PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درباره ی تاريخچه SEO مختصری بدانیمsahar1992
2013/07/15, 06:38 PM
صاحبان سایتها در اواسط دهه 1990 بود که قصد بهینه سازی سایتهایشان کردند و موتورهای جستجوگر در آن زمان برای رتبه بندی کردن سایت ها فقط به کدهای Meta-tag متکی بودند و بر همین روال کدها به رتبه بندی سایت می پرداختند.
تنها کاری که صاحبان سایتها باید انجام می دادند این بود که سایتهای خود را به موتورهای جستجوگر ارائه دهند که موتورهای جستجو با استفاده از ربات ها صفحات سایتها را مورد بررسی قرار می دادند و در مورد محتوی سایتها اطلاعات کلی را به دست می آوردند و آنها را دسته بندی می کردند. آن اطلاعات دارای کلماتی بودند که در محتوای یک سایت قرار داشتند و کلمات کلیدی بحساب می آیند. یعنی صاحبان سایت ها ارزش خیلی زیاد داشتن یک رتبه بالا در صفحات نتایج Search متوجه شده بودند و مجالی برای دیده شدن و شناخته شدن!
ولی بعد از مدت زمانی معلوم شد که فقط استفاده از Meta-tag ها برای رتبه بندی یک سایت لازم نیست، چونکه خیلی از صاحبان سایتها به خاطر بالا رفتن شمار بازدید کنندگان و حاصل شدن رتبه بهتری در صفحه های نتایج با گذاشتن کلمات و عبارتهای نا مرتبط قصد فریب موتورهای جستجوگر را می کردند و بخاطر همین نتیجه هایی که موتورهای جستجو گر ارائه می دادند اشتباه و متناقض و نا مرتبط به مطلب مورد Search بود بعد از مدت زمانی به دلیل تقلب کردن های زیادی که توسط صاحبهای سایتهای متفاوت برای حاصل شدن رتبه بالاتر انجام می گرفت موتورهای جستجو گر اقدام به بررسی عامل های دیگری نیز کردند تا با بررسی همه ی آن عامل ها به رتبه بندی سایتها بپردازند. این عامل ها پنهان هستند تا تحت دستکاری و تقلب قرار نگیرند برای مثال موتور جستجو گر Google از 200 عامل متفاوت برای رتبه بندی سایتها مورد استفاده قرار می دهد.

Ostad
2013/07/15, 06:48 PM
با سلام

و ممنون

سئو در ویکی پدیا : SEO contest - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/SEO_contest)
SEO (disambiguation) - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Seo)

sahar1992
2013/07/16, 09:07 AM
خواهش می کنم