PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ورود به cpanel وب هاستینگ لینوکسalibalavi
2012/05/15, 09:34 AM
نحوه ورود به cpanel
cpanel برای مدیریت حساب کاربری وب هاستینگ شما بکار برده می شود و روی همه پلان های هاستینگ لینوکس , شامل هاستینگ Shared ,هاستینگ Reseller , VPS و سرورهای Dedicated لینوکس موجود می باشد.


لطفا دقت کنید که شما فقط یک کاربری برای هر cPanel دریافت می کنید. اگر شما یک addon , parked و زیر شاخه ایجاد کردید, سپس آن دامنه ها یک cPanel مجزا و همچنین یک کاربری مجزا ندارند.
راهنمایی: برای ورود به cPanel برای دامنه addon خود فقط به cPanel اصلی خود وارد شوید. همه آنها تحت یک کنترل پنل مدیریت می شوند.


اگر شما به تازگی یک حساب کاربری جدید خریداری کرده اید, شما باید اطلاعات زیر را درون قسمت آدرس مرورگر خود تایپ کنید:http://YourSitesIPAddress/cpanel


(Example: http://1.2.3.4/cpanel)


اگر نام دامنه شما به هاست ارجاع شده باشد, سپس شما می توانید از نام دامنه برای ورود به cPanel استفاده کنید. در اینجا یک مثال مشاهده می کنید :404 Not Found (http://www.yourdomainname.com/cpanel)


یا


400 Bad Request (http://cpanel.yourdomainname.com/)


از نام دامنه شما به جای yourdomainname.com در مثال استفاده شده