PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار دادن آپلود سنتر در صفحه پیشرفته ارسال پست

mahdimh20_20
2014/01/24, 03:06 PM
با سلام
آیا راهی وجود داره که آپلود سنتر را در صفحه ارسال پست مثلا زیر دکمه مدیریت فایلهای پیوست قرار داد تا همونجا بشه فایلها را آپلود کرد
یا اینکه دکمه ای گذاشت که با کلیک بر روی اون بره به آدرس آپلود سنتر
من قبلا این مورد را در یکی از تاپیکها دیده بودم ولی الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم
آپلود سنتر من هم کلیجا هست

و با توجه به اینکه من قبلا همه فایلها را در خود تالار گفتمان وی بی پیوست میکردم الان فضای هاست من زیاد شده آیا راهی هست که فایلها را به پوشه ای در آپلود سنتر منتقل کنم که تغییری هم در پستها ایجاد نشه؟
با تشکر

lvlatrood
2014/01/24, 03:24 PM
منم سوال این داداشمون رو دارم اگه بشه جواب بدید ممنون میشم :)

lvlatrood
2014/01/24, 08:06 PM
آپ

p30web
2014/01/24, 11:54 PM
درجای مناسب تاپیک بزنید . درمورد سئوالتون هم بهتر . کلیجا تون رو بر روی هاست دیگری نصب کنید . وفایل ها وعکس ها رو در ان اپلود ودر انجمن لینک کنید .

mahdimh20_20
2014/01/25, 02:25 PM
من هم منظورم همین بود و قصد خرید سرور دانلود دارم الان میخوام آپلود سنتر را تو صفحه پیشرفته ارسال پست قرار بدم که همونجا بشه تو آپلود سنتر که هاستش هم فرق میکنه آپلود بشه یا اینکه مثل دکمه مدیریت فایلهای پیوست یه دکمه بزارم که وقتی روی اون کلیک بشه بره به آدرس آپلود سنتر / سوا دومم هم با توجه به اینکه من قبلا همه فایلها را در خود تالار گفتمان وی بی پیوست میکردم الان فضای هاست من زیاد شده آیا راهی هست که فایلها را به پوشه ای در آپلود سنتر منتقل کنم که تغییری هم در پستها ایجاد نشه یا اینکه باید از اول فایلها را در آپلود سنتر بزارم و لینک اون را در تک تک پستها تصحیح کنم با تشکر

mahdimh20_20
2014/01/27, 01:48 PM
با سلام
دوستان کسی نیست جواب سوال من را بده؟
یعنی هیچ راهی نداره