PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود فرا نتورک {تخفیف ویژه برای اعضای وی بی ایران }

mobin.parsian
2011/02/09, 01:11 PM
با سلام خدمت دوستان.هاست های دانلود فرا نتورک با مشخصات زیر .قیمت ها برای اعضای وی بی ایران میباشد

سرور لینوکس میباشد.پنل kloxo و ftp هم دارد.

مشخصات :
==================================
فضای میزبانی وب: 5 گیگابایت
پهنای باند: نامحدود
بقیه امکانات نامحدود
بک آپ: ندارد
کنترل پنل: kloxo

ماهانه : 4000 تومان

=================================
فضای میزبانی وب: 10 گیگابایت
بقیه امکانات نامحدود

ماهانه 7000 تومان
==============================
فضای میزبانی وب: 20 گیگابایت
بقیه امکانات نامحدود

ماهانه 14000 تومان
فضای میزبانی وب: 40 گیگابایت
بقیه امکانات نامحدود

ماهانه 25000 تومان

فضای میزبانی وب: 50 گیگابایت
بقیه امکانات نامحدود

ماهانه 30000 تومان
===============================

دوستان دقت کنن که چون درخواست زیاد هست زود داره سرور پر میشه.پس هرکی میخواد سریعتر پیام بده

Rezix
2011/02/09, 05:10 PM
این کنترل پنل kloxo چه کنترل پنلی هست ، امکانش هست برامون توضیح بدید.؟

mobin.parsian
2011/02/09, 10:56 PM
این کنترل پنل kloxo چه کنترل پنلی هست ، امکانش هست برامون توضیح بدید.؟

مثل سی پنل هست از نظر ظاهری فقط امکانات بیشتر داره/کسی که با سی پنل کار کرده باشه با این مشکلی نداره

hbmo
2011/02/09, 11:08 PM
کجا امکانات بیشتری داره ؟
باز بگی تقریبا تو مایه های سی پنل یه چیزی
امکاناتش کمتر نباشه بیشتر هم نیست

mobin.parsian
2011/02/09, 11:12 PM
کجا امکانات بیشتری داره ؟
کلکسو یک سیستم رایگان هست
شما سی پنل رو وی بولتین فرض کنی باید کلکسو رو فروم پرس حساب کنی (انجمن ساز وردپرس!)
در ضمن بنده اینهمه با سی پنل کار کردم ولی با این کلکسو پدر آدم در میاد خیلی قاطی پاتیه

1- عزیزم تو کلوکسو شما میتونی واسه خودت دی ان اس اختصاصی بدی کجای سی پنل این رو داره ؟
2- تو کلوکسو میشه عزیزم بک آپ اتوماتیک گرفت کجای سی پنل میشه ؟
3- کلوکسو 3 تا آنتی ویروس داره کجای سی پنل 3 تا داره؟
4- ..................
5- شما بلد نیستی با کلو کسو کاری کنی قرار نیست همه بلد نباشن
6- رایگان هاست چون میزبانی نیست.واسه دانلود هست.کسی هم که واسه دانلود میگیره معمولا ftp استفاده میکنه/
7- سوال دیگه دارین ؟

aMiR.S
2011/02/10, 12:24 AM
من کار کردم با کلوکسو خیلی امکانات خوبی داره . از آپلود کردنش که از URL هم میتونه انجام بده تا سیستم بک آپ گیریش که میتونی تنظیم کنی بعد از بک آپ گرفتن خودش آپلود کنه رو FTP مورد نظرتون.
سی پنل هم مزیت های خودش رو داره البته .
===
جناب مبین گویا شما کلوکسو رو واردید ، وقتی پسوورد ایجاد میشه برای دایرکتوری ، و یوزر هم تعریف میشه ولی با اینحال موقعی که آدرس اون دایرکتوری رو میزنید و یوزر /پسووردی که تعریف کردید رو وارد میکنید قبول نمیکنه و مجددا کادر لاگین کرد رو میاره. اطلاعی دارید چطور باید این مشکل رو برطرف کرد؟

mobin.parsian
2011/02/10, 12:26 AM
من کار کردم با کلوکسو خیلی امکانات خوبی داره . از آپلود کردنش که از URL هم میتونه انجام بده تا سیستم بک آپ گیریش که میتونی تنظیم کنی بعد از بک آپ گرفتن خودش آپلود کنه رو FTP مورد نظرتون.
سی پنل هم مزیت های خودش رو داره البته .
===
جناب مبین گویا شما کلوکسو رو واردید ، وقتی پسوورد ایجاد میشه برای دایرکتوری ، و یوزر هم تعریف میشه ولی با اینحال موقعی که آدرس اون دایرکتوری رو میزنید و یوزر /پسووردی که تعریف کردید رو وارد میکنید قبول نمیکنه و مجددا کادر لاگین کرد رو میاره. اطلاعی دارید چطور باید این مشکل رو برطرف کرد؟

سرور با چی مجازی سازی شده ؟ با 7777 میرین یا 7778 ؟ سرور رو rebootکردین ؟

aMiR.S
2011/02/10, 12:31 AM
سرور با چی مجازی سازی شده ؟ با 7777 میرین یا 7778 ؟ سرور رو rebootکردین ؟

مجازی سازvmware
فرقی میکنه مگه پورت؟ من از داخل کنترل پنل و منوی مربوطش پسوورد رو ایجاد کردم برای دایرکتوری . بعد آدرس دایرکتوری که تو براوزر میزنم مرتب پنجره لاگین میاد با اینکه U/P درست وارد میشه.
یعنی باید بعد از پسوورد گذاشتن روی دایرکتوری ها ریبوت کنم؟

mobin.parsian
2011/02/10, 12:35 AM
مجازی سازvmware
فرقی میکنه مگه پورت؟ من از داخل کنترل پنل و منوی مربوطش پسوورد رو ایجاد کردم برای دایرکتوری . بعد آدرس دایرکتوری که تو براوزر میزنم مرتب پنجره لاگین میاد با اینکه U/P درست وارد میشه.
یعنی باید بعد از پسوورد گذاشتن روی دایرکتوری ها ریبوت کنم؟

چون vmware هست مشکلات کلا زیاد داره.یک ریبوت بده ببین چی میشه.و اینکه با 7778 برو.با 7777 باید https بزنی.مشکلی داشتی پیام خصوصی کن

Bazione
2011/02/10, 01:55 AM
CHECK MY PM PLZ

کلبه دار
2011/02/10, 02:12 AM
مبین کاش میذاشتیش تو بخش وارزها..:p:

hg-ahvaz
2011/02/10, 02:25 AM
1- عزیزم تو کلوکسو شما میتونی واسه خودت دی ان اس اختصاصی بدی کجای سی پنل این رو داره ؟
2- تو کلوکسو میشه عزیزم بک آپ اتوماتیک گرفت کجای سی پنل میشه ؟
3- کلوکسو 3 تا آنتی ویروس داره کجای سی پنل 3 تا داره؟
4- ..................
5- شما بلد نیستی با کلو کسو کاری کنی قرار نیست همه بلد نباشن
6- رایگان هاست چون میزبانی نیست.واسه دانلود هست.کسی هم که واسه دانلود میگیره معمولا ftp استفاده میکنه/
7- سوال دیگه دارین ؟

دوست عزیز در کل سی پنل بهترین است و اگر بخواهی این چیزها رو بگی Lxadmin هم امکاناتی داره که سی پنل نداره ولی در سی پنل امکان ساخت دی ان اس موجود است در قسمت دی ان اس زون .

موفق باشید

Haji
2011/02/10, 04:10 AM
من دنبال هاست دانلود هستم ولی پنل کلوکسو نه:q: ببینم اوضاع این باشه باید vps بگیرم:13:

AdminWeb
2011/02/10, 07:57 AM
مبین شما قرار بود یه مقاله ای برام پ.خ کنی. یادت رفت ؟
لطفا کاملشو برام بفرست. البته اگه وقت داشتی

mobin.parsian
2011/02/10, 09:07 AM
دوست عزیز در کل سی پنل بهترین است و اگر بخواهی این چیزها رو بگی Lxadmin هم امکاناتی داره که سی پنل نداره ولی در سی پنل امکان ساخت دی ان اس موجود است در قسمت دی ان اس زون .

موفق باشید

dns zone عزیزم با dns templates زمین تا آسمون فرق میکنه.
موفق باشین

VBIran
2011/02/10, 02:28 PM
من دنبال هاست دانلود هستم ولی پنل کلوکسو نه ببینم اوضاع این باشه باید vps بگیرم

هاست دانلود به نظرم بهتره از پارس وی پی اس بگیری . حرف نداره .

mobin.parsian
2011/02/10, 02:46 PM
دوستان هاست دانلود تمام شد.تمامی سرور هاست دانلود که 700 GB بود دیشب در نمایشگاه فروخته شد