - 88 هوطنان این حرکت رو انجام داده بودند که خبر ساز شد و فقط بازتاب طنز داشت.

پ،ن: شما نیاز نیست خودتون دیتاسنتر داشته باشید ! میتونید در هر دیتاسنتری که تمایل داشتید سرور کولو کنید.
عبارت " کولوکیشن سرور " رو گوگل کنید توضیحات تکمیلی بخونید. دیتاسنتر های داخلی هم این خدمات رو ارائه می دهند.

محمدکیان آرزم
2017/02/28, 04:06 PM
اگر مصداق حرفاتون دیتانستر خونگی و استفاده صرفا برای سایت های خودتون هست که فکرش رو نکنید.
حدود سال های 87 - 88 هوطنان این حرکت رو انجام داده بودند که خبر ساز شد و فقط بازتاب طنز داشت.

پ،ن: شما نیاز نیست خودتون دیتاسنتر داشته باشید ! میتونید در هر دیتاسنتری که تمایل داشتید سرور کولو کنید.
عبارت " کولوکیشن سرور " رو گوگل کنید توضیحات تکمیلی بخونید. دیتاسنتر های داخلی هم این خدمات رو ارائه می دهند.

نه منظورم به همراه اتاق سرور ولی درکل پایه.

Inna
2017/02/28, 04:29 PM
در مورد مجوز طبق چیزی که سرچ کردم، باید از رگولاتوری یا سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی (اووف یک کلمه رو چجوری ترجمه کردن:دی) مجوز بگیرید
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2+%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8 %A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1&*
هزینه هم یه سرور می خواید+یه نت با پهنای باند و پورت بالا که سایت تون دان نشه و پهنای باند کم نیارید+کولر برای خنک کردن اتاق+درب ورودی مناسب که سرور تون رو آقا دزده سرقت نکنه و اتاقی که حداقل 2*2 یا 3*2 باشه و فقط اتاق سرور تون باشه
در مورد هزینه هم
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87+%D8%B1%D8%A7%D9 %87+%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C+%D8%AF%DB %8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1&*
خیلیه یه کم
بودجه ی راه اندازی+بودجه ماهانه تون فکر می کنم حداقل باید یه صد یا دویست میلیون تومنی باشه (مینیمم در نظر گرفتم) تا بتونید لااقل شش ماه یا یک سال (کمتر یا بیشتر به تجهیزات و بالا پایین رفتن قیمت های ماهانه بستگی داره) دوام بیارید

محمدکیان آرزم
2017/02/28, 06:04 PM
در مورد مجوز طبق چیزی که سرچ کردم، باید از رگولاتوری یا سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی (اووف یک کلمه رو چجوری ترجمه کردن:دی) مجوز بگیرید
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2+%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8 %A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1&*
هزینه هم یه سرور می خواید+یه نت با پهنای باند و پورت بالا که سایت تون دان نشه و پهنای باند کم نیارید+کولر برای خنک کردن اتاق+درب ورودی مناسب که سرور تون رو آقا دزده سرقت نکنه و اتاقی که حداقل 2*2 یا 3*2 باشه و فقط اتاق سرور تون باشه
در مورد هزینه هم
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87+%D8%B1%D8%A7%D9 %87+%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C+%D8%AF%DB %8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1&*
خیلیه یه کم
بودجه ی راه اندازی+بودجه ماهانه تون فکر می کنم حداقل باید یه صد یا دویست میلیون تومنی باشه (مینیمم در نظر گرفتم) تا بتونید لااقل شش ماه یا یک سال (کمتر یا بیشتر به تجهیزات و بالا پایین رفتن قیمت های ماهانه بستگی داره) دوام بیارید

باورش سخته ولی مبلغی که تو زحنم و محاسباتم با وام بود خیلی پرت تر از این بود

Inna
2017/02/28, 06:12 PM
باورش سخته ولی مبلغی که تو زحنم و محاسباتم با وام بود خیلی پرت تر از این بود

ذهن
وام؟ کارآفرینی؟ اتاق سرور؟
این جا ایران هست و مدینه ی فاضله. غرب غرق در فساد نیست ها!
در مورد هزینه های کولوکیشن هم یه سرچی کنید که اونم زیاده، اما مزیتش اینه که سرور شما در دیتاسنتر های بزرگ قرار داره (تعیین می کنید سرور تون مثلا در تبیان باشه) و هزینه ی ماهانه رو به تبیان میدید و هر زمان هم خواستید می تونید سرور تون رو از تبیان بیرون بیارید و ببرید با خودتون بیرون گردش:دی
موید باشید

broozgame
2017/02/28, 06:42 PM
دوستان سایتم هک شد همین الان کمکک
:yeah::yeah::yeah::yeah:
شما مطمنید 2 ساله سایتتون بالا میاد!؟
خوشحالم که موفق به ساخت کلی آپ اندرویدی شدید!
خداوند هیچ ## را اینگونه خراب نکند! :):))

Inna
2017/02/28, 06:59 PM
:yeah::yeah::yeah::yeah:
شما مطمنید 2 ساله سایتتون بالا میاد!؟
خوشحالم که موفق به ساخت کلی آپ اندرویدی شدید!
خداوند هیچ ## را اینگونه خراب نکند! :):))

خداوند هیچ ## را اینگونه خراب نکند!
و ایضا بی شعور
--------------------
من محصولی قبلا از شما خریده بودم و شمام خوشبختانه کاری نکردید برام و خودم رفتم دنبال یادگیریش (با این که هزینه مثلا پشتیبانی هم گرفته بودید)
از این که بی شعوری تون رو در قالب عدم پشتیبانی هم بهم دو سال پیش نشون دادید تشکر می کنم
-------------------------------
سیستماتیک هیچ نقش مفیدی ندارید تو تاپیک ها کلا:yeah:
صرفا یک فردی هستید که نفس می کشید و حروفی چند تایپ می کنید و send می زنید. بعدشم الخلاص
--------------------------------------
موید تر از قبل باشید، نه به شیوه های قبلی

محمدکیان آرزم
2017/02/28, 07:11 PM
وام؟ کارآفرینی؟ اتاق سرور؟
این جا ایران هست و مدینه ی فاضله. غرب غرق در فساد نیست ها!
در مورد هزینه های کولوکیشن هم یه سرچی کنید که اونم زیاده، اما مزیتش اینه که سرور شما در دیتاسنتر های بزرگ قرار داره (تعیین می کنید سرور تون مثلا در تبیان باشه) و هزینه ی ماهانه رو به تبیان میدید و هر زمان هم خواستید می تونید سرور تون رو از تبیان بیرون بیارید و ببرید با خودتون بیرون گردش:دی
موید باشید

طبق اطلاعاتی قبلی که من از تبیان دارم بیشتر اوقات با قطعی برق و سرور ارتباط خوبی دارن
ولی بازم ممنون خیلی کمکم کردین