PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز xp بر روی لپ تاپ های فابریک ویندوز 7

iroption
2012/10/04, 02:27 PM
با سلام
دوستان بنده یه لپ تاپ dell inspiron 4030 دارم
میخوام روش xp نصب کنم به دلیل اینکه یه نرم افزار برای عیب یابی و ... ماشین دارم که فقط با ویندوز xp کار میکنه...
بعضی میگن ویندوز sata نصب کنید اما درایور ها رو نمیشه نصب کردم
من از ماشین مجازی vmware هم استفاده کردم اما ویندوز مجازی نمیتونم باهاش کار کنم و عملکرد خوبی نداره...
ایا میتونم رو لپ تاپ ویندوز xp رو نصب کنم اما درایور هاشو نصب نکنم فقط همون ویندوز باشه من بتونم نرم افزارمو نصب کنم و باهاش کار کنم ؟ در کنارش ویندوز 7 هم داشته باشم که ویندوز اصلی باشه و کارت صدا و ... هم که نصب هست....
ممنون میشم کمک کنید چیکار باید بکنم ایا ویندوز رو تو یه درایو دیگه باید نصب کنم یا ... ؟
ممنون

Revenger
2012/10/04, 03:17 PM
با استفاده از xp mod بیارید خیلی بهتره ;)

iroption
2012/10/04, 08:05 PM
مجازی به دردم نمیخوره...

Mr.Ramin
2012/10/04, 08:38 PM
میخوام روش xp نصب کنم به دلیل اینکه یه نرم افزار برای عیب یابی و ... ماشین دارم که فقط با ویندوز xp کار میکنه...
من نمیدونم شما با نصب نرم افزار مشکل دارید یا با اجرای اون ؛
اگه مورد دوم هست ؛ از این راه احتمالاً میتونید مشکل رو برطرف کنید :
http://up.vbiran.ir/images/oiwlkd94lscwsn8bzz.jpg

a.ghafari
2012/10/04, 08:43 PM
عزیز روی ویندوز 7 نمیشه xp نصب کنی
یا باید کلا حذف کنی درایو هاتو و xp رو بریزی بعد 7 که برای اینکار میتونی اطلاعاتت رو بریی روی هارد اکسترنال بعد این کار رو انجام بدی
یا باید از vmware استفاده کنی البته اونقدر ها هم که میگی بد نیست
یه xp روش بریزی درسته سرعت خیلی کم میشه اما به طور کامل میتونی از همه چیزای xp استفاده کنی!!
کار کردن باهاش هم سخت نیست

sahandx6
2012/10/04, 09:27 PM
عزیز روی ویندوز 7 نمیشه xp نصب کنی
یا باید کلا حذف کنی درایو هاتو و xp رو بریزی بعد 7 که برای اینکار میتونی اطلاعاتت رو بریی روی هارد اکسترنال بعد این کار رو انجام بدی
یا باید از vmware استفاده کنی البته اونقدر ها هم که میگی بد نیست
یه xp روش بریزی درسته سرعت خیلی کم میشه اما به طور کامل میتونی از همه چیزای xp استفاده کنی!!
کار کردن باهاش هم سخت نیست

نه دوستان میشه نصب کرد خیلی خوبشم میشه نصب کرد!

کافیه ویندوز xp رو در یک درایو دیگه ی لپ تاپت نصب بکنی

بعد روی ویندوز xp ،نرم افزار easybcd رو نصب و برایویندوز 7 بوت بسازی

در گوگل سرچ بکنی خود نرم افزار و روش استفادشو حتما پیدا می کنی

این روش تست شده و من خودم بارها این کار رو کردم

Cat
2012/10/04, 10:39 PM
سلام

برای این مشکل مایکروسافت XP Mod رو در ویندوز ۷ در نظر گرفته است. حال نمیدونم چرا شما اصرار دارید که Dual boot درست کنید وقتی مشکل با XP Mod حل میشه؟
در صورت درست کردن Dual Boot باید اول ویندوز XP رو نصب کنید بعد وبندوز ۷. که این خودش مساوی است با خراب شدن ویندوز فعلی شما.

اما یک راه دیگری هم هست که ویندوز XP رو در یک VHD نصب کنید و بعد با کمک BCDEDIT خود ویندوز ۷ بدون خراب شدن ویندوز۷ و Boot Manager فعلی سیستم رو Dual boot درست کنید.

موفق باشید

azad100
2014/07/06, 04:31 PM
اقا در مورد این روش که گفتیدvhd متوجه نشدم لطفا روش رو دقیق بگید لازمه حتما با روشی xp رو نصب کنم اما روشهای مختلف جواب نداد ببینم این روش چی هست
[email protected]
ممنونم

p30web
2014/07/06, 04:55 PM
اقا در مورد این روش که گفتیدvhd متوجه نشدم لطفا روش رو دقیق بگید لازمه حتما با روشی xp رو نصب کنم اما روشهای مختلف جواب نداد ببینم این روش چی هست
[email protected]
ممنونم
تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید
پ.ن : تاپیک برای دوسال پیش
+بسته شد