PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی هاست نامحدود قوی و پر سرعت

forex2nice
2012/02/27, 02:51 PM
سلام به دوستان گرامی . میخواستم اگر امکانش هست دوستان تجربشون رو در اختیار قرار بدن و هاست نا محدود قوی و پرسرعت و عالی رو معرفی کنند . با تشکر ;;)

Shahab
2012/02/27, 04:18 PM
پیشنهاد می کنم نامحدود استفاده نکنید
چون یک سری محدودیت ها داره

forex2nice
2012/02/27, 05:39 PM
آخه بعضیا میان 200 مگ میدن سالی 8-توامن و بعضیا میان میگن نامحدود سالی 90 تومان !!! ما که حجم بالا میخوایم با سرعت و کیفیت خوب با قیمت مناسب کجا بریم ؟ !!! آخه 200 مگ هم برا من کمه .

PreSideNt
2012/02/27, 05:45 PM
عزیز هاست پرس
از هر لحاظ عالی
50 گیگ رو بهتون پیشنهاد میکنم

---------- ارسال شده در 05:45 PM ---------- ارسال قبلی در 05:45 PM ----------

سبد خرید - HostPress.IR (http://www.hostpress.ir/clients/cart.php?gid=5)

AVA
2012/02/27, 06:04 PM
شیراز هاست (http://shiraz-host.com)
نامحدود :
ماهانه 10 ت
سالانه 80 ت

G A L A X Y
2012/02/27, 08:07 PM
سلام. تو هاستهای نامحدود هاست پردیس هاستینگ رو من داشتم مناسبه. نامحدود شخصی و سازمانی و پردیس داره

DostanWeb
2012/02/29, 01:17 PM
تيم تخصصي دوستان وب در خدمت شما....

هاست،دامنه،طراحي،تبليغات، سرور اختصاصي و مجازي

راديو و تي وي هاستينگ

---------
براي راهنماي ميتوانيد از راه هاي: ارسال تيكت،ايميل،پيام خصوصي و... راهنايي شويد.

سايت: دوستان وب (http://dostanweb.com)
پرتال: اعضا - دوستان وب (http://user.dostanweb.com)
ايميل: [email protected]
ياهو اي دي: sale.dostanweb
ياهو اي دي: info.dostanweb

تجربه اي متفاوت از دنياي مجازي...

با تشكر-پشتيباني دوستان وب

EMINEM
2012/02/29, 01:28 PM
اگه هاست میخوای قوی و پر سرعت با شرکت هاست ایران دات نت تماس بگیرید کیفیت و امنیت در سطح بالای قرار داره

درضمن هیچ شرکتی در جهان توانایی ارائه هاست نامحدود رو ندارد(:

با تشکر.

DostanWeb
2012/02/29, 04:01 PM
اگه هاست میخوای قوی و پر سرعت با شرکت هاست ایران دات نت تماس بگیرید کیفیت و امنیت در سطح بالای قرار داره

درضمن هیچ شرکتی در جهان توانایی ارائه هاست نامحدود رو ندارد(:

با تشکر.

نه،ميشه گفت تقريباً حرف شما اشتباس!

هاست نامحدود مطمئنن نيست،اما پس تو اين همه سايت،گفتن نامحدود چرا!!

خوب هاست نامحدود داراي حدوداً 4 ترابايت حافظه مي باشد.

اين 4 ترابايت زماني كه پر شود،ارتقاء،تعويض و... مي يابد!

پس هاست نامحدود موجود است ;)

EMINEM
2012/02/29, 05:44 PM
نه،ميشه گفت تقريباً حرف شما اشتباس!

هاست نامحدود مطمئنن نيست،اما پس تو اين همه سايت،گفتن نامحدود چرا!!

خوب هاست نامحدود داراي حدوداً 4 ترابايت حافظه مي باشد.

اين 4 ترابايت زماني كه پر شود،ارتقاء،تعويض و... مي يابد!

پس هاست نامحدود موجود است ;)

دوسته عزیز قصدی ندارم ولی بهتره که کمی در مورد هاست های نامحدود مطالعه کنید تا مفهموم کلی این گونه هاست هارو به خوبی بشناسید و خدایی نکرده به کسی هم نگید که شما اشتباه میکنید یا حرف شما اشتباست, میشه کلمات زیبا تری هم به کار برد به جای اشتباه...(:

کلمه نامحدود بر گرفته شده از کلمه انگلیسی Unlimited می باشد ، که معنایی زیادی برای آن تعریف شده است مانند :
نامحدود ، نامعلوم ، نامشخص ، نامعين ، بى حد ؛ که متاسفانه کاربران اینترنت با دیدن این کلمه فقط معنی نامحدود در ذهنشان متبادر می شود. در حالی که مقصود از Unlimited Hosting این معنا نیست.

مفهوم درست Unlimited Hosting یا عبارت هاست نامحدود این است که شرکت ها فضای مشخصی را برای کاربران محدود نمی کنند ، یا کاربران را در یک گیگ و ده گیگ و صد مگابایت نمی کنند ، بلکه کاربران مجاز هستند با رعایت شرایط هاست های اشتراکی هر اندازه که مربوط به سایتشان می شود بر روی هاست آپلود کنند ، که می تواند شامل هر نوع فایلی شود.

بنابراین توجه داشته باشید که توقع اپلود کردن مثلا 100 گیگ بر روی این هاست ها یک توقع نابجا و غیرمنطقی و نشدنی است و از نظر فنی و علمی هیچگونه توجیهی ندارد.

Unlimited به معنای تعریف نشده است ، یعنی محدوده فضا برای کاربر تعریف نمی شود و کاربر بر اساس نیاز وب سایت خود و طبق شرایط سرویس دهنده می تواند از فضا استفاده کند.
بنابراین اپلود بی نهایت فایل منتفی است.;)

شما به این سوال بنده جواب بدید که آیا منه کاربر یا مشتری میتوانم 4 ترابایت فایل رو تو هاست نامحدود آپلود کنم؟ خب اسمش نا محدوده میتوانم یا خیر؟

اگر خیر پس هاست نا محدودی در کار نیست!:(

و اگر بله جلل خالق8-|

موفق باشید.

AVA
2012/02/29, 05:58 PM
پست قبل که صحبت های وحید جان هست رو تایید میکنم
همچنین لازم به ذکر هست که اینجوری که دوستان وب عزیز میگند "فضای هاست نامحدود 4 ترابایت هست" ، نیست
به هیچ وجه نمیشه مشخص کرد یک هاست نامحدود چه میزبان فضا داره
معنای دقیقش رو وحید جان گفتند :

مفهوم درست Unlimited Hosting یا عبارت هاست نامحدود این است که شرکت ها فضای مشخصی را برای کاربران محدود نمی کنند ، یا کاربران را در یک گیگ و ده گیگ و صد مگابایت نمی کنند ، بلکه کاربران مجاز هستند با رعایت شرایط هاست های اشتراکی هر اندازه که مربوط به سایتشان می شود بر روی هاست آپلود کنند ، که می تواند شامل هر نوع فایلی شود.

DostanWeb
2012/03/02, 02:28 PM
خوب دوست،ميشه گفت منم همين گفتم،تا زماني كه فشار وارد نكند ميشه استفاده كرد،ما كلمه unlimited را نياورديم،يا موضوع در اين باره گفته نشد،كسي كه تو كاره هاستينگه مطمئنن مي دونه يهني چي! مقداري حدوداً 4 ترابايت در نظر گرفته ميشود،اما كمتر كسي پيدا ميشه بتواند پر كند،ولي در كل 4ترابايت در نظر گرفته ميشود،بعد از اينكه پر شود،ارتقاء ميدند. اينكه من ميگم،4ترابايت از خودم نميگم،خواندم،منبع را پيدا ميكنم و در اختيارتان ميزارم تا متوجه شويد كه از خودم نگفتم! با تشكر

-پشتيباني دوستان وب

reza01
2012/03/02, 02:43 PM
سلام دوست عزیز پیشنهاد من: سبد خرید - ارتباط7 (http://www.user.ertebat7.ir/cart.php)

iroption
2012/03/02, 02:58 PM
سلام به دوستان گرامی . میخواستم اگر امکانش هست دوستان تجربشون رو در اختیار قرار بدن و هاست نا محدود قوی و پرسرعت و عالی رو معرفی کنند . با تشکر ;;)

ماهان هاست انصافا عالی هست من تو این 1-2 سال راضی هستم پشتیبانی هم عالی هست