PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت نویسی آپلود سنتر

masoud_txt
2013/07/15, 12:15 PM
دوستان من یک اسکریپتی میخوام که بشه کارهای زیر رو باهاش انجام داد:

1- به وی بی متصل باشه و فقط افراد خاصی بتونند از اون استفاده کنند.
2- کاربر بتونه شاخه یا زیر شاخه ای که میخواد عکس هاش اونجا قرار بگیره رو مشخص کنه
3- (مهم) ادمین بتونه توی یک صفحه نمای کوچکی از عکس ها رو ببینه و هر کدام رو میخواد به راحتی پاک کنه و کلا به راحتی قابل ویرایش باشند.

ممنون میشم دوستان اگر نیاز به اسکریپت نویسی هست نظر و هزینه اش رو اعلام کنند.

ALIREZA_2010
2013/07/15, 12:54 PM
نیازی به نوشتن اسکریپت نیست.
با کلیجا می توانید تمامی این کارهایی را که مد نظرتان دارید انجام بدهید.
موفق باشید.

masoud_txt
2013/07/15, 01:06 PM
نیازی به نوشتن اسکریپت نیست.
با کلیجا می توانید تمامی این کارهایی را که مد نظرتان دارید انجام بدهید.
موفق باشید.

سپاس از پاسختون علیرضا جان
با جست و جوی سه چهار روزه اخیر متوجه شدم که کلیجا میتونه مورد اول و دوم رو حل کنه ولی مورد سوم رو هم میتونه ؟ چون خیلی مهمه و میخوام کاملا پوشه ها رو بشه بررسی کرد و در صورت نیاز عکس رو حذف کرد و نخواهیم یکی یکی عکس ها رو باز کنیم و بعد از مشاهده حذف کنیم؟

samad
2013/07/15, 01:08 PM
با جست و جوی سه چهار روزه اخیر متوجه شدم که کلیجا میتونه مورد اول و دوم رو حل کنه ولی مورد سوم رو هم میتونه ؟ چون خیلی مهمه و میخوام کاملا پوشه ها رو بشه بررسی کرد و در صورت نیاز عکس رو حذف کرد و نخواهیم یکی یکی عکس ها رو باز کنیم و بعد از مشاهده حذف کنیم؟

تو قسمت مدیریت میاد

ALIREZA_2010
2013/07/15, 06:01 PM
بله این امکان هم وجود دارد.