PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاسـت ســل پا به عرصه نهاد !

hostsel
2011/09/11, 10:42 AM
با سـلام و احترام

هاست سل با هدف ارائه خدمات حرفه ای میزبانـی وب ، ثبت دامین ، سرور مجازی و اختصاصـی و همچنین طراحی وب سایت آغاز به کار کرد !

شرکت هاست سل برای شروع کار از 2 ســرور پرقدرت برای میزبانی وب و 1 ابر سرور قدرتمند جهت ارائه سرور مجازی استفاده می کند .
سـرورهای ذکر شده ، در بهترین دیتاسنتر های جهان ( فونیکـس ناپ ، لوس آنجـلس و سینگـل هاپ ) قرار دارند .
تمامی این سرور مجهز به پورت 1 گیـگ ، آپتایم 100 ، سرعت و امنیت بالا می باشند .

مفتخریم با خدمات حرفه ای خودمان و با قیمتی بسیار مناسـب در خدمت شما عزیزان باشیم .

2 پیشنهاد ویژه هاست سل :

- دو گیگ هاست لینوکـس به همراه دامنه رایگان : سالانه فقط 35 هزار تومان
- سرور مجـازی همراه با یک گیگ رم و پهنای باند نامحدود : ماهانه 26 هزار تومان

سامانه پیامــک : 30007014444444
ایمـیل : [email protected]
وب سایــت : www.hostsel.com (http://www.hostsel.com/)

با تشـکر از تمامی عزیزان - مدیرعامل هاست سل

mt edition
2011/09/11, 10:51 AM
عالیه موافق باشید:x هاست وارز هم هست؟

hostsel
2011/09/11, 10:54 AM
عالیه موافق باشید:x هاست وارز هم هست؟
تشکر ، همچنین
بله ، موجوده

EmpireWorld
2011/09/11, 10:54 AM
عزیز حداقل آپتایمت رو می نوشتی 99.999% نه 100%
قیمت هاتونم خیلی زیاده
پهنای باند 10 گیگ اونم برای هاست 1 گیگ چه فایده ای داره؟
یکی که میاد هاست 1 میخره حتما سایت نسبتا بزرگی داره و ترافیک سایتشم بالاست
به هر حال برات آرزوی موفقیت دارم
خوش باشی

hostsel
2011/09/11, 10:59 AM
عزیز حداقل آپتایمت رو می نوشتی 99.999% نه 100%
قیمت هاتونم خیلی زیاده
پهنای باند 10 گیگ اونم برای هاست 1 گیگ چه فایده ای داره؟
یکی که میاد هاست 1 میخره حتما سایت نسبتا بزرگی داره و ترافیک سایتشم بالاست
به هر حال برات آرزوی موفقیت دارم
خوش باشی
آپتایم 100 هستش و تضمینی
سرویس هایی که میبینید در سایت مناسب سایتهای معمولی هست
همین امروز 2 سایت رو با پهنای باند نامحدود میزبانی کردیم
قیمتها نسبت به کیفیت بسیار پایین هستش
برای مثال ( و فرضا) یک دوست محترم یک سرور مجازی با رم 1 گیگ میگیره و روی اون هاست میفروشه با قیمت ماهانه هزار تومان !
ولی هزینه های ما میلیونی بوده
تعریف از خود نباشه اما شعار ما کیفیتمونه

با این صحبتا
اگه از عزیزان و دوستان وی بی ایران مایل باشند که کوپن 10 درصدی صادر میکنیم و سرویس هارم با پهنای نامحدود ارائه میدیم

با تشکر از شما دوست عزیز

apriliyaa
2011/09/11, 11:01 AM
وضعیت سیو مد و فاکشن ها چه رو هاستتون؟

EmpireWorld
2011/09/11, 11:52 AM
پهنای باند نامحدود بدید خیال ملتو هم راحت کنید
شما که براتون فرقی نداره چرا پس محدودیت گذاشتید
اگه نامحدود بدید قیمتهاتون خیلی عالی میشه

RezaMS
2011/09/11, 12:00 PM
بهتره بزارید مشتری های نظر بدن ;;)

hostsel
2011/09/11, 12:16 PM
وضعیت سیو مد و فاکشن ها چه رو هاستتون؟
فانکشن ;)
مشکلی نداره دوست عزیز

چشم!
با همکاران در مورد این موضوع بحث میکنیم..

Patira
2011/09/11, 01:04 PM
درود!

از لحاظ من کاملاً مورد تأییده... اگه اشتباه نکنم فکر کنم اینجا هم یه سری از اطلاعاتشون رو زدن :

http://www.irwebnews.com/hostsel-com-launched.html#more-661

فقط منم با نظر دوستان موافقم... خیلی خوب میشه اگه پهنای باند نامحدود باشه :دی

hostsel
2011/09/11, 01:16 PM
درود!
فقط منم با نظر دوستان موافقم... خیلی خوب میشه اگه پهنای باند نامحدود باشه :دی

با تشکر از جناب رحیمی ، دوست و همکار گرامی

با توجه به درخواست عزیزان وی بی ایران و دیگر دوستان ، پهنای باند به نامحدود ارتقا یافت

به امید رضایت شما

amirreza1373000
2011/09/11, 01:33 PM
شماره ثبت و ادرس شرکتتون رو لطفا بنویسید

Revenger
2011/09/11, 01:39 PM
7 گیگ هاست با پهنای باند نا محمدود وارز لینونکس ماهانه چقدر پام در میاد بخوام از شما بگییرم و البته میخوام وی بی نصب کنم
دامین هم رایگان رو میخواما اگر هم نشد نمیخوام
این قیمت بهم بدید بعدش هم بگید نصب اسکیریپت هم رایگان میکنید ؟
اگه میشه ایدیتون رو همب بدید :">

a404
2011/09/11, 01:43 PM
قیمت ها منصفانه بود

hostsel
2011/09/11, 01:50 PM
شماره ثبت و ادرس شرکتتون رو لطفا بنویسید
ایران :
اصفهان- شهر جدید بهارستان- فلکه ی ولی عصر- مجتمع اداری و تجاری اشکان - طبقه 3 - شرکت هاست سل
شماره دفتر : 03116826797
ش.ث : 27892
امارات :
CA 66421USA-Sharjah-Al Khan Corniche Road

شعب تهران ، تبریز و کشور اتریش به زودی ...

7 گیگ هاست با پهنای باند نا محمدود وارز لینونکس ماهانه چقدر پام در میاد بخوام از شما بگییرم و البته میخوام وی بی نصب کنم
دامین هم رایگان رو میخواما اگر هم نشد نمیخوام
این قیمت بهم بدید بعدش هم بگید نصب اسکیریپت هم رایگان میکنید ؟
اگه میشه ایدیتون رو همب بدید :">

با سلام
7 گیگ هاست لینوکس وارز + پهنای باند نامحدود + پشتیبانی اسکریپت
ماهانه 18 هزار تومان و 54 هزار تومان سالانه در خدمتتونیم

راه های ارتباطی ما و شما :
سامانه پیامک 30007014444444
ایمیل [email protected]
تیکت >> http://hostsel.com/?cat=support&item=new_main (ابتدا عضو شوید)
پشتیبانی زنده http://hostsel.com/support/chat.php
یاهو آی دی : hostsel_com و hostsel_1

موفق باشید

Ps.Graph
2011/09/11, 02:08 PM
ببخشيد اين سروري كه قيت دادين ماهانه 27 تومن روي كدوم ديتا سنتر هست ؟

آپتايمش چقدره و وارز هست ؟ هارد چقدر داره ؟

من ماه قبل روي يك سرور بودم با پهناي باند نا محدود و روم 512 و هارد 40 گيگ ماهيانه 25 ميدادم .

hostsel
2011/09/11, 02:13 PM
ببخشيد اين سروري كه قيت دادين ماهانه 27 تومن روي كدوم ديتا سنتر هست ؟

آپتايمش چقدره و وارز هست ؟ هارد چقدر داره ؟

من ماه قبل روي يك سرور بودم با پهناي باند نا محدود و روم 512 و هارد 40 گيگ ماهيانه 25 ميدادم .

با سلام

سینگل هاپ - فونیکس ناپ
آپتایم 100
70 گیگ هارد + 10 گیگ هدیه ( به خاطر وب بی ایران)
ترافیک نامحدود
ماهانه 26 هزار تومان

Zirmizi
2011/09/12, 04:10 AM
ببخشيد.
گفتيد طراحي وب سايت هم ميكنيد.
من يه قالب وردپرس ميخوام. همراه با سئو سازي كامل

چند واسم درست ميكنيد .
لطفا قيمتشو بگيد .
ممنون

hostsel
2011/09/12, 09:41 AM
ببخشيد.
گفتيد طراحي وب سايت هم ميكنيد.
من يه قالب وردپرس ميخوام. همراه با سئو سازي كامل

چند واسم درست ميكنيد .
لطفا قيمتشو بگيد .
ممنون
با سلام
بله در خدمتیم
توی سایت عضو شید ، بعد تیکت بدید تا اطلاعات رو در اختیارتون قرار بدیم
با تشکر

Zirmizi
2011/09/12, 11:58 AM
با سلام
بله در خدمتیم
توی سایت عضو شید ، بعد تیکت بدید تا اطلاعات رو در اختیارتون قرار بدیم
با تشکر
دوست من همين جا بگيد چند درست ميكنيد؟
id: [email protected]

hostsel
2011/09/12, 01:03 PM
دوست من همين جا بگيد چند درست ميكنيد؟
id: [email protected]

دوست گل ، باید امکاناتی که شما میخواین و سایر موارد رو ما بدونیم . و تیم طراحیمون قیمت بده !
موفق باشید

Majidpc
2011/09/12, 01:12 PM
اقا من از یه هاست خارجی استفاده میکنم یه سال و ورده هم هست مشکلی روش ندارم همه چی هم روش نصب میشه
اون رایگان بود 5.5 گیگ فضا میداد 200گیگ پهنای باند اخه الان با این هم هاست رایگان فکر نمیکنید قیمتتون بالاست به نظر من نامحدود بشه با این قیمت
میشه قبول گرد وگرنه واقعا اشتباهه این کارتون کمتر کسی با این هاست های رایگان میاد از سرویس شما بگیره..
من خودم یه هاست میشناسم که رایگان هست هم پهنای باندش هم فضاش نامحدوده اما لینوکسی نیست کار باهاش اسونه اما من خودم لینوکس رو ترجیح
میدم اقا نرخو بیار پایین:D

Khatam
2011/09/12, 01:15 PM
اقا من از یه هاست خارجی استفاده میکنم یه سال و ورده هم هست مشکلی روش ندارم همه چی هم روش نصب میشه
اون رایگان بود 5.5 گیگ فضا میداد 200گیگ پهنای باند اخه الان با این هم هاست رایگان فکر نمیکنید قیمتتون بالاست به نظر من نامحدود بشه با این قیمت
میشه قبول گرد وگرنه واقعا اشتباهه این کارتون کمتر کسی با این هاست های رایگان میاد از سرویس شما بگیره..
من خودم یه هاست میشناسم که رایگان هست هم پهنای باندش هم فضاش نامحدوده اما لینوکسی نیست کار باهاش اسونه اما من خودم لینوکس رو ترجیح
هاست های رایگان:
1-امنیت ندارن
2-هر لحظه ممکنه پاک بشه اطلاعات
3-اگه پاک شد مسئولیتی به عهده نمیگیرن چون رایگانه سرویس!
4-شما توی ایران هستید و اونا خارج از ایران پس اگه مشکلی پیش بیاد هیچ کاری نمیتونید بکنید
5-هر چی پول بدی آش میخوری!

vbvb
2011/09/12, 01:46 PM
اقا من از یه هاست خارجی استفاده میکنم یه سال و ورده هم هست مشکلی روش ندارم همه چی هم روش نصب میشهاون رایگان بود 5.5 گیگ فضا میداد 200گیگ پهنای باند اخه الان با این هم هاست رایگان فکر نمیکنید قیمتتون بالاست به نظر من نامحدود بشه با این قیمتمیشه قبول گرد وگرنه واقعا اشتباهه این کارتون کمتر کسی با این هاست های رایگان میاد از سرویس شما بگیره..من خودم یه هاست میشناسم که رایگان هست هم پهنای باندش هم فضاش نامحدوده اما لینوکسی نیست کار باهاش اسونه اما من خودم لینوکس رو ترجیحمیدم اقا نرخو بیار پایین:Dکسی که سایت اصولی میزنه هیچوقت هاست رایگان نمیگیرهببخشید اما حرفات جک بود برو همون هاست رایگانت رو استفاده کن به این تاپیک هم کاری نداشته باش چون ورشکست میشی یه موقع پول بابت هاست بدی

Majidpc
2011/09/12, 01:51 PM
اون رو خودم میدونم فکر نمیکنم کارهایی که من میکنم به شما ربطی داشته باشه..
شما خریداری اینجا !!!؟ یا مدیری انقدر جسارت داری تو صحبتت..
بعضی وقتا ادم با کسایی رو به رو میشه ک واقعا میمونه بهشون چی بگه!!
فکر نمیکنم مخاطب حرف های من شما بودید .فکر کنم شما قرار نیست هاست بدید

hostsel
2011/09/12, 01:55 PM

با سلام
پهنای باند که نامحدود شد دیروز به درخواست عزیزان

درباره ی موضوع هاست رایگان خارجی و در تکمیل فرمایشات دوستمون Banner1 باید عرض کنم که اگه دوست ندارید امشب بخوابید و فردا صبح سایتتون از بین رفته باشه این سری سایت هارو فراموش کنید
عزیزان بسیاری بودند
مثل شما
که مایل بودن با اینجور هاستینگ ها کار کنند ولی متاسفانه یک شبه همه ی زحمتاشون از بین رفت

و درضمن باز هم درباره سرویس های خودمون میگیم که ما قیمتون نسبت به کیفیت بسیار ناچیزه
هاست دی ال ( برای مثال ) 1 گیگ رو میده 20 هزار تومان (حداقل) ! سرور آمریکا ما 64 گیگ رم داره یکی از سرور های وب هاست اونا هم 32 گیگ . ( البته قصد خراب کردن جایی رو ندارم ) اما عزیزانی که کیفیت میخوان خرج هم باید کنند . الان ما 1 گیگ هاست ماهانه روی بهترین سرورهامون 6 هزار تومان میدیم !

پیروز باشید

Majidpc
2011/09/12, 02:02 PM
الان تعرفه ها رو دیدم خوب بود اون دوتایی که تو پست اول گفتین جالب نبود ولی اینایی که پایین سایتتون نوشته
عالیه..
شاید من یکی از اینجا بگیرم..
قابلیت نصب پالگین و اسکریپتو اینا که دیگه حتما داره دیگه

hostsel
2011/09/12, 02:10 PM
الان تعرفه ها رو دیدم خوب بود اون دوتایی که تو پست اول گفتین جالب نبود ولی اینایی که پایین سایتتون نوشته
عالیه..
شاید من یکی از اینجا بگیرم..
قابلیت نصب پالگین و اسکریپتو اینا که دیگه حتما داره دیگه
در خدمتتونیم
بله داره ..

mizbani
2011/09/12, 05:40 PM
سلام به همه عزیزان
جناب آقای عظیمی و راد و تیم هاستینگشون کاملا از لحاظ ما مورد تایید هستند.
از لحاظ کیفیت کاری و قیمت هم جایی برای حرف زدن برای ما نذاشتن :دی
با تشکر

hostsel
2011/09/12, 06:27 PM
سلام به همه عزیزان
جناب آقای عظیمی و راد و تیم هاستینگشون کاملا از لحاظ ما مورد تایید هستند.
از لحاظ کیفیت کاری و قیمت هم جایی برای حرف زدن برای ما نذاشتن :دی
با تشکر
ممنون محمد جان ..

hostsel
2011/09/14, 10:08 AM
با سلام خدمت عزیزان وی بی ایرانی

بنا به درخواست تعدادی از دوستانمون در وی بی ایران و سیاست کاری خودمان ، یک کد تخفیف 10 درصدی صادر گردید.
کد مربوطه : vbiran

به امید رضایت هر چه بیشتر شما

Khatam
2011/09/14, 11:57 PM
پشتیبانیشون بسیار عالیه!
قیمت ها بسیار کمه!
و بازم پشتیبانی بسیار عالیه :4:
از صبح تا حالا هی دارم مزاحم میشم :دی
انتقال اطلاعات هم در کمتر از 1 دقیقه انجام شد!
روز اول که خیلی خوب بود!
ایشالاه تا آخرش همینطوری باشن :دی
قالب سایتتون هم بسیار زیباست!:4:
موفق باشید

lvlehrad
2011/09/15, 12:20 AM
درود
لطفا آدرس شرکتتون رو بدید من میخوام بیام چند تا سوال حضوری بپرسم

مرسی

EMINEM
2011/09/15, 12:23 AM
امضاء

Par30web
2011/09/15, 12:33 AM
امضاء
دقیقا کجای امضا؟ (:

lvlehrad
2011/09/15, 12:43 AM
امضاء
از شما که جزو مدیران هستید بعید بود اسپم بدید ... اگر تو امضاشون آدرس شرکتشون بود که نمیپرسیدم من داخل سایتشونم چک کردم

Khatam
2011/09/15, 12:48 AM
این آدرس شرکته!
توی پست 15 گزاشتن که!

ایران :
اصفهان- شهر جدید بهارستان- فلکه ی ولی عصر- مجتمع اداری و تجاری اشکان - طبقه 3 - شرکت هاست سل
شماره دفتر : 03116826797
ش.ث : 27892
امارات :
CA 66421USA-Sharjah-Al Khan Corniche Road

شعب تهران ، تبریز و کشور اتریش به زودی ...

با سلام
7 گیگ هاست لینوکس وارز + پهنای باند نامحدود + پشتیبانی اسکریپت
ماهانه 18 هزار تومان و 54 هزار تومان سالانه در خدمتتونیم

راه های ارتباطی ما و شما :
سامانه پیامک 30007014444444
ایمیل [email protected]
تیکت >> http://hostsel.com/?cat=support&item=new_main (ابتدا عضو شوید)
پشتیبانی زنده http://hostsel.com/support/chat.php
یاهو آی دی : hostsel_com و hostsel_1

موفق باشید

lvlehrad
2011/09/15, 01:02 AM
این آدرس شرکته!
توی پست 15 گزاشتن که!
مرسی
من صفحات رو نگاه نکردم پست اول و سایتشون رو نگاه کردم

The Godfather
2011/09/15, 02:05 AM
سرویس هاتون با قیمتی که دادید فوق العاده است .
ولی خوب سایتتون کمی ناقصی داره . مثلا الان مشخص نیست هاستی که دارید میدید وارزه یا نه . چون من هر چی گشتم چیزی به اسم وارز پیدا نکردم . در شرایی که تو این تاپیک گفتید که هاست وارز دارید .

بعدش هم یکی از سایت های تحت پشتیبانی شما رو دیدم که راحت دانلود بود که اون هم از یک جای دیگه هاست می گرفت ( با هو ایز هم چک کردم )

ولی خوب در کل واقعا عالیه . همین رو میتونم بگم ( با این قیمت و آپتایمی که دادید )

Khatam
2011/09/15, 02:08 AM
هاستشون وارزه
راحت دانلود هم اونطوری که من شنیدم هاست آپلود سنترش رو از ایشون گرفته

hostsel
2011/09/15, 09:44 AM
پشتیبانیشون بسیار عالیه!
قیمت ها بسیار کمه!
و بازم پشتیبانی بسیار عالیه :4:
از صبح تا حالا هی دارم مزاحم میشم :دی
انتقال اطلاعات هم در کمتر از 1 دقیقه انجام شد!
روز اول که خیلی خوب بود!
ایشالاه تا آخرش همینطوری باشن :دی
قالب سایتتون هم بسیار زیباست!:4:
موفق باشید
با سلام
وظیفه بود دوست عزیز

سرویس هاتون با قیمتی که دادید فوق العاده است .
ولی خوب سایتتون کمی ناقصی داره . مثلا الان مشخص نیست هاستی که دارید میدید وارزه یا نه . چون من هر چی گشتم چیزی به اسم وارز پیدا نکردم . در شرایی که تو این تاپیک گفتید که هاست وارز دارید .

بعدش هم یکی از سایت های تحت پشتیبانی شما رو دیدم که راحت دانلود بود که اون هم از یک جای دیگه هاست می گرفت ( با هو ایز هم چک کردم )

ولی خوب در کل واقعا عالیه . همین رو میتونم بگم ( با این قیمت و آپتایمی که دادید )

با سلام و احترام
ممنونیم از شما

اولین مورد درباره ی مشخصه وارز >>> متشکریم از شما اول از هر چیزی و ان شا الله تا چند ساعت آینده در مشخصات سرویس های هاست لینوکس ، قابلیت وارز بودن هم ذکر خواهد شد . ممنون از تذکری که دادید.
و دومین مورد درباره ی راحت دانلود >> دوست عزیز راحت دانلود از هاست ایران هاست داره . اما همون جور که دوست ما قبل از تاپیک شما عرض کردند ، ایشون فضاش آپلود سنترش در میزبانی ماست . ) انجمن و آپلود سنتر این سایت در حال راه اندازیه ولی هاستش رو از ما تحویل گرفتند .

با تشکر مجدد از شما

Khatam
2011/09/16, 04:11 PM
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :4:
چه جلبه :دی
وقتی به تیکت جواب میدن اس ام اس میاد برا آدم :4:
ذوق مرگ شدم :4:

The Godfather
2011/09/21, 10:48 AM
دوستان من دیشب از ایشون هاست خریدم ، پول رو که به صورت آنلاین پرداخت کردم ایشون حدود دو سه دقیقه بعد یوزرنیم و پسورد و مشخصات رو داد
از نظر امکانات فوق العادست . در بخش سی پنلشون چند تا چیزی وجود داره مطمئنم در 99 % سی پنل های دیگه ایرانی وجود نداره . امکاناتی مانند میزان رم و سی پی و استفاده شده در اون زمان هم وجود دارکه از سرعتتون و بقیه موارد اگاه بشید
سرعت سرور ها هم واقعا عالیه . یعنی تفاوت به قدریه که منی که با جی پی ار اس ارانسل وارد اینترنت میشم انجمنم گونه ای لود میشه که انگر با ای دی اس ل 512 یا حداقل 256 هستم !!
پشتیبانیشون هم عالیه . هم از نظر توضیح دادن هم راهنمایی و ... ( از همه مهم تر هر چیزی که می پرسیدم بلد بودند وکامل توضیح میدادند نه مانند بعضی ها که ... ! ) دیروز فکر کنم در کل با من حدود 1.5 ساعت صحبت کردند و راهنماییم کردند و البته بینش گفتگو های مربوط به هاستینگ هم شد که خوب چنین زمانی برای مشتری فکر کنم شگفت انگیز باشه !
قیمت هاشون هم که فوق العادست ! نسبت به سرویس و کیفیتی که میدن اگر نگم فوق العاده و بدون اغراق حداقل ! جزو پنج تا سرویس دهنده برتر کشور هستند
ایشون ثابت کردند که قیمت پائین دلیل بر این نیست که کیفیت هم پائین باه . خود من 40 هزار تومن برای کیگیگ ، یک سال دادم ، هر وز تیکت میفرستادم تا مشکلم رو حل کنند . دلیلش هم بن شدن ای پی های ایرانی بود . ولی ااینجا اصلا اینطوری نیست .

در کنا راین خوبی ها یک کمبودی هم داشتند و اون هم این بود که مشخصات سرورشون رو تیو سایتشون نگذاشته بودند ( که البته خیلی ها نمیگذارند ) که ایشون مشخصات سرور ها رو گفتند و گفتند که به زودی در سایت هم مشخصات سرور ها رو میگذارند

این ها رو هم گفتم ، من نه تبلیغ کننده سایت ایشون هستم ، نه پول میگیرم ، نه نماینده هستم و نه ..... !این ها رو کامل نوشتم تا برای بعضی ها جا بیافته که هاست خوب فقط به قیمت نجومی و مایانه + 15 هزار تومن پول دادن نیست ! اگر هم این ها رو نوشتم فقط برای راهنمایی ایرنی های عزیز هستش که مثل من در به در نشن که یک هاست خوب بخرند و در یک ماه دو بار و در طول دو ماه کلا سه بار هاست عوض کنند !!!

دلیل اصلیش هم سپاس گزاری از ایشون بود که با این سرویس و قیمیت که دادند هر چقدر تبلیغ و تشکر کنم کم کردم . چه بسا که همین دیشب یکی از دوستانم رو به ایشون معرفی کردم و ایشون هم قصد دارند وی پی اس خریداری کنند !

hostsel
2011/09/21, 11:38 AM
دوستان من دیشب از ایشون هاست خریدم ، پول رو که به صورت آنلاین پرداخت کردم ایشون حدود دو سه دقیقه بعد یوزرنیم و پسورد و مشخصات رو داد
از نظر امکانات فوق العادست . در بخش سی پنلشون چند تا چیزی وجود داره مطمئنم در 99 % سی پنل های دیگه ایرانی وجود نداره . امکاناتی مانند میزان رم و سی پی و استفاده شده در اون زمان هم وجود دارکه از سرعتتون و بقیه موارد اگاه بشید
سرعت سرور ها هم واقعا عالیه . یعنی تفاوت به قدریه که منی که با جی پی ار اس ارانسل وارد اینترنت میشم انجمنم گونه ای لود میشه که انگر با ای دی اس ل 512 یا حداقل 256 هستم !!
پشتیبانیشون هم عالیه . هم از نظر توضیح دادن هم راهنمایی و ... ( از همه مهم تر هر چیزی که می پرسیدم بلد بودند وکامل توضیح میدادند نه مانند بعضی ها که ... ! ) دیروز فکر کنم در کل با من حدود 1.5 ساعت صحبت کردند و راهنماییم کردند و البته بینش گفتگو های مربوط به هاستینگ هم شد که خوب چنین زمانی برای مشتری فکر کنم شگفت انگیز باشه !
قیمت هاشون هم که فوق العادست ! نسبت به سرویس و کیفیتی که میدن اگر نگم فوق العاده و بدون اغراق حداقل ! جزو پنج تا سرویس دهنده برتر کشور هستند
ایشون ثابت کردند که قیمت پائین دلیل بر این نیست که کیفیت هم پائین باه . خود من 40 هزار تومن برای کیگیگ ، یک سال دادم ، هر وز تیکت میفرستادم تا مشکلم رو حل کنند . دلیلش هم بن شدن ای پی های ایرانی بود . ولی ااینجا اصلا اینطوری نیست .

در کنا راین خوبی ها یک کمبودی هم داشتند و اون هم این بود که مشخصات سرورشون رو تیو سایتشون نگذاشته بودند ( که البته خیلی ها نمیگذارند ) که ایشون مشخصات سرور ها رو گفتند و گفتند که به زودی در سایت هم مشخصات سرور ها رو میگذارند

این ها رو هم گفتم ، من نه تبلیغ کننده سایت ایشون هستم ، نه پول میگیرم ، نه نماینده هستم و نه ..... !این ها رو کامل نوشتم تا برای بعضی ها جا بیافته که هاست خوب فقط به قیمت نجومی و مایانه + 15 هزار تومن پول دادن نیست ! اگر هم این ها رو نوشتم فقط برای راهنمایی ایرنی های عزیز هستش که مثل من در به در نشن که یک هاست خوب بخرند و در یک ماه دو بار و در طول دو ماه کلا سه بار هاست عوض کنند !!!

دلیل اصلیش هم سپاس گزاری از ایشون بود که با این سرویس و قیمیت که دادند هر چقدر تبلیغ و تشکر کنم کم کردم . چه بسا که همین دیشب یکی از دوستانم رو به ایشون معرفی کردم و ایشون هم قصد دارند وی پی اس خریداری کنند !

هر چی بوده وظیفه بوده
ممنونیم از شما

zesht
2011/09/21, 01:12 PM
منم از ایشون چند روز پیش هاست خریدم پشتیبانی عالی دارند
سرعت سرور هم عالیه
یه خوبی دیگه هم داره اینه که هر عملیاتی برای شما اتفاق میفتده به شما اس ام اس میشه

hostsel
2011/09/27, 03:14 PM
با سلام و احترام

دوستان به زودی منتظر آفرهای باور نکردنی ما باشید..

با تشکر از همه عزیزان

Sgwgo
2011/10/13, 07:30 PM
هاسـت ســل پا از عرصه برداشت !

Patira
2011/10/13, 07:40 PM
هاسـت ســل پا از عرصه برداشت !

درود دوست عزیز؛

با توجه به اینکه شرکت هاست سل هم اکنون در نمایشگاه رسانه های دیجیتال هست، متأسفانه 2-3 روزی میشه که کاملاً از دسترس خارج شده :دی

ولی طبق تماسی که باهاشون داشتیم از روز شنبه به بهترین نحو ادامه ی پشتیبانی رو خواهند داشت.

Mr.Ramin
2011/10/13, 07:49 PM
منم سعی میکنم فردا یه هاست بگیرم از هاست سل و از شر این فرانتورک بی بخار خلاص شم :))

یک سوال + برای من خیلی مهمه هاست سل
این مشکل رو نداشته باشه

http://www.forum.seomoz.ir/f38/%D9%87%DA%A9-%D8%AA%DA%AF-%D8%B2%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-265-new/

خواستم پاسخ مدیریت رو بدونم .
این فرانتورک بی خرد از صبح خوابیده :))

mobin.parsian
2011/10/13, 08:34 PM
منم سعی میکنم فردا یه هاست بگیرم از هاست سل و از شر این فرانتورک بی بخار خلاص شم :))

این مشکل رو نداشته باشه

http://www.forum.seomoz.ir/f38/هک-تگ-زننده-خودکار-این-فروم-تنظیمات-لطفا-265-new/ (http://www.forum.seomoz.ir/f38/%D9%87%DA%A9-%D8%AA%DA%AF-%D8%B2%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-265-new/)

با سلام اول از تشکر میکنم از ادب شما ....دوما سرور از صبح دان نبود از ساعت 4 بعد از ظهر دان بود به خاطر اخطار یکی از یوزرها سرور رو دیتاسنتر آف کرده بود که الان حل شد و آپ شد....هر جا هم میخواین میتونین انتقال بدیم خیلی خوشحال میشم...لینک آپ تایم هم داخل سایت هست موفق و پیروز باشید

Mr.Ramin
2011/10/14, 08:08 AM
جناب پارسیان !
شما اصلا اطلاع دارید رنک الکسا چیه ؟ روبات گوگل چیه ؟
ساعت سایت خوابیده بود ! خودتون چک کنید 1000 رتبه الکسام پرید x_x

بعد انتظار دارید قربون صدقتونم بریم !!؟ :o

چه شخصیت جالبی دارید :D

AliBother
2011/10/14, 08:17 AM

این مشکل رو نداشته باشه

http://www.forum.seomoz.ir/f38/هک-تگ-زننده-خودکار-این-فروم-تنظیمات-لطفا-265-new/ (http://www.forum.seomoz.ir/f38/%D9%87%DA%A9-%D8%AA%DA%AF-%D8%B2%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-265-new/)

رامین جان منبعد بخواید با این لحن صحبت کنید شدیدا باهاتون برخورد میشه! دوستان دیگم که ارتباطی به قضیه ندارن از دادن پست اسپم خودداری کنندچون هم حذف میشه هم در صورت تکرار باهاشون برخورد میشه.

Khatam
2011/10/14, 11:16 AM
با تشکر از هاست سل بابت 3 روز داون بودن سایتم!
خیلی خیلی ممنونم که این لطف رو کردند و سایتم رو 3 روزه ندیدم کلا
آمارم هم که هیچی!
2 روزه تیکت دادم هنوز هیچکس جواب نداده
اوایل کار خیلی عالی بودند
اما به یک ماه نکشیده مثل اینکه تعطیل کردن
خدا عاقبتمون رو به خیر کنه فقط
این همه از هاست سل تعریف کردم اما الان عقده ای شدم لحظه ای سایتم رو ببینم

bOs3000
2011/10/14, 11:24 AM
با تشکر از هاست سل بابت 3 روز داون بودن سایتم!
خیلی خیلی ممنونم که این لطف رو کردند و سایتم رو 3 روزه ندیدم کلا
آمارم هم که هیچی!
2 روزه تیکت دادم هنوز هیچکس جواب نداده
اوایل کار خیلی عالی بودند
اما به یک ماه نکشیده مثل اینکه تعطیل کردن
خدا عاقبتمون رو به خیر کنه فقط
این همه از هاست سل تعریف کردم اما الان عقده ای شدم لحظه ای سایتم رو ببینم

سلام دوست عزیز
یعنی کامل همه سایت های روی سرور هاست سل بالا نمیاد؟
جواب تلفن رو هم نمیدهند؟

امیدوارم مشکلتون حل بشه:x

Khatam
2011/10/14, 11:28 AM
سلام دوست عزیز
یعنی کامل همه سایت های روی سرور هاست سل بالا نمیاد؟
جواب تلفن رو هم نمیدهند؟

امیدوارم مشکلتون حل بشه:x
نمیدونم همش نمیاد یا فقط مال منه
اما
banner1.ir
exedl.ir
3 روزه بالا نمیان
آمار وبگذر هم 3 روزه صفره !
یعنی فقط برای خودم داون نیست
تلفن نزدم والا :دی
به دلایلی!

Sgwgo
2011/10/14, 11:42 AM
مثل اینکه از امروز شروع کردن به جواب دادن تیکت که واقعا خسته نباشن بعد 3 روز
ولی خب مشکل ها هنوز حل نشده

Khatam
2011/10/14, 11:49 AM
مثل اینکه از امروز شروع کردن به جواب دادن تیکت که واقعا خسته نباشن بعد 3 روز
ولی خب مشکل ها هنوز حل نشده
تیکت من که هنوز جواب داده نشده!
جواب بدن هم لطف میکنن
مشکله پیش میاد!
اما بالاخره مشتری های فعلی مهم ترن یا نمایشگاه ؟
من ممکنه توی همین 3 روز برام مشتری میومد
به هزار امید و آرزو سایت کلا تغییر دادیم حالا ...!
انشالله که درست بشه و ما از حصرت دیدن سایتمون در بیاییم!

zesht
2011/10/14, 12:07 PM
آقا خوشبختانه سایت من که تاحالا مشکلی نداشته:-bd

OmidX
2011/10/14, 02:37 PM
پست های اضافی پاک شد . . .

اینجا پشتیبانی فرانتورک نیست . . .

رعایت کنید . . .

Khatam
2011/10/14, 05:31 PM
سایت مردم 10 دقیقه داون میشه کلی جیغ و داد میکنن
من چقدر صبورم
ای خداااااااااااااااااااااا:( (

Khatam
2011/10/14, 10:54 PM
سایتم حدود 1 ساعت اومد بالا و باز هم طبق معمول داون شد!
بالاخره سایت رو دیدم دلم وا شد!
خیلی وقت بود ندیده بودمش
واقعا نمیدونم کی قراره این سرور درست شه
مشتری هاشونو ول کردن رفتن نمایشگاه
تیکتم هم دیگه سن و سالی ازش گذشته :دی

ali-delta
2011/11/26, 06:43 PM
بچه ها نمیدونین چرا هرچی تیکت میزنم جوابی نمیاد ؟!
واس شما هم همینجوریه ؟
زیر مونیتورم علف سبز شد بس که منتظر موندم /:)

H0sseiN
2011/11/26, 07:04 PM
بچه ها نمیدونین چرا هرچی تیکت میزنم جوابی نمیاد ؟!
واس شما هم همینجوریه ؟
زیر مونیتورم علف سبز شد بس که منتظر موندم /:)

این تاپیک صرفا جهت معرفی بوده و موارد پشتیبانی به وی بی ایران مربوط نمیشه

پ.ن: به علت پشتیبانی ضعیف این هاستینگ تاپیک بسته شد.