PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 10 گیگ هاست لینوکس رایگان ( سی پنل )

majidsoftware
2011/01/11, 10:04 PM
هاست رایگان سپیدفا
سپیدفا ، بزرگترین سرویس دهنده وب ایرانی مفتخر است سرویس های رایگان وب خود را با مشخصات زیر در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهد: مشخصات سرویس های رایگان :

* ارائه 10 گيگابايت فضاي وب
* ارائه 9999999 گيگابايت پهناي باند ماهانه
* اختصاص 9999999 عدد ديتابيس MySQL - فضای دیتابیس هر اکانت : 9999999 مگابایت
* اختصاص 9999999 عدد Subdomain ، Parked Domain و Addon Domain
* کنترل پنل Cpanel انگليسي
* مدیریت دیتابیس phpMyAdmin
* پشتیبانی از MX Record وAdvance DNS zon
* امکان اتصال دامنه ( Domain Parking ) و افزودن دامنه ( Addon Domain )
* پشتيباني از php5 ، html و ديتابيس MySQL
* بدون تبليغات !

محدودیت های سرویس های رایگان :

* عدم استفاده از هاست بعنوان هاست دانلود

----بزودی امکانات بیشتر در سپیدفا ----

www.sepidfa.com/order (http://www.sepidfa.com/)
sepidfa .com/order

AdminWeb
2011/01/11, 10:22 PM
حاجی سایتش باز نمیشه که :p:

majidsoftware
2011/01/11, 10:33 PM
دوست عزیز بخاطر اینکه تازه راه اندازی شده هنوز کاملا کش ها اپدیت نشد

با این آدرس می توانید وارد شوید http://66.197.131.165/~sepidfa/

VBIran
2011/01/11, 10:54 PM
:8: خیلی عجیبه .
وارز هست ؟

lvlehrad
2011/01/11, 10:55 PM
موفق باشید :d:

VBIran
2011/01/11, 10:57 PM
وارز نیست .
آمریکا هست .

Haji
2011/01/11, 11:04 PM
اگر وارز نیست چرا whmcs نصب کردن؟ روش نال هست!:sad:

majidsoftware
2011/01/11, 11:04 PM
:8: خیلی عجیبه .
وارز هست ؟

ببینید شما میتونید وی بولتین . وردپرس . پی اچ پی نوک . دیتالایف ... نصب کنید

Mojtaba.T
2011/01/11, 11:05 PM
امنیت داره!!
یعنی میشه بهش اعتماد کرد سایت روش قرار داد!! ؟؟
وارز هست؟؟؟

majidsoftware
2011/01/11, 11:14 PM
از نظر امنیت بله میشه روش حساب کنید

چون ضد ویروس ضد ddos و... رو سرور نصبه

Mojtaba.T
2011/01/11, 11:20 PM
عجب!
حالا چرا طرف این همه هاست گذاشته برا استفاده رایگان!!؟؟
یکم عجیبه

lvlehrad
2011/01/11, 11:35 PM
لول ....
آقا پشتیبان.کام 40 تومن میگیره ماهیانه امنیت نداره بعد شما میپرسی امنیت هاست رایگان چجور هست ؟

VBIran
2011/01/12, 05:00 AM
امنیت رو تست کردم .
بد نبود .

majidsoftware
2011/01/12, 11:41 AM
بله علی جان امنیتش خوب هست اما با همکاری شما بیشتر هم می شود لطفا در تبلیغ آن شریک شوید

AdminWeb
2011/01/12, 11:47 AM
الان اگه بخوایم هاست ثبت کنیم، ارور میده باز
مثل اینکه تا کش ها بطور کامل آپدیت نشن نمیشه ثبت کرد:c:

®mR.Rian
2011/01/12, 12:04 PM
اقا ما از این سایتها زیاد دیدم خارجیشم زیاد دیدیم من یکی خودم رو یکیشون یهسایت زدم نالوتی زد هاستو بست کله زخمت مارو ترکوند چه تضمنی داری هاستو بعد یه ماه نبندی؟
البته این یه سواله فقط

majidsoftware
2011/01/12, 12:11 PM
با سلام خدمت عزیزان جدید

ببینید ما هزینه هامون واسه چندین ماه تامین شده پس مشکلی با قطعی سرور نداریم

این وظیفه شما هست که اط اطلاعات خود بک اپ بگیرید . هر 10 روز یا هر 30 روز یک بک اپ نیاز است

mohsenmobile1
2011/01/12, 12:34 PM
برای من ثبت شد ولی ایمیل فعال سازی هنوز نیومده
البته ایمیل ایرانی sabamail

par30net
2011/01/12, 12:45 PM
درود

هاست رایگاه هیچ مفهومی نداره !

شما ببنید این همه پول هاست می دیم با پشتیبانش و خود هاست مشکل داریم ! حالا ببنید رایگانش چی میشه ؟؟؟؟؟؟

در ضمن اینو هم به تمامی کاربران گرامی بگم که این هاست های رایگان آمریکایی از نظر امنیتی مورد دارند | یعنی هاست رایگان میدن که از اطلاعات توش استفاده کنند. (زیاد وارد جزئیات نمی شم چون مشکل امنیتی داره)

در کل بگم : هرکه بامش بیش ، برفش بیشتر

اطلاعاتی در مورد این هاست

Admin
Registrant : Ehsan
Mobile Number : 09163991251
Email : [email protected]

Server
IP address : 66.197.131.165
Registry : US - Pennsylvania - Scranton - PO Box 591 - Network Operations Center Inc.
Network : Apache/2.2.17 (Unix) mod_ssl/2.2.17 OpenSSL/0.9.8e-fips-​rhel5 mod_auth_passthrough​/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.8.8
Name Server : NS1.SEPIDFA.COM, NS2.SEPIDFA.COM, NS3.SEPIDFA.COM, NS4.SEPIDFA.COM

قربون همه بچه های وی بی ایران

mobin.parsian
2011/01/12, 12:53 PM
دوستان راست میگن هاست رایگان معنی نداره البته بعضی جاها یک ماه سرور رایگان واسه تست میدن بعدشم یک ماه نشده میزنن پاک میکنن همه چی رو.

Par30web
2011/01/12, 12:58 PM
می تونم بپرسم چرا رایگانه و اینکه تا کی رایگانه؟!

majidsoftware
2011/01/12, 01:02 PM
برای اطلاع همتون برسونم که شما ها که شک دارید منتظر باشید چند ماهه دیگه ثبت سرویس کنید :h: تا مطمئن شوید

majidsoftware
2011/01/12, 01:04 PM
می تونم بپرسم چرا رایگانه و اینکه تا کی رایگانه؟!

چراش بماند اما رایگان تا وقتی هست که دارید 10 گیگ استفاده می کنید

par30net
2011/01/12, 01:17 PM
درود

دوست عزیز ما قصد جسارت به شما رو نداشتیم

بنده با کمال احترام عرض می کنم که : از این هاست میشه استفاده کرد | اصلا شاید تا 2 الی 3 سال یا بیشتر هم کار کنه | ولی اینکه اطلاعاتتون لو بره یا پیچونده شه یه چیز دیگست !!

مثلا چند وقت پیش که اطلاعات اعلام کرد | بعضی از سرور ها هاست رایگاه ازائه می دادند و از این طریق می تونستم اطلاعاتی رو که نیاز دارند بردارند.

خوب شما می گید وظیفه ما هست که بک آپ بگیریم !!!!!!!!!!!

دوست عزیز بنده شما رو عرض نمی کنما ...

خودمو دارم می گم | اصلا من آدم بد جنس !

یه سری هاست رایگاه ارائه می دم | به فرض یک نفر میاد حدود 1000 پست می زاره و من این اطلاعات رو می پیچونم | حالا اگه طرف بک آپ بگیره یا نگیره به حال من فرقی نمی کنه | چون من راحت می تونم تمام پست های شما رو تو سایت خودم درج کنم | خیلی هم کاری نداره ( فقط یه export و بعدش هم یه import | تموم شد رفت)

پس منظور ما از امنیت اینه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با علی

majidsoftware
2011/01/12, 01:33 PM
بسیار عالی از پاسخ خوبتون

شما میتوانید از نظر اینجور امنیت ها مطمئن باشید . حق هم به شما میدهم که شک کنید ، اما تحقیق کنید و اطمینان کسب کنید

par30net
2011/01/12, 01:44 PM
بسیار عالی از پاسخ خوبتون

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خواهش می کنم | بنده از سر تجربه گفتم !

یا علی
موفق باشی

Par30web
2011/01/12, 01:51 PM
چراش بماند اما رایگان تا وقتی هست که دارید 10 گیگ استفاده می کنید
آقا برای من از همه مهم تر همین اینه که فردا پس فردا بند و بساطش تعطیل نشه!! حالا امنیتش زیاد برای من مهم نیست! (چراش بماند :ff:)

par30net
2011/01/12, 01:55 PM
آقا برای من از همه مهم تر همین اینه که فردا پس فردا بند و بساطش تعطیل نشه!! حالا امنیتش زیاد برای من مهم نیست! (چراش بماند )

درود

دوست عزیز خوب اگه امنیت نداشته باشه | تعطیل می شه دیگه ! :ff:

Par30web
2011/01/12, 02:01 PM
درود دوست عزیز خوب اگه امنیت نداشته باشه | تعطیل می شه دیگه !
نه منظورم امنیت از نظر دزدیده شدن اطلاعات کاربرا هست که بحثش رو کردید! چون من می خوام فقط فایل آپلود کنم و کاربر و رمز عبوری در کار نیست... از این جهت گفتم!:riz304:

par30net
2011/01/12, 02:20 PM
نه منظورم امنیت از نظر دزدیده شدن اطلاعات کاربرا هست که بحثش رو کردید! چون من می خوام فقط فایل آپلود کنم و کاربر و رمز عبوری در کار نیست... از این جهت گفتم!

درود

دوست عزیز ما در کل دو نوع امنیت داریم | یکی از طرف ماست و دومی از طرف خود سرور

اونجایی که بنده به شما گفتم امنیت منظورم دومی بود.

ون من می خوام فقط فایل آپلود کنم

خود فروشنده این سرور میگه از این هاست نمیشه به عنوان هاست دانلود استفاده کرد !!

خود دانید !

Par30web
2011/01/12, 03:16 PM
خود فروشنده این سرور میگه از این هاست نمیشه به عنوان هاست دانلود استفاده کرد !! خود دانید !
پس 10 گیگ رو چیکار کنیم؟ :c:

majidsoftware
2011/01/12, 03:19 PM
بستگی به کار خودتان دارن منظور ما از دانلود اپلود این است که اپلود سنتر راه نندازید

یا از این هاست مخصوص دانلود استفاده نکنید .برای مثال سایت در یک هاست دیگر فایل برای دانلود در این هاست

Sattarforum
2011/01/12, 03:20 PM
اونطوری که من از مدیر کل سپیدفا آقای پورضیایی پرسیدم هاست های ارائه شده وارز ساپورت هستند
اولش باورم نمی شد تا اینکه ثبت نام کردم درنگ نکنید چون این هاستها واقعا از کنترل پنل قدرمند سی پنل 11 استفاده می کنند
سرعتشم باور نکردنیه
فقط نمیدونم سپیدفا میخواد بزنه روی دست گوگل :c: چون با این هاست رایگان اونم 10 گیگ با بند ویت بینهایت
گوگل هم یه همچین سرویسی ارائه نداده تا حالا
در ضمن محدودیت اپلود ندارید
میتونی یه دفعه 1 گیگابایت و آپلود کنی
البته 1 گیگ و امتحان نکردم اما 53 مگابایت و آپلود کردم
خود مسئولین که میگن محدودیت آپلود چه از طریق اف تی پی و چه از طریق پی اچ پی وجود نداره
به نظرم تمام مدیران هاستینگ با وجود سپیدفا ورشکسته میشن و در نهایت دشمن

mr-m4m4d
2011/01/12, 04:43 PM
اونطوری که من از مدیر کل سپیدفا آقای پورضیایی پرسیدم هاست های ارائه شده وارز ساپورت هستند
اولش باورم نمی شد تا اینکه ثبت نام کردم درنگ نکنید چون این هاستها واقعا از کنترل پنل قدرمند سی پنل 11 استفاده می کنند
سرعتشم باور نکردنیه
فقط نمیدونم سپیدفا میخواد بزنه روی دست گوگل :c: چون با این هاست رایگان اونم 10 گیگ با بند ویت بینهایت
گوگل هم یه همچین سرویسی ارائه نداده تا حالا
در ضمن محدودیت اپلود ندارید
میتونی یه دفعه 1 گیگابایت و آپلود کنی
البته 1 گیگ و امتحان نکردم اما 53 مگابایت و آپلود کردم
خود مسئولین که میگن محدودیت آپلود چه از طریق اف تی پی و چه از طریق پی اچ پی وجود نداره
به نظرم تمام مدیران هاستینگ با وجود سپیدفا ورشکسته میشن و در نهایت دشمن

جالب بود
برای این هاستینگ محترم ارزوی موفقیت میکنم دلسرد نشید و به کارتون ادامه بدید این دنیا جواب نده اون دنیا حتما جواب میده:kk:

majidsoftware
2011/01/12, 05:31 PM
در آخر به شما دوستان گرامی بگم که اگر تبلیغ کنید در آینده ای ن چندان دور خدماتی باور نکردنی ارائه می شود .

mobin.parsian
2011/01/12, 05:34 PM
تا جایی که من میدونم چیزی به اسم هارد نامحدود ساخته نشده که بخوان ایشون به همه 10گیک فضا بدن اونم رایگان به هر هال اون هار پر میشه

Sattarforum
2011/01/12, 06:47 PM
h,kx,vd

پیش فرض تا جایی که من میدونم چیزی به اسم هارد نامحدود ساخته نشده که بخوان ایشون به همه 10گیک فضا بدن اونم رایگان به هر هال اون هار پر میشه

اونطوری که من شنیدم شرکت سپیدفا فضای عظیم سرور چندصد ترابایتی را از یه دیتا سنتر که جزئیاتش محرمانه است اجاره کرده اند و هزینه ها تا چندین ماه تامین شده
برای کسانی هم که اطمینان ندارند(از جمله خود من) باید بگم که چرا این شرکت داره این امکانات و که خیلی از سرویس های هاستینگ بابتش نزدیک به چند ده هزار تومان از مشتری دریافت میکنن به صورت رایگان ارائه میکند درست مثل شرکت گیگفا که سرویس های رایگان را از دیتا سنتر بایت هاست اجاره کردن .
به چند دلیل
1- بالابردن رنکینگ در موتور های جستجو گر (که درنهایت مورد 2 حاصل می شود)
2-ارائه خدمات بالاتر (مثلا ارتقاء فضا از10 گیگابایت به 20 گیابایت و دریافت هزینه)
شما اگه در بحث کلان نگاه کنید شرکت های بزرگ و معتبر خدماتی ارائه میدن که به صورت رایگان است و در مقابل از برخی موارد دیگر به سود می رسند
نمونه شرکت عظیم گوگل است که بسیاری از خدمات انلاین را به صورت رایگان ارائه می کند
سیستم عامل کروم را به صورت رایگان ارائه می کند
و نمونه ها بسیارند...

mobin.parsian
2011/01/12, 06:54 PM
پس چرا مایاهاست این کارو نمیکنه ؟ چرا هاست ایران اینکارو نمیکنه ؟ چرا میهن نیک که خودش دیتاسنتر تو مشهد داره اینکارو نمیکنه؟

Par30web
2011/01/12, 07:18 PM
هزینه ها تا چندین ماه تامین شده
چرا رو لفظ چند ماه اینقد تاکید میشه؟ :دی

بعد جای این نکته آخر عضویته؟؟؟ http://cdn.vbiran.ir/images/imported/2011/01/brodkavelarg-1.gif

نکته : از جيميل براي ايميل خود استفاده نماييد

majidsoftware
2011/01/12, 08:30 PM
بعد جای این نکته آخر عضویته؟؟؟ http://cdn.vbiran.ir/images/imported/2011/01/brodkavelarg-1.gif

دوست عزیز شما موقع عضوید با این نکته برخوردید ؟

برای این تکرار می شود که اعتماد پیدا کنید که ما زود جمع نمی کنیم

Mathematiker
2011/01/12, 08:44 PM
dns هاش چیه؟:n:

majidsoftware
2011/01/12, 08:57 PM
ns1.sepidfa.com
ns2.sepidfa.com

Par30web
2011/01/12, 08:58 PM
من طبق آموزش پیش میرفتم! آخرش بود :p:
دی ان اس هاشو نوشته :
ns1.sepidfa.com
ns2.sepidfa.com

AdminWeb
2011/01/12, 09:09 PM
الان من با این ادرس میرم http://66.197.131.165/~sepidfa/ صفحه اول باز میشه. و وقتی ثبت هایت رو میزنم ، صفحه باز نمیشه دیگه:cc:

Sattarforum
2011/01/12, 10:16 PM
لان من با این ادرس میرم http://66.197.131.165/~sepidfa/ صفحه اول باز میشه. و وقتی ثبت هایت رو میزنم ، صفحه باز نمیشه دیگه
از این استفاده کن
http://sepidfa.com/order/register.php

goldten
2011/01/12, 10:28 PM
ببخشید من با هات میل عضو شدم مشکلی نداره؟ از بخش ارسال سفارش درخواست هاست دادم درسته دیگه؟ کی هاستمو تحویل میدین.
مرسی:r:

Sattarforum
2011/01/12, 10:31 PM
ببخشید من با هات میل عضو شدم مشکلی نداره؟ از بخش ارسال سفارش درخواست هاست دادم درسته دیگه؟ کی هاستمو تحویل میدین. مرسی

احتمالا ایمیلی که قراره پسورد و ادرس سی پنل و برات بفرسته نیاد
اگه دیدی ایمیل نیومد از این طریق اقدام کن
توی پنل روی سرویس های من کلیک کن

(http://sepidfa.com/order/clientarea.php?action=productdetails)

AdminWeb
2011/01/12, 10:34 PM
احتمالا ایمیل فعالسازی برات نیاد
اما میتونی توی پنل روی سرویس های من کلیک کنی

(http://sepidfa.com/order/clientarea.php?action=productdetails)
خب. من هاستو ثبت کردم. ایمیل فعالسازی (yahoo) که نیومد
ولی تو سرویسهای من هست. رو ورود به کنترل پنل ک میزنم باز ارور میده:g:

®mR.Rian
2011/01/12, 10:36 PM
معمولا gamil وhotmail جواب میده

AdminWeb
2011/01/12, 10:38 PM
معمولا gamil وhotmail جواب میده

یادم رفت gmail بزنم:p:

Sattarforum
2011/01/12, 10:46 PM
ولی تو سرویسهای من هست. رو ورود به کنترل پنل ک میزنم باز ارور میده

چه اروری می زنه؟

AdminWeb
2011/01/12, 10:50 PM
چه اروری می زنه؟

Could not locate remote server

با chrome که اصلا باز نمیشه سایت.. با opera باز میشه

goldten
2011/01/12, 11:27 PM
واسه من هات میل بود اومد:e:

goldten
2011/01/12, 11:27 PM
فقط با اکسپلور و اپرا میبازه:h::ff:

AmirSina
2011/01/13, 04:13 AM
هرچیز رایگانی زمانی بی ارزش خواهد شد!
اگر شما خدمات گوگل را م یخواهید با این خدمات همسان سازی کنید،سخت در اشتباهید،زیرا که همه خدمات گوگل حسب شده پیش می روند و همچین رایگان هم نیستند!گوگل به گونه ای دیگر از شما هزینه اش را می گیرد اما شما(ما)نمی دانید!
به هر روی هر چیز رایگانی زمانی بی ارزش می شود و برای بانیان آن نیز هیچ انگیزه ای برای افزایش کیفتی نخواهد بود.
اگر ممکن است جناب کارفرمان گرامی این سپیدفا روشنگری بفرمایند که خدمات ایشان از چه مرکز داده ای و با چه سروری می باشد؟تا انگیزه کاربران برای نامنویسی نیز بیشتر شود.

OmidX
2011/01/13, 04:28 AM
من ؛ هاست نامحدود ، سی پنل میشناسم! ولی خارجیه!

با سرویس دهنده اش هم صحبت کردم! گفت به جایی که پول رو از شما بگیریم ، رو سایت شما تبلیغات میزاریم و از اونا میگیرم! :kk:

تازه تبلیغاتش هم Google Ads ه! و همش نوشتاری ه! :e:

معرکه ست! تازه من به عنوان آپلود سنتر ازش استفاده کردم! :riz513:

همه چیش هم نامحدود ه! از فضا بگیر تا باند واید و تعداد بانک اطلاعاتی ، ایمیل و ...! حتی دامین های پارک شده!:c:

خواستید ، معرفیش میکنم! منتها ، باید ببینم استقبال میشه یا نه! :m:

با تشکر ،

امید

AmirSina
2011/01/13, 05:01 AM
دروود بر شما
ببینید،سپیدفا می گوید رایگان رایگان جتا یگ آگهی هم نداریم!اما شرکتی که شما می فرمایید پولش را از راه آگهی در می آورد!
اگر برایتان میسر است آن را معرفی بفرمایید دست کم می تواان برای پشتیبن گیری های دسته 2 یا 3 از آن استفده کرد.

Sattarforum
2011/01/13, 10:05 AM
هرچیز رایگانی زمانی بی ارزش خواهد شد! اگر شما خدمات گوگل را م یخواهید با این خدمات همسان سازی کنید،سخت در اشتباهید،زیرا که همه خدمات گوگل حسب شده پیش می روند و همچین رایگان هم نیستند!گوگل به گونه ای دیگر از شما هزینه اش را می گیرد اما شما(ما)نمی دانید! به هر روی هر چیز رایگانی زمانی بی ارزش می شود و برای بانیان آن نیز هیچ انگیزه ای برای افزایش کیفتی نخواهد بود. اگر ممکن است جناب کارفرمان گرامی این سپیدفا روشنگری بفرمایند که خدمات ایشان از چه مرکز داده ای و با چه سروری می باشد؟تا انگیزه کاربران برای نامنویسی نیز بیشتر شود.

فرمایش شما بسیار متین است .
این چیزی که من میگم برداشت شخصی خودم است و ربطی به سیاست های کلان شرکت سپیدفا ندارد .
شرکت گوگل به شما فضای ایمیل شخصی بدون تبلیغات ! 5 گیگابایت ارائه می دهد .
سرویس گوگل ارت (بدون تبلیغات) رایگان ارائه می شود
مرورگر و سیستم عامل کروم (رایگان) ارائه می شود
سیستم تصاویر 3D از ابنیه تاریخی و دیدنی جهان از طریق گوگل در حال راه اندازی است و قرار است رایگان ارائه شود.
شما بفرمایید گوگل از چه راهی هزینه هایش را تامین میکند و در نهایت به سود می رسد ؟
البته قیاس شرکت سپیدفا و یا هر شرکتی در این مقیاس با گوگل ، اشتباه است . و برای حسب اطمینان کاربران (ازجمله خود من) لازم است سپیدفا به کاربرانش اطمینان از بابت 2 مورد را بدهد
1-از اطلاعات شخصی شان سوء استفاده نمی شود و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت
2-سرویس ها دائمی است و یا حداقل زمان آن مشخص باشد (مثلا یک سال)
و در مقابل کاربران حق دانستن جزئیات قرار داد و چگونگی و چرایی دادن خدمات رایگان این شرکت را نخواهند داشت .
به دو دلیل
1- بازار سرمایه و رقابت
2-ایجاد سد و مشکلات احتمالی ..
البته باز هم بهتر است آقای ضیائی در اینباره توضیحاتی ارائه کنند.
سپاس:n:

mobin.parsian
2011/01/13, 10:15 AM
عزیز من شما اسم دیتاسنتر و مشخصات سرور رو باید بگی هر مشتری که بخواد حق داره اینارو بدونه.
فکر نکن چون رایگان هست منتی هست رو سر بچه ها.چیزی که زیاد سایت خارجی که رایگان میدن تازه پشتیبانی فوق العاده بالا میدن

کلبه دار
2011/01/13, 10:47 AM
یعنی میشه روش اسکریپت بنصبیم ؟!:j:

Sattarforum
2011/01/13, 11:17 AM
یعنی میشه روش اسکریپت بنصبیم ؟!
به به کلبه دار عزیز دسیرونا
بله عزیز جان هاست هست دیگه نمیخواد که نگاش کنی باید روش اسکریپت نصب کنی
تازه وارز ساپورت هم هست .
شماره تلفن های پشتیبانی هم هست هر سوالی داری میتونی زنگ بزنی سوال کنی

عزیز من شما اسم دیتاسنتر و مشخصات سرور رو باید بگی هر مشتری که بخواد حق داره اینارو بدونه. فکر نکن چون رایگان هست منتی هست رو سر بچه ها.چیزی که زیاد سایت خارجی که رایگان میدن تازه پشتیبانی فوق العاده بالا میدن

فرمایش شما هم متین
شما هم میتونی تماس بگیری و بپرسی
البته اونطوری که من شنیدم (مطمئن نیستم) دیتا سنتر ها توی آلمان هست . یه بارم دیدی توی آمریکا بود میگم مطمئن نیستم

Mathematiker
2011/01/13, 11:20 AM
من ؛ هاست نامحدود ، سی پنل میشناسم! ولی خارجیه!

با سرویس دهنده اش هم صحبت کردم! گفت به جایی که پول رو از شما بگیریم ، رو سایت شما تبلیغات میزاریم و از اونا میگیرم! :kk:

تازه تبلیغاتش هم Google Ads ه! و همش نوشتاری ه! :e:

معرکه ست! تازه من به عنوان آپلود سنتر ازش استفاده کردم! :riz513:

همه چیش هم نامحدود ه! از فضا بگیر تا باند واید و تعداد بانک اطلاعاتی ، ایمیل و ...! حتی دامین های پارک شده!:c:

خواستید ، معرفیش میکنم! منتها ، باید ببینم استقبال میشه یا نه! :m:

با تشکر ،

امید
به ما هم بگو:n:

majidsoftware
2011/01/13, 11:28 AM
با سلام عزیززاده هستم

با تشکر از همه دوستان که نظرشون را دارن میدن

اما در رابطه با این که ایمیل براتون نمیاد : ببینید بعضی ها 3-4 تا دامنه موقع ثبت هاست وارد می کنند و یا بعضی مشخصات را درست وارد نمی کنند برنامه سرویس شما را در حالت انتظار می فرست یعنی ما باید تایید کنیم

در رابطه با ایمیل های دیگر : شما از هر ایمیلی می توانید استفاده کنید مثل گیگفا محدودیت ایمیل ندارید

در رابطه با پستیبانی و خدمات و رایگان بودنش : دوستان ما نه داخل سایتتون قرار تبلیغ کنیم ( ضروری ) نه به اطلاعات محرمانه شما دست می زنیم چون نیاز نداریم . پشتیبانی هم تا توانش هست انجام می شود بعضی از دوستان که بین ساعات 3 بعد ظهر تا 10 شب تیکت می زنن 3 دقیقه تا جواب طول نمی کشد . و اما رایگان بودنش این مساله را بیشتر شما رو تو فکر برده من یه مثال میزنم متوجه شید : سایت 4shared رو دیدید دیگه همتون در اینده مانند اون هر ## 10 گیگ بیشتر خواست دیگه رایگان نمیشه اونقت هزینه دریافت میشه همین ! شاید سیاست های کاری دیگر هم باشد اما به کسانی که رایگان هاست دریافت می کنند هیچ آسیبی نخواهد رسید .

در رابطه با پا برجا بودن سرور ها : سرور ها پا برجا میمانند چون هزینه هایش پرداخت شده اصلا نگران این موضوع نباشید . ما 5 نفریم و هر پنج نفر کمک می کنن به هم دیگه تا سرور ها پا برجا بمانند

سوال دیگری هست بفرمائید

با تشکر مدیر سپیدفا : sepidfa. com

Sattarforum
2011/01/13, 12:27 PM
دوستان سرویس رایگان سپیدفا محدودیت دیگری دارد که به خدمت کلیه دوستان میرسانم
حجم اپلود از طریق پی اچ پی تنها 2 مگابایت است
یعنی شما اگر به عنوان آپلود سنتر استفاده کنید از طریق پی اچ پی میتونید تنها 2 مگابایت آپلود کنید
اینم تصویر مشخصات سرور

http://www.up.#############/images/mfyzmnw4wdc3htqt38xj.jpg

goldten
2011/01/13, 12:47 PM
یعنی از قانون کپی رایت استفاده نمیکنه و ما میتونیم وی بی نال شده نصب کنیم؟
ببینید من الآن دامنه رایگان ثبت کردم ولی دامنه اصلی رو دارم میخوام ببینم عملکرد این هاست به چه صورته بعد دامنه اصلی رو روی هاست پیاده کنم و اگه باز هم فراتر رفت و دیدم واقعا در حد هاست های پولیه:h: فضا رو افزایش میدم و با خیال راحت استفاده میکنم.
از مدیریت سپیدفا بخاطر خدمات رایگانش تشکر می کنیم.
در ضمن هاست نا محدود خارجی تا دلتون بخواد زیاده ولی بعد از حداکثر یک ماه اگه سایتی روشون نصب کرده باشید دیگه بالا نمیاد و کلا مشکلاتشون شروع میشه اونا هم سی پنل و اینا میدادن
ولی سپیدفا اینطور که بنظر میاد با بقیه فرق داره:i:

majidsoftware
2011/01/13, 01:24 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز

استاد ما ستار جان : این محدودیت برای انجمن ساز مای بی بی هست محدودیت اپلود مخصوص سی پنل بیش از 100 مگابایته

از دوست گرامی gold : در پست های قبلی نوشته ام که ماهها صبر کنید تا سرور های ما در امتحان خود قبول شوند سپس شما سایت خود را انتقال دهید .

Sattarforum
2011/01/13, 01:29 PM
این محدودیت برای انجمن ساز مای بی بی هست محدودیت اپلود مخصوص سی پنل بیش از 100 مگابایته

سپاسگزارم آقای عزیززاده ، اما این پنل مربوط به ویبولتین است
و ارتباطی به نوع CMS ندارد ، این محدودیت مربوط به مدیریت سرور است .مدیر سرور یعنی شما در PHP.ini مقدار upload_max_filesize = 2M قرار داده اید.پیشنهاد می کنم این مورد را جزو محدودیت های سرویس های رایگان به کاربران متذکر شوید .

ehsan12369
2011/01/13, 04:11 PM
خوب دوست عزیز شما میتوانید با یک فایل htaccess که من بتون میدم البته با قوانینی که براتون میگم
تشریف بیارین داخل چت بتون میگم
[email protected]

namo_57
2011/01/13, 08:27 PM
من نيز به شما مدیریت سپیدفا بخاطر خدمات رایگانتون تشکر می کنم اميدوارم موفق باشيد كه ميشيد

ehsan12369
2011/01/13, 08:35 PM
خیلی ممنون .. همچنین

namo_57
2011/01/13, 09:12 PM
من در گيگفا .گيگپا.مگابيت .ثبت نام كردم ودرهمه اونا موفق به نصب اسكريپت شدم اما تو هاست شما نميدونم چرا نميتونم يعني موقع ثبت نام يه دامين گرفتم كه كار نميكنه اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد كه چكار كنم متشكرم

majidsoftware
2011/01/13, 09:27 PM
شما می توانید با این آی دی ها تماس بگیرید

[email protected]
[email protected]

تا یکسری مشخصات از شما گرفته و سریع کارشما انجام شود

Ebsmob
2011/01/14, 01:56 AM
اول كفته شد محدوديت حجم نداره
اما به خاطر محدوديت حجم زياد مفيد نيست
خيلي ها ميخوان كه فايل رو تو سايت خودشون با حجم بالا آبلود كنن
هاستي كه محدوديت حجم داشته باشه مفت نمي ارزه

Haji
2011/01/14, 02:08 AM
اول كفته شد محدوديت حجم نداره
اما به خاطر محدوديت حجم زياد مفيد نيست
خيلي ها ميخوان كه فايل رو تو سايت خودشون با حجم بالا آبلود كنن
هاستي كه محدوديت حجم داشته باشه مفت نمي ارزه
خیلی پول دادید طلب کار هم هستید!؟
چرا ارزش دار بنده خدا رو پایین میارید!:x:

Ebsmob
2011/01/14, 04:30 AM
اوه اوه
چقدر عصباني

شما مثلا ميخواين انجمن روش نصب كنين
حالا بخواين يه فايل پيوست كنين ميرين يه سايت ديگه؟
مهمترين عامل بعد از امنيت و كيفيت حجمه
براي من حجم بيشتر اهميت داره با اينكه شايد نخوام فايلي پيوست كنم اما يه وقت لازم بود بايد بري يه جاي ديگه كه بيشترين چيزيه كه منو عصباني ميكنه

پس اين هاست هم زياد مفيد نيست

حالا اگه شما خيلي حال داري فايل هات رو يه جاي ديگه آپلود كني خود داني!!

Haji
2011/01/14, 04:44 AM
اوه اوه
چقدر عصباني

شما مثلا ميخواين انجمن روش نصب كنين
حالا بخواين يه فايل پيوست كنين ميرين يه سايت ديگه؟
مهمترين عامل بعد از امنيت و كيفيت حجمه
براي من حجم بيشتر اهميت داره با اينكه شايد نخوام فايلي پيوست كنم اما يه وقت لازم بود بايد بري يه جاي ديگه كه بيشترين چيزيه كه منو عصباني ميكنه

پس اين هاست هم زياد مفيد نيست

حالا اگه شما خيلي حال داري فايل هات رو يه جاي ديگه آپلود كني خود داني!!
کی خواست انجمن نصب کنه حالا!:c:
من دارم میگم اگر به این بنده خدا پول دادید دیدید محدودیت آپلو دارید حرف بزنید ایشون رایگان یه سرویس گزاشتن شما میای میگی فلان!
است پیشکشی رو که دندون نمیشمرن!:p:

Ebsmob
2011/01/14, 05:15 AM
خوب اول گفته شد محدوديت حجم نداره
حالا هم كه خيلي كمه

اگه به خودم نگاه نكني مچت رو گرفتم
ساعت پنج صبح چرا بيداري
كاري كه نميكني دور از چشم!!

Haji
2011/01/14, 06:14 AM
خوب اول گفته شد محدوديت حجم نداره
حالا هم كه خيلي كمه

اگه به خودم نگاه نكني مچت رو گرفتم
ساعت پنج صبح چرا بيداري
كاري كه نميكني دور از چشم!!
والا من خودم فایل آپلود کردم محدودیت نداشتم شما محدودیت آپلود پی اچ پی رو عکس گرفتی فکر کنم که 2 مگ بود! تو هاست های پولیش من محدودیت آپلود php بالا تر از 5 ندیدم نگاه روشن پارس که اینطوریه به خاطر امنیت!
در ضمن فکر کنم فایل اتچ به پی اچ پی ربطی نداشته باشه!:c:
و در آخر دارم سایت هام رو منیج میکنم تو چرا بیداری تو خفا کاری میکنی؟

Ebsmob
2011/01/14, 10:30 AM
من كه عادت كردم به شب زنده داري و روز در خواب

تو توي خفا ظاهرا كاري ميكردي من كه دليل داشتم

mohsen-unique
2011/01/14, 01:03 PM
دوستان دعوا نکنید من الان 10m روش آپ کردم هیچ مشکلی نداره
در ضمن من هاستی که پولی خریدم هم زده 2m برای php ولی من 500m هم روش آپ کردم هیچ مشکلی نداره :e:

Par30web
2011/01/14, 01:16 PM
من هم با ftp بیشتر از 2مگ آپلود کردم!

VBIran
2011/01/14, 01:28 PM
100% راهی هست که بشه این محدودیت ها رو دور زد و بایپس کرد .
توی گوگل اگر سرچ کنید هزاران راه با htaccess و php.ini و .. وجود داره .
من خودم از طریق یکی از رپیدلیچ های روی این هاست تونستم نفوذ کنم و این که روی یک هاست رایگان شل اجرا میشه خیلی بد هست !
آقای majidsoftware بهتر نیست php.00x و php.0x رو ببندید ؟
من باز هم تست میکنم و نتیجه رو میگم بهتون که چطور هست . :h:
ولی در کل چون وارز و سی پنل هست خیلی عالی هست ..

Sattarforum
2011/01/14, 02:28 PM
دوستان دعوا نکنید من الان 10m روش آپ کردم هیچ مشکلی نداره در ضمن من هاستی که پولی خریدم هم زده 2m برای php ولی من 500m هم روش آپ کردم هیچ مشکلی نداره

از طریق PHP ؟
میشه بگی چطوری؟

VBIran
2011/01/14, 02:47 PM
نتیجه دومین تست این بود که به تمامی سایت های روی هاست های سپیدفا و خود سپیدفا دسترسی پیدا کردم .
البته به هیچ سایتی آسیبی وارد نکردم .
آقای عزیززاده با من در وی بی ایران تماس داشته باشید تا باگ ها رو بهتون بگم تا رفع کنید .:h:
موفق باشید .

Sattarforum
2011/01/14, 03:06 PM
نتیجه دومین تست این بود که به تمامی سایت های روی هاست های سپیدفا و خود سپیدفا دسترسی پیدا کردم . البته به هیچ سایتی آسیبی وارد نکردم . آقای عزیززاده با من در وی بی ایران تماس داشته باشید تا باگ ها رو بهتون بگم تا رفع کنید . موفق باشید .

فقط علی اقا روشی که میشه محدودیت ها رو دور زد بهم بگید تا بشه از طرق php بیشتر از 2 مگ اپلود کرد
اینطوری باید روی 4shared فایل آپلود کنیم یا از هاستهای غیر رایگان اسفاده کنیم که محدودیت نداشته باشه

VBIran
2011/01/14, 03:15 PM
این رو بریزید توی روت هاست بعد آنزیپش کنید :
محتویاتش هم این هست :

upload_max_filesize:50M
max_execution_time:NONE
memory_limit:60M
post_max_size:55M
SMTP:localhost

Sattarforum
2011/01/14, 03:23 PM
این رو بریزید توی روت هاست بعد آنزیپش کنید : محتویاتش هم این هست :

توی public_html منظورتونه ؟
یا توی root اصلی
فکر کنم منظورتون به مدیر سروره درسته ؟
چون روی روت سرور ریختم فرقی نکرد

VBIran
2011/01/14, 03:51 PM
public_html

majidsoftware
2011/01/15, 10:02 AM
با سلام خدمت همه دوستان
یک روزی نبودم
بله می بینم که علی آقا سایت دیفیس می کنند شما هکرید ؟ اگه هکرید بگگید

در رابطه با پست اولتون بگم که یعنی شما میگید ما کاری کنیم که هیچ گونه شلری نصب نشه ؟ این امکان پذیر نیست چون اگه میشد خودتون این کارو میکردید .

در رابطه با افزایش حجم آپلود : دوستان در حال بررسی هستیم !

VBIran
2011/01/15, 10:29 AM
درود.
بنده سایتی رو دیفیس نکردم یا اگر کردم فقط برای تست بوده و بعد از اون با مدیر سایت تماس گرفتم و مشکل رو براش حل کردم . میتونید سوال کنید .
من توی یاهو هم بهتون گفتم اگر خواستید امن کنید من میتونم باگ ها رو به شما بگم .
خوب چون هاست شما رایگان هست خیلی ها لیچ نصب میکنن .
شما همین رو لیچ کنید ببینید میتونید نتیجه رو ببینید :h::
http://rapidshare.com/files/442645398/411.php
http://rapidshare.com/files/442645399/411.php.001
http://rapidshare.com/files/442645400/411.php.01
بله شما php_uname و shell_exec رو ببندید .
قصد من فقط کمک کردن به این امکان بزرگ و عالی ایرانی هست .

اگه میشد خودتون این کارو میکردید .
ما هم این کار رو کردیم .

در رابطه با افزایش حجم آپلود : دوستان در حال بررسی هستیم !

upload_max_filesize رو افزایش بدید مشکل حل میشه .
موفق باشید.

mobin.parsian
2011/01/15, 11:16 AM
مرسی علی جان بابت گزارش باگ ها.ایشالاه که رفع بشه.

goldten
2011/01/15, 11:30 AM
یعنی اکانت هایی که ساخته شده بعد از هک علی آقا همگی پاک شدن؟:q: علی جان یه اطلاع میدادی قبلش خوب:z::riz513:

mohsen-unique
2011/01/15, 12:11 PM
یعنی اکانت هایی که ساخته شده بعد از هک علی آقا همگی پاک شدن؟:q: علی جان یه اطلاع میدادی قبلش خوب:z::riz513:
نه دوست عزیز علی جان گفت که کاری نکرده

VBIran
2011/01/15, 05:48 PM
یعنی اکانت هایی که ساخته شده بعد از هک علی آقا همگی پاک شدن؟:q: علی جان یه اطلاع میدادی قبلش خوبhttp://www.vbiran.ir/images/vbiran/New%20%286%29.gif:riz513:

ای بابا .. :b:
من که گفتم به چیزی آسیبی نرسوندم فقط خواستم این محیط امن بشه ..:ii:

goldten
2011/01/15, 06:08 PM
ای بابا .. من که گفتم به چیزی آسیبی نرسوندم فقط خواستم این محیط امن بشه ..

کوچیکتم علی شوخی کردم:b:

VBIran
2011/01/15, 06:19 PM
:r:

Sattarforum
2011/01/15, 06:36 PM
علی آقا ببخشید امنیت سایت خود وی بی ایران چطوره؟
یعنی میشه توی سرور وی بی ایران نفوذ کرد و یا سایت وی بی ایران و دان کرد ؟

mobin.parsian
2011/01/15, 06:40 PM
امنیت همیشگی نیست

VBIran
2011/01/15, 07:08 PM
علی آقا ببخشید امنیت سایت خود وی بی ایران چطوره؟
یعنی میشه توی سرور وی بی ایران نفوذ کرد و یا سایت وی بی ایران و دان کرد ؟
خیر فکر نمیکنم . البته باز هم امنیت 100% نیست .
اینجا حتی شل اجرا هم نمیشه . :riz304:

mobin.parsian
2011/01/15, 07:16 PM
علی جان فکر کنم این تاپیک هم موضوع منحرف شده هم شده محل ساپورت 10 گیگ هاست رایگان.فکر میکنم قفلش کنی بهتر باشه.جون هم لینک ها هستش هم آفر و بقیه چیزها.قفل کنی بهتر باشه

goldten
2011/01/15, 08:01 PM
دوست عزیز هنوز بطور کامل مشکلات برطرف نشده که تاپیک رو قفل کنن.
بزار همه ابهامات برطرف بشه آخرش ببینیم میتونیم وی بی نصب کنیم یا نه:riz373:

VBIran
2011/01/15, 08:30 PM
بزار همه ابهامات برطرف بشه آخرش ببینیم میتونیم وی بی نصب کنیم یا نه:riz373:
بله چرا نتونید!؟

salar74_a
2011/01/15, 08:41 PM
:y:همیشه می گن تو خریدن به دو تا چیز شک کن
1.اونی که قیمتش خیلی زیاده
2.اونی ک خیلی ارزونه

این که دیگه رایگانه:w:

Sattarforum
2011/01/15, 11:41 PM
امروز تست کردم سرعتش خیلی عالیه
فقط علی آقا اون کاری که فرمودید انجام دادم یعنی فایل php.ini که دادید توی روت سایت آپ کردم
اما تاثیری نداشت
یه روش دیگه هم قبلا یکی از بچه ها از طریق htacsec گفته بود اونم تاثیر نداشت .
ولی توی روزهای اینده خبرهای خوبی می شنویم.
از لحاظ امنیتی امروز قدرتمند ترین فایروال روی سرورها نصب شد (خودم شنیدم)
کلا آقایونی که گیگفا رو با این سرویس قدرتمند مقایسه می کنند و ویستا پنل و میزارند کنار سی پنل معلومه یا غرض دارند یا بی اطلاعند
سرعت لودینگ امروز خیلی خوب بود. تبریک میگم به آقای عزیز زاده :riz373::25::jj:

mobin.parsian
2011/01/15, 11:48 PM
هنوز اولش هست یکم که بگذره معلوم میشه.حالا اگه وقت کردم امشب میزارم سرورش رو با 100تا آی پی :51: رو مانیتورینگ ببینیم چی میشه.اگه وقت کنم معلوم نیست.

AdminWeb
2011/01/15, 11:51 PM
ای بابا... چطور برا بقیه مشکلی نداره؟:p:
من فقط امروز به مدت 5دقیقه تونستم وارد هاست بشم.. دیگه هرکاری کردم نشد:13:

mobin.parsian
2011/01/15, 11:56 PM
هنوز خوبه اولشه زیاد بشه چی میشه.

mohsen-unique
2011/01/16, 12:09 AM
دوستان چرا اجازه ی اجرای سکریپت رو بیشتر از 30 ثانیه نمی ده؟
این خیلی بده چون بیشتر کارای من بیشتر از 30 ثانیه طول میکشه...:13:

mobin.parsian
2011/01/16, 07:37 AM
دیشب زیاد وقت نداشتم ولی با 20 آی پی که مانیتور کردم سرعت جالبی نداشت

Sattarforum
2011/01/16, 11:53 AM
راستی دوستان یه سوال
توی همین سرویس (یعنی سپیدفا)
من وب ایمیل و توی سی پنل ساختم و به تنظیمات ویبولتین دادم
و سیستم عضویت هم گذاشتم روی ایمیل فعالسازی !
و برای امتحان یه اکانت توی ویبولتین درست کردم
اما ایمیل فعالسازی ارسال نمیشه
یعنی اصلا با وب ایمیل ست نمیشه
توی هورد هم که رفتم توی فولدر sent اصلا ایمیل ارسال نشده بود
اما خود وب ایمیل سالمه یعنی از طریق هورد یا outlook که میفرستم ایکی ثانیه ارسال میشه
میخواستم شما هم امتحان کنید
ببینید ویبولتین 4.1 هماهنگه با وب ایمیل یا خیر؟
کلا ببینید مشکل از چیه
اوکی

mobin.parsian
2011/01/16, 11:56 AM
ممکنه کهsmtp سرور درست تنظیم نیست

AdminWeb
2011/01/16, 03:29 PM
هه!!!
روی گیگفا و سپیدفا نیوک نصب کردم(در ضمن دیتابیس گیگفا خیلی سنگینتره)
سایتی که رو گیگفاست، مثل جت باز میشه.اما سرعت لود سپیدفا اصلا خوب نبود:c:

Sattarforum
2011/01/16, 04:00 PM
هه!!! روی گیگفا و سپیدفا نیوک نصب کردم(در ضمن دیتابیس گیگفا خیلی سنگینتره) سایتی که رو گیگفاست، مثل جت باز میشه.اما سرعت لود سپیدفا اصلا خوب نبود

از چه مرورگری استفاده میکنی
با موزیلا که مثل ساعته
اما الان دارن روی سرورها سیستم امنیتی نصب میکنند و برای بروز رسانی گاهی بعضی از سرورها رو ری استارت میکنن
بعضی وقتها میبینی سرعت میاد پایین یا سایت اصلا نمیاد
اما اونم فقط برای چند دقیقه است
تا یه چند روز دیگه سرعتها تثبیت میشه
اما یه چیزی هم بگم
پشتیبانی اش درست مثل سرورهاییه که دارید پول میدید
درحالی که رایگانه مثلا من امروز ظهر توی سی پنل امکان پسورد گزاری روی داریکتوری ها نبود توی مسنجر تماس گرفتم
ایکی ثانیه برام درستش ردند
راستی mobin.parsian (http://www.vbiran.ir/member504.html) جان

پرسیدم پورت smtp وب ایمل روی 25 بود
الان باید چه کار کنم تا ایلی برای فعالسازی کاربرها بیاد ؟
(البته میدنم جای پرسیدن این سوال نیست )میشه راهنماییم کنی(مثلا خصوصی) مرسی:a:

AdminWeb
2011/01/16, 04:04 PM
پشتیبانی که ماشالله همیشه انلاینه:63:
هم اپرا هم کروم اخرین ورژن
خداکنه حل بشه مشکلاتش..:k:

mobin.parsian
2011/01/16, 04:17 PM
با موزیلا که مثل ساعته
اما الان دارن روی سرورها سیستم امنیتی نصب میکنند و برای بروز رسانی گاهی بعضی از سرورها رو ری استارت میکنن
اما یه چیزی هم بگم
درحالی که رایگانه مثلا من امروز ظهر توی سی پنل امکان پسورد گزاری روی داریکتوری ها نبود توی مسنجر تماس گرفتم
راستی mobin.parsian (http://www.vbiran.ir/member504.html) جان

پرسیدم پورت smtp وب ایمل روی 25 بود
الان باید چه کار کنم تا ایلی برای فعالسازی کاربرها بیاد ؟
(البته میدنم جای پرسیدن این سوال نیست )میشه راهنماییم کنی(مثلا خصوصی) مرسی:a:

پورت 25 درسته نباید مشکل داشته باشه..برو تو سی پنل ببنین ایمیل default هست یا نه؟ اگه هست برو توش ببین delivered filed داده به من خبر بده

goldten
2011/01/16, 04:29 PM
آی دی پشتیبانیشون چیه؟:b:

VBIran
2011/01/16, 04:38 PM
سایتی که رو گیگفاست، مثل جت باز میشه.اما سرعت لود سپیدفا اصلا خوب نبود

گیگفا حتی سی پنلش هم نیم ساعت Delay داره .
FTP اون هم که کلاً ارور Too many connection میداد .
بخاطر همین وی بی ایران دیگه ویبولتین روی گیگفا نصب نمیکنه .

AdminWeb
2011/01/16, 04:40 PM
من نیوک رو تست کردم

Sattarforum
2011/01/16, 04:45 PM
پورت 25 درسته نباید مشکل داشته باشه..برو تو سی پنل ببنین ایمیل default هست یا نه؟ اگه هست برو توش ببین delivered filed داده به من خبر بده

والا رفتم همونجاییکه گفتید
یه گزینه دارهEmail Delivery Route
بعدش ک روش کلیک میزنی
یه صفحه میاد که توش نوشته
Enter an email address to see the delivery path:
بعد یه مستطیل جلوشه که باید توش بنویسی و بعد جلوی اون که دکمه داره که نوشته Show Route

آی دی پشتیبانیشون چیه؟:b:
توی خود سپید فا که بری ای دی و نوشته
اما بهتره تیکت بزنی اینجوری زودتر جواب می گیری
راستی دامنه هاش هم ارزونه
امروز دیدم ir زده 5500 تومن
دامنه هاش که خیلی عالیه

Haji
2011/01/17, 04:30 AM
گیگفا امکان نصب ویبولیتن رو نداره!
وقتی نصب کنید نمیشه وارد ادمین بشید ریدایرکت میشه به نا کجا اباد!:63:

Yasna
2011/01/17, 04:39 AM
واقعا هاست رایگانه؟

Haji
2011/01/17, 04:58 AM
واقعا هاست رایگانه؟
نه حدود ماهی یک ملیون از آدم میگیرن!:b: رایگان هست دیگه سوال میپرسی ها!

Yasna
2011/01/17, 05:07 AM
خوب کی بیکاره 10 گیگ هاست رو رایگان بده
گیگفا که گیفاست اینقد نمیده

Haji
2011/01/17, 05:43 AM
خوب کی بیکاره 10 گیگ هاست رو رایگان بده
گیگفا که گیفاست اینقد نمیده
تا دلت بخواد آدم هست هاست مجانی بده!
گیگفا هم والا پولی خرج نمیکنه! نمایندگی رایگان از byet.org داره همین!:h:

Yasna
2011/01/17, 05:49 AM
میگم این آدمای خیر دامین مجانی نمیدن؟:b:

Haji
2011/01/17, 08:34 AM
میگم این آدمای خیر دامین مجانی نمیدن؟:b:
nic.tk
co.cc
co.nr
و...

mobin.parsian
2011/01/17, 09:17 AM
والا رفتم همونجاییکه گفتید
یه گزینه دارهEmail Delivery Route
بعدش ک روش کلیک میزنی
یه صفحه میاد که توش نوشته
Enter an email address to see the delivery path:
بعد یه مستطیل جلوشه که باید توش بنویسی و بعد جلوی اون که دکمه داره که نوشته Show Route

توی خود سپید فا که بری ای دی و نوشته
اما بهتره تیکت بزنی اینجوری زودتر جواب می گیری
راستی دامنه هاش هم ارزونه
امروز دیدم ir زده 5500 تومن
دامنه هاش که خیلی عالیه

کجاش ارزون هست ؟ ir. من میدم 4500 .به نام خودتون تو پنل خودتون

Haji
2011/01/17, 09:28 AM
http://www.persianregister.ir
به نام خودتون 3800 تومن!:r:

Sattarforum
2011/01/17, 09:36 AM
تا دلت بخواد آدم هست هاست مجانی بده! گیگفا هم والا پولی خرج نمیکنه! نمایندگی رایگان از byet.org داره همین!

نه قربون اون ریشات !:4: گیگفا از باید هاست سرویس رسلر رایگان گرفته و ماهانه چیزی حدود پنها شصت تومن بابت اجاره رسلر به بایت هاست می پردازه
سپیدفا هم همینطوره بابت رسلر این سرویس به دیتا سنتر خودش ماهیانه اجاره میده .:r:

http://www.persianregister.ir به نام خودتون 3800 تومن!

3800 تومن یک 3800 تومن 2 3800 تومن 3
ارزونتر نبود :sad::63:

Haji
2011/01/17, 09:39 AM
نه قربون اون ریشات !:4: گیگفا از باید هاست سرویس رسلر رایگان گرفته و ماهانه چیزی حدود پنها شصت تومن بابت اجاره رسلر به بایت هاست می پردازه
سپیدفا هم همینطوره بابت رسلر این سرویس به دیتا سنتر خودش ماهیانه اجاره میده .:r:
سپیدفا اره پول میده! ولی گیگفا رو نه از بایت گرفته تابلو هست!:35:

Sattarforum
2011/01/17, 09:42 AM
سپیدفا اره پول میده! ولی گیگفا رو نه از بایت گرفته تابلو هست!
برو به این لینک همه چی دستت میاد
http://gigfa.com/premium-services/reseller-plans/vista-panel

AdminWeb
2011/01/17, 10:34 AM
هه!!!
روی گیگفا و سپیدفا نیوک نصب کردم(در ضمن دیتابیس گیگفا خیلی سنگینتره)
سایتی که رو گیگفاست، مثل جت باز میشه.اما سرعت لود سپیدفا اصلا خوب نبود:c:

با موزیلا که مثل ساعته
اما یه چیزی هم بگم
[/B]

پشتیبانی که ماشالله همیشه انلاینه:63:
هم اپرا هم کروم اخرین ورژن
خداکنه حل بشه مشکلاتش..:k:

مشکل سرعتش از سیستم خودم بود:c:
انصافا سرعتش خوبه:r::r::r:

Yasna
2011/01/17, 11:04 AM
nic.tk
co.cc
co.nr
و...
گلم اینا که رایگانن دیگه
مثلا نت رایگان بدن ، کام و...:63:
.
حالا اون آی آر 3800 اذیت نمیکنی
از یه جا گرفتم بعد کلی و سالی گفت بیخیالش شو دردسر داره کلی طول میکشه ثبت شه و....

Haji
2011/01/17, 11:12 AM
گلم اینا که رایگانن دیگه
مثلا نت رایگان بدن ، کام و...:63:
.
حالا اون آی آر 3800 اذیت نمیکنی
از یه جا گرفتم بعد کلی و سالی گفت بیخیالش شو دردسر داره کلی طول میکشه ثبت شه و....

میخوای .Ir ثبت کنی همین پرشین ریجیستر خوبه و ma79.ir پرداخت آنلاین دارن من با جفتشون کار کردم نون نمک هم خوردیم:kk:

Yasna
2011/01/17, 11:20 AM
کدوم پرشین ریجیستر
لینک جفت شون رو بذار
ممنون

آقا تو ثبت دامین co.cc این ارور رو میده
چرا؟
http://cdn.vbiran.ir/ Username and password do not match.

چرا؟
http://cdn.vbiran.ir/ Username and password do not match..

metzelder
2011/01/17, 12:52 PM
دوستان من ثبت كردم دامين رو تاييد هم شد تو سايت سپيدفا هم مراحل رو انجام دادم الان به سي پنل 11 وارد شدم اما بلد نيستم ديگه چيكار كنم يكي ميتونه بگه چه جوري ويبولتين روش نصب كنم به صورت كاملا مبتدي ؟
اگه ميشه يكي بياد كمك من وي بي 3.8.6 ميخوام :k:

Par30web
2011/01/17, 01:15 PM
دوستان من ثبت كردم دامين رو تاييد هم شد تو سايت سپيدفا هم مراحل رو انجام دادم الان به سي پنل 11 وارد شدم اما بلد نيستم ديگه چيكار كنم يكي ميتونه بگه چه جوري ويبولتين روش نصب كنم به صورت كاملا مبتدي ؟ اگه ميشه يكي بياد كمك من وي بي 3.8.6 ميخوام
تو کنترل پنل، اون آخرا، یه پنجره هست به اسم Software/service یه چیزی هست اونجا فکر کنم به اسم Softaclous بازش کنی تو بخش فروم خیلی چیزا هست ولی فکر نکنم وی بولتین باشه، برای وی بولتین باید دانلودش کنی، همه اطلاعات توشو بریزی تو public_html بوسیله ی file manager که توی کنترل پنلت هست... بعد مراحل نصب که همه آموزشش زیاد هست تو اینترنت!

Mojtaba_6485
2011/01/17, 01:51 PM
گلم اینا که رایگانن دیگه مثلا نت رایگان بدن ، کام و...
نوشابه با سالاد چیز دیگه هم بخوای این بغل مغلا هست :341:

metzelder
2011/01/17, 02:47 PM
دوستان من يه انجمن ديگه دارم اونم 3.8.6 هست خوب حالا ميتونم فايلهاي فروم توي public_html اون سايتمو كپي كنم تو همين ؟؟؟؟؟؟

Yasna
2011/01/17, 03:23 PM
چرا؟
.
یکی بگه دیگه مشکل کجاس؟؟؟

AdminWeb
2011/01/17, 03:39 PM
وقتی وارد سایت co.cc میشی، باید اونجا اکانت بسازی خب
ثبت نام کن حله..

Haji
2011/01/17, 04:00 PM
کدوم پرشین ریجیستر
لینک جفت شون رو بذار
ممنون

چرا؟

چرا؟
http://cdn.vbiran.ir/ Username and password do not match..
www.persianregister.ir
www.ma79.ir
موفق باشید

Yasna
2011/01/17, 04:09 PM
وقتی وارد سایت co.cc میشی، باید اونجا اکانت بسازی خب
ثبت نام کن حله..
عزیزم اکانت میسازم مرحله ای که ایمیل و پس میخواد
هرکاری میکنم پس قبول نمیکنه همون ارور رو میده

AdminWeb
2011/01/17, 04:16 PM
عزیزم اکانت میسازم مرحله ای که ایمیل و پس میخواد
هرکاری میکنم پس قبول نمیکنه همون ارور رو میده
امکان نداره قبول نکنه
اگه درست وارد کنی،قبول میکنه:63:

mobin.parsian
2011/01/17, 04:19 PM
دوستان من يه انجمن ديگه دارم اونم 3.8.6 هست خوب حالا ميتونم فايلهاي فروم توي public_html اون سايتمو كپي كنم تو همين ؟؟؟؟؟؟

به طور رایگان انجام میشه
http://www.vbiran.ir/thread4519.html

Ebsmob
2011/01/17, 04:24 PM
سرور مشكل داره

بعد از لوگين خيلي زود خارج ميشه
هم با اكسپلورر و هم با فاير فاكس اينطوريه

AdminWeb
2011/01/17, 04:28 PM
سرور مشكل داره

بعد از لوگين خيلي زود خارج ميشه
هم با اكسپلورر و هم با فاير فاكس اينطوريه
احتمالا دارن تعمیراتی چیزی انجام میدن
الان درسته باز

metzelder
2011/01/17, 06:31 PM
بلاخره منم تونستم با راهنمايي قدم به قدم دوست عزيزم TooPDL (http://www.vbiran.ir/member971.html) جان براي اولين بار اين كار رو انجام بدم
سيستم عاليييييي هست اميدوارم همينطور به كارش ادامه بده واقعا ممنون از سپيد فا

ميتونيد سايتمو ببينيد كه هم دامين هم رايگان گرفتم و بقيه كارارو از سپيدفا انجام دادم

http://www.irandfb.co.cc/

Yasna
2011/01/17, 07:32 PM
امکان نداره قبول نکنه
اگه درست وارد کنی،قبول میکنه:63:
دادا پس میل خودمو که دیگه یاد دارم
هرچند بار میزنم بازم همون ارورو میده

AdminWeb
2011/01/17, 08:46 PM
بلاخره منم تونستم با راهنمايي قدم به قدم دوست عزيزم TooPDL (http://www.vbiran.ir/member971.html) جان براي اولين بار اين كار رو انجام بدم
سيستم عاليييييي هست اميدوارم همينطور به كارش ادامه بده واقعا ممنون از سپيد فا

ميتونيد سايتمو ببينيد كه هم دامين هم رايگان گرفتم و بقيه كارارو از سپيدفا انجام دادم

http://www.irandfb.co.cc/

:35:

دادا پس میل خودمو که دیگه یاد دارم
هرچند بار میزنم بازم همون ارورو میده
عزیزجان فکر میکنم شما اصلا ثبت نام نکردی اونجا...
از این لینک برو عضو شو. بعد باقی کارهاشو انجام بده
https://www.co.cc/regist/regist_account.php

namo_57
2011/01/17, 09:47 PM
دوستان اين دامنه co.ccثبت نام كردم اما يه مرحله داره setupكه نميدونم بايد چكار كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

AdminWeb
2011/01/17, 09:51 PM
درود
set up رو بزنید. بعد name server رو انتخاب کنید. اگه از سپیدفا هاست گرفتید، اینها رو در جاهای مربوطه وارد کنید:
ns1.sepidfa.com
ns2.sepidfa.com
پیروز باشید

namo_57
2011/01/17, 09:56 PM
متشكرم اما حالا سپیدفادامينو موقع ثبت قبول نميكنه
واين اروروميده
محصول مورد نیاز به دامین دارد، لطفا دامنه ای را وارد کنید

AdminWeb
2011/01/17, 10:00 PM
الآن هاست رو ثبت کردید؟یا تازه میخواید ثبت کنید؟
اگر زمان ثبت هاست، دومین را وارد کرده باشید، main domain حساب میشه و نیازی به پارک دامنه ندارید

namo_57
2011/01/17, 10:11 PM
از جواب سريعتون واقعا متشكرم
همين الان ثبت كردم وموقع ثبت نام جايي براي وارد كردن دومين نديدم
در مرحله بعد هم
ارسال سفارش..هاست رايگان.. نام سرورهای شرکت را بر روی دامنه ام تنظیم می کنم.....

http://cdn.vbiran.ir/images/imported/2011/01/i28269_untitledJPG-1.jpg

اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد كه چكار كنم

VBIran
2011/01/17, 10:30 PM
برای نصب ویبولتین :
http://www.vbiran.ir/thread1489.html
البته روی دامین های رایگان ( co.cc و co.cz و co.nr و .. ) نصب نمیکنیم .

AdminWeb
2011/01/17, 10:40 PM
از جواب سريعتون واقعا متشكرم
همين الان ثبت كردم وموقع ثبت نام جايي براي وارد كردن دومين نديدم
در مرحله بعد هم
ارسال سفارش..هاست رايگان.. نام سرورهای شرکت را بر روی دامنه ام تنظیم می کنم.....

http://cdn.vbiran.ir/images/imported/2011/01/i28269_untitledJPG-1.jpg

اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد كه چكار كنم

همون دومینی که dnsها را توش تنظیم کردید رو بزنید برای ثبت هاست. بعد از چند ساعت دومین با هاست ست میشه

علی جان میتونم بپرسم چرا روی دامین های رایگان ( co.cc و co.cz و co.nr و .. ) نصب نمیکنید؟
اگه مشکلی نداره من نصب میکنم برای دوستان..

Sattarforum
2011/01/17, 10:49 PM
پیشنهادی دارم نمیدونم تا چه حد عملی هست!
و اما پیشنهاد ! درمورد سرویس انتقال فایل سریع فایلها به هاست هست (سرویسی شبیه گیگفا حتما دیده اید)
و اما مزیت این پیشنهاد
کاربرها میتونن با سرعت زیاد هر اسکریپتی و که خواستند سیم ثانیه ای روی هاستشون بریزند
پیشنهادش چطور بود
و اما در پایان
آرزوی پیروزی و موفقیت برای کمپانی سپیدفا:25:

AdminWeb
2011/01/17, 10:53 PM
پیشنهاده خوبیه

فقط
من
آقای عزیززاده نیستما:ff:

Sattarforum
2011/01/17, 10:54 PM
فقط من آقای عزیززاده نیستما
میدونم الان هنگ کردم پوزش:51:

mobin.parsian
2011/01/17, 11:08 PM
بریم بگیریم یکی واسه سرور پشتیبان 4 خوبه.

namo_57
2011/01/17, 11:46 PM
ورود به وب ميل مشكلي نيست اما هر كاري ميكنم نميتونم وارد كنترل پنل بشم مشكل از كجا هست دوستان ارور يوزر پسورد ميده

Ebsmob
2011/01/18, 02:46 AM
صبر كن داداش

24 يا 48 ساعت صبر كن تا فعال شه

Yasna
2011/01/18, 09:39 AM
:35:

عزیزجان فکر میکنم شما اصلا ثبت نام نکردی اونجا...
از این لینک برو عضو شو. بعد باقی کارهاشو انجام بده
https://www.co.cc/regist/regist_account.php
عضو هم شدم بازم همون ارور رو ميده:j:

VBIran
2011/01/18, 05:30 PM
به بخش پشتیبانی تیکت بزنید .

Yasna
2011/01/18, 05:34 PM
کدوم بخش
قسمتی رو دارم میگم که ایمیل و یوزر میپرسه ها

alef
2011/01/18, 11:34 PM
با سلام خدمت دوستان
من از این سیستم استفاده کردم...
واقعا سرعتشون بالاست...
ممنونم....../

mohsen-unique
2011/01/19, 12:15 AM
دوستان اکانت من ساسپند شود چیکار کنم؟:191:

Haji
2011/01/19, 03:37 AM
دوستان اکانت من ساسپند شود چیکار کنم؟:191:
رپیدلیچ یا مصرف بالا از منابع سرور دلیلش اینه!:212:

Sattarforum
2011/01/19, 09:16 AM
سلام دوستان
انجمن پشتیبانی و آموزش سپیدفا تاسیس شد
میتونید به این آدرس مراجعه کنید
و دانسته های خودتان را با همدیگر به اشتراک بگذارید و اگر احیانا نیاز به پشتیبانی دارید در آنجا مطرح کنید

http://forum.sepidfa.com/index.php (http://forum.sepidfa.com/index.php)

mohsen-unique
2011/01/19, 11:17 AM
رپیدلیچ یا مصرف بالا از منابع سرور دلیلش اینه!:212:
آخه من فقط برای استفاده ی خودم بود نمی خواستم کار دیگه ای باش بکنم و در اختیار دیگران قرارش بدم:j:

Sattarforum
2011/01/19, 11:29 AM
آخه من فقط برای استفاده ی خودم بود نمی خواستم کار دیگه ای باش بکنم و در اختیار دیگران قرارش بدم

قوانین هاستینگ سپیدفا
منبع : http://forum.sepidfa.com/index.php?threads/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86.2/

دوستان عزیز قبل دریافت هاست رایگان قوانین را خوب بخوانید

تمامی کاربران سرویس رایگان سپید فا از نظیر حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و قوانین مندرج در
این تایپیک می باشند

دوستان توجه کنید سرویس سپیدفا هاست دانلود نمیباشد کسانی که سایت هایی نظیر

دانلود سرا

دانلود موزیک

دانلود فیلم

رپیدلچ

دانلود سنتر

چت روم

راه اندازی کنند بدون اخطار اکانت انها از روی سرور حذف خواهد شد

عدم دریافت 5 بازدید در یک ماه باعث حذف اکانت می شود

ارسال ایمیل گروهی مجاز نیست

شما قادر به ساخت یک اکانت میباشید

استفاده از سرويسها يا تجهيزات سپید فا براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات هكري ممنوع است.

سپیدفا این حق را دارد که هر گونه تغییر در هاستینگ انجام دهد

برای اولین بار در سطح کشور سپید فا یک شکل اساسی کاربران را حل کرده است! دوستان همان طور که میدانید تمامی هاست های رایگان اسکریپت های نال شده را خلاف قوانین اعلام کرده اند. اما شما میتوانید اسکریپت های نال شده نظیر ویبولتین روی سرور رایگان خود بدون مشکل نصب نمایید

موفق باشید

alef
2011/01/19, 12:43 PM
با سلام...
این سپیدفا چرا این قدر قعطی داره؟؟

mobin.parsian
2011/01/19, 04:07 PM
با سلام...
این سپیدفا چرا این قدر قعطی داره؟؟

فرقی باید بین رایگان و قطعی باشد.از قدیم گفتم هر چقدر پول بدی آش میخوری.
یک ضرب المثل انگلیسی هم هست که میگه هنوز اونقدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم

خود سپیدفا انجمن داره : http://forum.sepidfa.com/

و اینکه در سایت پشتیبانیشون تیکت بدین اینجا که سایت پشتیبانی نیست..اگه هر هاستینگی بخواد یک تاپیک اینجوری بزنه که ...........

Sattarforum
2011/01/19, 04:46 PM
فرقی باید بین رایگان و قطعی باشد.از قدیم گفتم هر چقدر پول بدی آش میخوری.
یک ضرب المثل انگلیسی هم هست که میگه هنوز اونقدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم

خود سپیدفا انجمن داره : http://forum.sepidfa.com/

و اینکه در سایت پشتیبانیشون تیکت بدین اینجا که سایت پشتیبانی نیست..اگه هر هاستینگی بخواد یک تاپیک اینجوری بزنه که ...........

فکر کنم کارو کاسبی همه فروشنده های هاستینگ رو تعطیل کرده .:c:
اما امروز سرعتش خوب بود دیروز داشتن بکاپ کلی از سرور میگرفتند
یه خبر دیگه امکان لیچ به زودی قفل میشه

mobin.parsian
2011/01/19, 05:00 PM
مگه بک آپ چقدر داره که بخواد به خاطرش بخوابه؟ ما دیروز 20 گیگ 2 تا هاست ریستور دادیم کسی نفهمید :51:

AmirSina
2011/01/19, 06:31 PM
فکر کنم کارو کاسبی همه فروشنده های هاستینگ رو تعطیل کرده .:c:
اما امروز سرعتش خوب بود دیروز داشتن بکاپ کلی از سرور میگرفتند
یه خبر دیگه امکان لیچ به زودی قفل میشه

با دروود
آنگونه هم که شما ی پندارید نیست!
به هر روی باید یک تفاوت هایی میان ارزان و گران،ارزان و رایگان باشد..!که از همین است که کار و کاسبی ها با راه اندازی 2تا میزبانی رایگان نمی خوابد کما اینکه سالها است گیگفا با امکانات کمتری در حال سرویس دهی می باشد اما هنوز هم ..!
خود گیگفا هم سرویس های رایگان و پولی دارد.

mobin.parsian
2011/01/19, 06:37 PM
از این میزبانی ها زیاد بودن که اومدن و رفتن :sarma:

majidsoftware
2011/01/28, 11:31 PM
سلام ببخشید نبودم -> تعداد تیکت ها خیلی زیاده
-----------------------------
تو این چند هفته ای که سپیدفا راه اندازی شده ، بعضی مشکلات وجود داره این عادی هست .
ارسال ایمیل برای جیمیل تو موقع ثبت نام در وی بولتین فعاله واسه ایمیل های یاهو فعلا مشکل داره که اونم در حال بررسی هست
ما هستیم . از اونایی نیستیم که بیاییم او بریم تازه شروع شده بابا ، تازه امکاناتی میخوایم بدیم که توش می مونید !!!
داریم تعداد پاسخگو ها رو زیاد می کنیم تا جایی برسه که هر تیکت تو حداکثر 10 دقیقه پاسخ بدیم
همچنین ساب دومین ها هم فعال شد می تونید از ساب دومین سپیدفا استفاده کنید مثال :
yourdomain.sepidfa.com
---------------------------------
فعلا خدا نگهدار شاید دوباره چند هفته دیگه بیام :dd:

majidsoftware
2011/01/29, 01:16 PM
مگه بک آپ چقدر داره که بخواد به خاطرش بخوابه؟ ما دیروز 20 گیگ 2 تا هاست ریستور دادیم کسی نفهمید

بک آپ از چندین سرور با یک سرور کوچوله شما خیلی فرق داره واسه ما ترابایتی هست عزیزم

محصول مورد نیاز به دامین دارد، لطفا دامنه ای را وارد کنید

این برای موقعی هست که شما قبلا دامنه را ثبت کرده باشید

mobin.parsian
2011/01/29, 01:24 PM
بک آپ از چندین سرور با یک سرور کوچوله شما خیلی فرق داره واسه ما ترابایتی هست عزیزم

هه کوچولو ؟ نمیدونستم انجمن ایران بلاگ هم جدیدن کوچیک شده :f::f::f::f:

بعدشم این 20 گیگ فقط مال یک سایت بود.نه کل سرور .عزیزم سرور من رو خواستی پیام خصوی بده بهت بگم.هر وقت مثل من سرور رو خودت کانفیگ کردی فرستادی دیتاسنتر آلمان.بیا با من کل کل کن.

بعدشم شما function های سرورت رو درست کن که شل روش ران نشه.:f::f::f::f::f:

هاست 2 روز راه انداختی از بک آپ حرف میرنی.
اصلا من هیچی .
هاست دی ال که اون همه بک آپ رو برگردوند چی ؟ اونم کوچیک بود ؟ :f::f::f::f::f:

majidsoftware
2011/01/29, 01:40 PM
مگه بک آپ چقدر داره که بخواد به خاطرش بخوابه؟

عزیزم در جواب این سوالت بود جواب من ، شما پرسیدی چقدره من هم گفتم اینقدر ! :uu::63:
نیاز هم نیست فانکشن ها رو ببندیم چون بازم شل اپلود میشه ، شما هاست با فانکشن های بسته شده به من بده من واست شل آپلود کنم ، جلوی ایرانی ها رو نمیشه گرفت هر کاری از دستشون بر میاد مونده مرامشون چقدر باشه

mobin.parsian
2011/01/29, 01:43 PM
رو سرور من شل ران کن اگه میتونی.هاستشم از دسیرونا بگیر .موفق باشین .

majidsoftware
2011/01/29, 01:45 PM
رو سرور من شل ران کن اگه میتونی.هاستشم از دسیرونا بگیر .موفق باشین .
سرمون شلوغه رمز و یوزر و ادرس بده مستقیم برم تو پ خ کن بیاد .

mobin.parsian
2011/01/29, 01:47 PM
سرمون شلوغه رمز و یوزر و ادرس بده مستقیم برم تو پ خ کن بیاد .

مستقیم بری شما باگ پیدا کن بعد ران کن.:h::h::h:

بعدشم.تاپیک داره منحرف میشه.دوستان موضوع سر خدمات سپیدفا هست

majidsoftware
2011/01/29, 01:51 PM
مستقیم بری شما باگ پیدا کن بعد ران کن
یه دست پیام ها ی خودتو بخون . شما میتونید رایگان هاست سفارش بدید بعد شل رو آپلود کنید تو هاستتون بعد اگه بلد باشی دسترسی پیدا کنی ! :i:

من اینجا بیکار نشستم باگ از هاست و سایتت پیدا کنم !:h:

خوب شما مگه نمی گید شل آپلود نمیشه ؟ مگه مطمئن نیستی به هاستت و سرورت خوب بده من واست آپلود کنم . :cc:

این پست ها کاربران رو از نظر امنیت مطمئن می کنه و دانستنیهاشون بیشتر میشه

mobin.parsian
2011/01/29, 02:09 PM
یه دست پیام ها ی خودتو بخون . شما میتونید رایگان هاست سفارش بدید بعد شل رو آپلود کنید تو هاستتون بعد اگه بلد باشی دسترسی پیدا کنی ! :i:

من اینجا بیکار نشستم باگ از هاست و سایتت پیدا کنم !:h:

خوب شما مگه نمی گید شل آپلود نمیشه ؟ مگه مطمئن نیستی به هاستت و سرورت خوب بده من واست آپلود کنم . :cc:

این پست ها کاربران رو از نظر امنیت مطمئن می کنه و دانستنیهاشون بیشتر میشه

هاست رایگان که نمیدم .بخرین ران کنین.و اینکه گفتم یوزر دسیرونا از ما هاست داره ازش هاست بگیرین.

آره خوبه امنیت رو علی آقا نشون دادن

majidsoftware
2011/01/29, 02:15 PM
آره خوبه امنیت رو علی آقا نشون دادن

مطمئن باشید تا بحال هر کی هک شده از نا آگاهی های خود کاربرهای سپیدفا هست که اومدن اسکریپت غیر مجاز یا مشکل دار نصب کرده

ketabkhane.org این هم رو سپیدفا هست ببینم کدومتون می تونید توسط همین سایت شل کد آپلود کنید . اگر مدیریت محتوا مشکل نداشته باشد راهی برای هک کردن اون هاست نیست مطمئن باشید اینو .

lvlehrad
2011/01/29, 03:02 PM
تاپیک به دلیل منحرف شدن بحث بسته شد :z:

برای پشتیبانی و بقیه موارد هم برید تو سایت خودشون بپرسید اینجا ویبی ایران هست