PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هاست های فرانتورک

Ariyan
2011/12/30, 03:32 PM
سلام ...

این تاپیک رو اینجا قرار میدم چون میدونم اکثر کسایی که از فرانتورک هاست گرفتن توی این انجمن از ایشون هاست گرفتن

همه با سرور های فرانتورک آشنا هستند و تقریبا عده ی زیادی هم ازشون سرویس دارن چون هم قیمت ها کاملا مناسبه و هم به قول بعضی ها پشتیبانی ...

ولی چند وقتیه که مطمئنا متوجه شدید که نه سایت ها بالا میان و همش هم اینترنال ارور داریم

وقتی هم که اعتراض کردم نسبت به این وضعیت اینطوری جواب دادن :

http://up.vbiran.ir/images/wf42qz9vm5xkp1f9syi8.jpg

من دیشب از پارس وی پی اس یه هاست گرفتم و قرار شد که سایتم رو منتقل کنم اونجا حدودای ساعت 9 تیکت زدم برای دریافت بکاپ سایت :

http://up.vbiran.ir/images/dyci9aea1ig787hnihav.jpg

نمیدونم مدیران هاستینگ دقیقا چه زمانی اصطلاح oversale رو بکار میبرن ولی فکر کنم در مورد سرور های فرانتورک این اتفاق افتاده همانطور که اکثر دوستان هم تایید میکنن که سرور های مبین هر لحظه امکان کرش هست

فقط خواستم دوستان بدونن که همیشه هر چیز ارزون خوب نیست و مشکلاتی داره و همیشه به فکر چیزای ارزون قیمت تر نباشن ...

Sattarforum
2011/12/30, 03:45 PM
مبین جان و کارمندان فرا که از این جور رفتارها مثل نقل و نبات انجام میدن
این اقا میفرمایند که خودشان سرور کانفیگ میکنن میفرستن دیتا سنتر
اما غافل از این هستند که کانفیگ سرورشون مشکل داره . در حال حاضر بنده با کمترین دانش تونستم روی سرور های فرا یوزر با دسترسی روت بسازم که علی جان مدیریت همین سایت هم در جریان بودند
بهتره این دوستمون با این همه ادعا کمی بر امنیت سرورشون بپردازند که بارها و بارها توسط هکر ها مورد آسیب قرار نگیره
مورد آخری که بیشتر دوستان در جریان هستند هک رمز whcm توسط آشیانه
به تمام این موارد اضافه کنید برخوردهای زشت و بی ادبانه کارمندان این شرکت با مشتری ها

Mehdi13
2011/12/30, 03:47 PM
سینوهه جان من از کیفیت هاست اطلاع ندارم پس حرفی نمیزنم

اما نحوه پاسخ گویی ایشون ایشون نشون میده از نظر شخصیتی ادم فهمیده ای هستند و قصد اذیت کردن ندارن (البته امیدوارم و این برداشت منه)

شاید مشکلی داشتند

Ariyan
2011/12/30, 03:50 PM
سینوهه جان من از کیفیت هاست اطلاع ندارم پس حرفی نمیزنم

اما نحوه پاسخ گویی ایشون ایشون نشون میده از نظر شخصیتی ادم فهمیده ای هستند و قصد اذیت کردن ندارن (البته امیدوارم و این برداشت منه)

شاید مشکلی داشتند

شاید اینجور صحبت کردن ایشون و سرکار گذاشتنشون برای شما مفهوم بدی نداشته باشه ولی برای من و هر ## دیگه ایی یه نوع توهینه ...

Mehdi13
2011/12/30, 04:04 PM
قصد من دفاع از ایشون نبود چون نه میشناسمش نه مشتریش بودم

فقط خواستم به شما دلداری داده باشم چون همسایه شدیم با هم

امیدوارم مشکلت حل بشه

Ariyan
2011/12/30, 04:08 PM
به صورت دستی انتقال دادم دیتابیس رو و همچنین فایل ها رو

ولی واقعا برام جای سوال که دلیل بسته شدن بکاپ تو سی پنل چیه؟! فشار میاد به سرور ؟ پس چرا این همه هاستینگ این کار رو نکردن؟! این همه نگران فشار اومدن به سرور هستی چرا این همه سایت میاری رو سرور که پشت سر هم اینترنال ارور داشته باشیم؟!

---------- ارسال شده در 04:10 PM ---------- ارسال قبلی در 04:08 PM ----------

لازم به ذکره که من زمانی روی همین هاست یه انجمن داشتم

در اون موقع هم نه سایت مپ ساز کار میکرد و نه تگر سایت تیکت هم میزدی تنها جوابشون این بود : " پلاگین ها فشار میارن به سرور " !!!

Moderooz
2011/12/30, 04:10 PM
آقا اصلا فرانتورک سر و سامون نداره
من یه سایت روش داشتم و بعد یه سری مشکلات پیش اومد که اون سایتمو رها کردم
نکته عجیب این بود که من هاست یک ماهه خریده بودم اما بعد از اتمام هاست،سایت من دوماه دیگه همچنان بالا میومد!!! بعداز 2ماه تازه ایشون متوجه شدن که بنده 2ماهه اصلا پولی پرداخت نکردم و اومدن تهدید کردن که اگه پرداخت نکنید سایت رو پاک میکنم،من هم گفتم لطف میکنید
کسی که آمار پرداخت های کاربراش رو نداشته باشه معلومه پشتیبانیش بهتر از این نمیشه

Ariyan
2011/12/30, 07:51 PM
نزدیک به بیست و چهار ساعت میگذره و هنوز هم بکاپ رو تحویل ندادن .... آدم برای مال خودشم باید التماس کنه :o

موندم تحویل ندادن بکاپ چه سودی میتونه براش داشته باشه؟!

mobin.parsian
2011/12/30, 08:04 PM
آقای عزیز ما اصلا جمعه ها پشتیبانی نداریم این هم که امروز جواب دادم دلیلش این بود که کاری داشتم که اومدم وگرنه در روز جمعه پشتیبانی نداریم..شما هم که ماشالاه تاپیک زدین...چون جمعه پشتیبانی نداریم بک اپتون دیر شد..وگرنه میدادیم خدمتتون...جالب هست که ماه پیش من بودم به شما گفتم که اگه نداری تمدید کنی نمیخواد هزینه هاست رو بدین ..(هنوز پیام خصوصی ها وی بی ایرانتونم هست) این جا سایت ما نیست..این جا هم پشتیبانی ما نیست شما در تیکت پیگیری کنید نه اینجا...موفق و پیروز باشید

Mehdi13
2011/12/30, 08:08 PM
شرمنده اسپم میدم اما این متن امضاتون چه معنی داره ؟

خاک ایران داره سنت های ما پاس میداریم.تو هم با مایی؟
(http://www.faranetwork.ir/) (http://www.faranetwork.ir/)

Ariyan
2011/12/30, 08:09 PM
جالب هست که ماه پیش من بودم به شما گفتم که اگه نداری تمدید کنی نمیخواد هزینه هاست رو بدین ..

چه ربطی داره؟! :o

مثلا میخواید بگید خیلی نمک نشناسم؟! خدا رو شکر تو این مدت نه پول هاستم عقب افتاده و نه مشکلی داشتم

پس چطوری توی تیکت گفتید که فردا صبح تحویل میدم؟

عکسش که هست که
خود تیکت هم سرجاشه . البته اگر پاکش نکنین ...

mobin.parsian
2011/12/30, 08:12 PM
شرمنده اسپم میدم اما این متن امضاتون چه معنی داره ؟ خاک ایران داره سنت های ما پاس میداریم.تو هم با مایی؟ (http://www.faranetwork.ir/) (http://www.faranetwork.ir/) باید توضیج بدم؟؟؟ اینجا انجمن هست هر کسی میتونه هر امضایی بزاره!

cheshmak816
2011/12/30, 08:13 PM
من از ایشون هاست داشتم
چون ارور اینترنال میداد مجبور شدم برم جای دیگه
ولی من ازشون درخواست بک آپ کردم بهم دادن
نمیدونم چرا به شما دیر دادن یا اصلا ندادن

mobin.parsian
2011/12/30, 08:15 PM
چه ربطی داره؟! :o مثلا میخواید بگید خیلی نمک نشناسم؟! خدا رو شکر تو این مدت نه پول هاستم عقب افتاده و نه مشکلی داشتم پس چطوری توی تیکت گفتید که فردا صبح تحویل میدم؟ عکسش که هست که خود تیکت هم سرجاشه . البته اگر پاکش نکنین ... ما هیچ تیکتی پاک نکردیم!!!!! اینکه گفتیم فردا صبح تو کران جاب سرور گذاشته بودیم بریزه که متاسفانه تایم رو اشتباه دادیم نریخته!!! اینجا هم دادگاه نیست که دارین حل مشکل میکنین!!! شما حتی یک تلفن از صبح نزدی جواب بگیری اومدین تاپیک زدین!

---------- ارسال شده در 08:18 PM ---------- ارسال قبلی در 08:15 PM ----------

آقا اصلا فرانتورک سر و سامون نداره من یه سایت روش داشتم و بعد یه سری مشکلات پیش اومد که اون سایتمو رها کردم نکته عجیب این بود که من هاست یک ماهه خریده بودم اما بعد از اتمام هاست،سایت من دوماه دیگه همچنان بالا میومد!!! بعداز 2ماه تازه ایشون متوجه شدن که بنده 2ماهه اصلا پولی پرداخت نکردم و اومدن تهدید کردن که اگه پرداخت نکنید سایت رو پاک میکنم،من هم گفتم لطف میکنید کسی که آمار پرداخت های کاربراش رو نداشته باشه معلومه پشتیبانیش بهتر از این نمیشه شما کدوم یوزر ما هستین!!!! یادم نمیاد تهدید کرده باشم!!! بهتون گفتم اگه نمیخواین تمدید کنین بگین که سایتتون رو پاک کنیم!! یعنی این حق رو نداریم؟؟؟ میخواین پول ندین استفاده بکنین؟؟؟؟؟ خوشبختانه تا امروز بیش از 400 تا یوزر فعال داریم که 292 یوز سرور مجازی هستند و بقیه یوزر هاست ...به دلیل شلوغی کاری بعضی موقع ها پرداخت ها بعضی ها انجام نمیدن ما هم یادمون میره...10 هزار تومان ارزش نداره که بخوایم بخاطرش کسی رو ساسپندد کنیم!!!

---------- ارسال شده در 08:19 PM ---------- ارسال قبلی در 08:15 PM ----------

من از ایشون هاست داشتم چون ارور اینترنال میداد مجبور شدم برم جای دیگه ولی من ازشون درخواست بک آپ کردم بهم دادن نمیدونم چرا به شما دیر دادن یا اصلا ندادن هاستینگ بصورت cloud هست ..بهتون گفتم مصرفتون بالا هست پر مییشه رمتون چون هر کاربر یک مقدار رم اختصاصی داره!!!..البته یادم نمیاد کدوم یوزر ما هستین ولی به همه همین رو گفتیم

Ariyan
2011/12/30, 08:21 PM
شما حتی یک تلفن از صبح نزدی جواب بگیری اومدین تاپیک زدین!

چرا باید تلفن میزدم؟! شما صبح آنلاین بودید و جواب من رو هم دادید

! اینکه گفتیم فردا صبح تو کران جاب سرور گذاشته بودیم بریزه که متاسفانه تایم رو اشتباه دادیم نریخته!

جوابتون به نظر خودتون قانع کننده است؟؟؟

اینجا هم دادگاه نیست که دارین حل مشکل میکنین!!

دادگاه نیست ولی بهترین محیط بوده برای تبلیغات شما اینطوری که میبینم اکثرا یوزر هاتون کاربران وی بی ایران بودند این تاپیک رو هم من فقط و فقط برای اطلاع یوزر های فعلی تون و آینده تون از وضعیت پشتیبانی ارسال کردم و نیازی هم به بکاپ ندارم چون به صورت دستی انتقال دادم

---------- ارسال شده در 08:21 PM ---------- ارسال قبلی در 08:21 PM ----------

کاملا معلومه که جواب قانع کننده ایی ندارید و نباید هم داشته باشید
این که روز جمعه پشتیبانی نداریم دلیل خوبیه؟؟؟

mobin.parsian
2011/12/30, 08:27 PM
چرا باید تلفن میزدم؟! شما صبح آنلاین بودید و جواب من رو هم دادید جوابتون به نظر خودتون قانع کننده است؟؟؟ دادگاه نیست ولی بهترین محیط بوده برای تبلیغات شما اینطوری که میبینم اکثرا یوزر هاتون کاربران وی بی ایران بودند این تاپیک رو هم من فقط و فقط برای اطلاع یوزر های فعلی تون و آینده تون از وضعیت پشتیبانی ارسال کردم و نیازی هم به بکاپ ندارم چون به صورت دستی انتقال دادم ---------- ارسال شده در 08:21 PM ---------- ارسال قبلی در 08:21 PM ---------- کاملا معلومه که جواب قانع کننده ایی ندارید و نباید هم داشته باشید این که روز جمعه پشتیبانی نداریم دلیل خوبیه؟؟؟ شما اومدین تاپیک زدین انگار ما فرار کردیم یا سرور دان شده؟؟؟؟ یا زنگ زدین جواب ندادم؟؟؟؟ هیچکدوم رفتار شما بچه گانه بود!!! همیشه در نظر داشته باشید خیلی از تاپیک ها تخریب باعث تبلیغ میشه!!!! در مورد جواب قانع کننده دقیقا چیزی بوده که عرض کردم اگه غیر از این بوده تشریف ببرین دادگاه جرایم رایانه ای یا تشریف بیارین شرکت در خدمتتون هستم!!! آدرس شرکت : مشهد - احمد آباد - خیابان بابک - بابک 11 - پلاک 49 - فرانتورک

Ariyan
2011/12/30, 08:31 PM
شما اومدین تاپیک زدین انگار ما فرار کردیم یا سرور دان شده؟؟؟؟ یا زنگ زدین جواب ندادم؟؟؟؟ هیچکدوم رفتار شما بچه گانه بود!!! همیشه در نظر داشته باشید خیلی از تاپیک ها تخریب باعث تبلیغ میشه!!!! در مورد جواب قانع کننده دقیقا چیزی بوده که عرض کردم اگه غیر از این بوده تشریف ببرین دادگاه جرایم رایانه ای یا تشریف بیارین شرکت در خدمتتون هستم!!! آدرس شرکت : مشهد - احمد آباد - خیابان بابک - بابک 11 - پلاک 49 - فرانتورک

چه عجب! :))

20 مگ مفت از حجمم رفت همون اول بکاپ رو میدادید خیال همه راحت میشد ./

سرور دان نشده ولی پدرمون رو دراورده پشت سر هم اینترنال ارور و ...
رفتار من بچگانه بوده یا شما؟! یه بار دیگه به مکالماتمون تو اون تیکت و تیکت دیگه ایی که عکسش رو گذاشتم نگاه کنید ...

همیشه در نظر داشته باشید خیلی از تاپیک ها تخریب باعث تبلیغ میشه

حتما .!!!! علی الخصوص با این تاپیک و این همه یوزری که تو صفحه ی قبل از شما چقدر تعریف کردن واقعا ... امیدوارم به واسطه ی این تاپیک روز به روز فروشتون بیشتر شه

آخرش نفهمیدیم oversale رو دقیقا چه زمانی بکار میبرن در مورد هاستینگ :f:

mobin.parsian
2011/12/30, 08:37 PM
چه عجب! :)) 20 مگ مفت از حجمم رفت همون اول بکاپ رو میدادید خیال همه راحت میشد ./ سرور دان نشده ولی پدرمون رو دراورده پشت سر هم اینترنال ارور و ... رفتار من بچگانه بوده یا شما؟! یه بار دیگه به مکالماتمون تو اون تیکت و تیکت دیگه ایی که عکسش رو گذاشتم نگاه کنید ... حتما .!!!! علی الخصوص با این تاپیک و این همه یوزری که تو صفحه ی قبل از شما چقدر تعریف کردن واقعا ... امیدوارم به واسطه ی این تاپیک روز به روز فروشتون بیشتر شه آخرش نفهمیدیم oversale رو دقیقا چه زمانی بکار میبرن در مورد هاستینگ :f: شما واسه اینترنال ارور هر بار جواب قانع کننده ای گرفتین....رفتار شما برای زدن تاپیک بچه گانه بوده!!! شما oversale رو معنی کنی؟؟؟؟ oversale زمانی هست که سرور بیش از حد پر بشه نه سروری که 32گیگ رم داره و 16 گیگ رم خالی داره!! و از 100% سی پی یو فقط 7% مورد استفاده قرار میگیره و از 2 ترابایت هارد 500 گیگ فقط پر هست!!! * Load Averages: 2.50 4.34 5.61 اینجا دادگاه نیست که بخواد ادامه بدم...مشکلی داشتین از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید یا اگه مشهد هستین تشریف بیارین شرکت خوشجال میشم ببینمتون!!!..دیگه نیازی به جواب دادن در این تاپیک نمیبینم چون بک آپتون هم داده شده!!

Ariyan
2011/12/30, 08:42 PM
چه جواب قانع کننده ایی؟!

خوشبختانه تا امروز بیش از 400 تا یوزر فعال داریم که 292 یوز سرور مجازی هستند و بقیه یوزر هاست
من موندم این همه یوزر رو یه سرور چطوری دووم اوردن؟! :f:

mobin.parsian
2011/12/30, 08:46 PM
چه جواب قانع کننده ایی؟! من موندم این همه یوزر رو یه سرور چطوری دووم اوردن؟! :f: گل پسر کجا گفتم یک سرور؟؟؟ پیدا کن نشون بده!!!

Ariyan
2011/12/30, 08:52 PM
گل پسر کجا گفتم یک سرور؟؟؟ پیدا کن نشون بده!!!

:f: کاری ندارم سرور یا دیتاسنترتون :))

این واژه ی گل پسر رو خیلی دوست داری نه تو امروز تو وبهاستینگ تالک داشتم تاپیک هایی که از شما شکایت شده بود توشون رو گشت میزدم تو اکثرشون از این واژه استفاده کرده بودید ولی این آخریه خانم بودن ظاهرا در مورد شون کاربرد نداشت نه؟! :f:

بهرحال سرور شما مشکلات زیادی داره
1-امنیت بسیار بسیار پایین به طوری که در پست دوم این تاپیک هم بهش اشاره شد
2-اینترنال ارور های فراوان و سرعت کم که باز هم تو این تاپیک توسط یوزر های دیگه بهش اشاره شد
3- که باز هم یک یوزر دیگه بهش اشاره کرد پشتیبانی تون هست ...

---------- ارسال شده در 08:54 PM ---------- ارسال قبلی در 08:52 PM ----------

همیشه در نظر داشته باشید خیلی از تاپیک ها تخریب باعث تبلیغ میشه!

ایها الناس بنده قصد تخریب فرانتورک رو دارم چون این روزا شدیدا شاخ شده :yeah:

واقعا چرا باید بیام تخریب کنم؟! هاست دارم؟! یکی دیگه پول داده بهم بیام این کار رو بکنم؟! واقعا چرا؟! (یکی بگه دیگه! ) :دی

fariborz_ra
2011/12/30, 08:59 PM
بیخیال شین
یه صلوات بفرستین تمومش کنین بره
شما هم که اومدین هاستتون رو به صورت دستی انتقال دادین کاری ندارم با چه سختی
به هرحال تایپیکتون رو زدین و حرفاتون رو زدین این برمیگرده به درک و شعور طرف مقابل که این هاستینگ خوب هستش یا نه
هی شما جواب میدین هی فرانتورک جواب میده اینطوری به هیچ جایی نمیرسین
نتیجه این تایپیک هم معلومه به نفع کی سنیگینی میکنه بعد از اون برمیگرده به درک و شعور کاربران
صلوات بفرستین تمومش کنین بره

Ariyan
2011/12/30, 09:02 PM
بیخیال شین
به هرحال تایپیکتون رو زدین و حرفاتون رو زدین این برمیگرده به درک و شعور طرف مقابل که این هاستینگ خوب هستش یا نه
نتیجه این تایپیک هم معلومه به نفع کی سنیگینی میکنه بعد از اون برمیگرده به درک و شعور کاربران

یه گل پسر بیاد این تاپیکو ببنده دیگه :f:

BaxKhanWars
2011/12/30, 09:07 PM
بیخیال شین

بالاخره چیکار کنه صلوات بفرسته یا یه صلوات بفرسته :دی :f:

Ariyan
2011/12/30, 09:10 PM
بالاخره چیکار کنه صلوات بفرسته یا یه صلوات بفرسته :دی http://cdn.vbiran.ir/images/vbiran/25r30wi.gif

مهم نیته ، حساس نشو حساس نشو :f:

VBIran
2011/12/30, 09:15 PM
سینوهه جان این تاپیک توی گوگل چهارم هست و فکر کنم به هدفتون رسیدید .

آقای مبین شما هم فکر میکنم از همین امروز باید به فکر سر و سامون فرانتورک باشید . از نظر دیزاین امنیت تبلیغات نظم و ..

امیدوارم موفق باشید