PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مختصر و مفید در مورد CSS و DOMiadmin
2012/05/14, 09:52 AM
شيوه نامه آبشاري (CSS) در طراحی سایت (http://parscms) يك طرز كار و مكانيزم براي تغيير ظاهر عناصر HTML يا XML به وسيله اختصاص سبک‌ها و شیوه‌ها به انواع عناصر، دسته هاي خود تعريف از عناصر يا نمونه هاي شخصي است .
شيوه نامه‌ها می‌توانند براي تعيين بدون تناقض ظاهر تمام يك سايت استفاده شوند.
الگوي شيئي سند سطح 1 (DOM Level 1 )
DOM اجازه می‌دهد كه قدرت كامل و تعاملي يك زبان برنامه نويسي ( مانند ECMAScript) ، در يك صفحه وب به كار برده شود. ( در ضوابط برنامه نويسي، الگوي شيئي سند (DOM) سطح 1 يك رابط كاربردي برنامه نويسي (API) است براي تعامل با صفحات وب ) كه آن براي زبان برنامه نويسي دسترسي ساده اي به ساختار، محتوا و طراحی (http://www.vbiran.ir/xn----ymcso3a6f2aa04ggi.com)و نمايش يك سند كه در زبان‌هایی مانند HTML و CSS نوشته شده‌اند محيا می‌کند.
DOM با پیشرفت‌های آينده فناوري سازگار است. و به هر زبان برنامه نويسي اجازه می‌دهد كه با هر زباني كه دريك سند به كار رفته تعامل كند. اين استاندارد تنها برنامه نويسي پوياي HTML را ساده نمی‌کند، بلكه درد و رنج تطبيق يافته با فناوری‌های آينده اينترنت را بسيار كمتر می‌کند.