PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید هاست و دامنه از آلتوس هاست

pilapila
2014/04/03, 11:44 PM
سلام دوستان
من قصد دارم هاست و دامنه از آلتوس هاست بگیرم اما نمی دونم چطور؟
می خوام هاستم اشتراکی باشه، نظر دوستان چیه؟
از اونجایی که هاستم باید لینوکس باشه از کجا باید متوجه شده که هاستی که به من میدن چیه؟ چون تا اونجا که من دیدم در این مورد چیزی نوشته نبود.(Netherlands cPanel Web Hosting Services by AltusHost (https://www.altushost.com/web-hosting.html))

اگه یکی پیدا بشه مراحل رو کامل توضیح بده ممنون میشم.
چون می خوام از وی بی نال شده استفاده کنم حتما باید هاستم وارز باشه.

lvl3hr
2014/04/04, 01:52 AM
نمایندگی میخواهید یا هاست لینوکس برای احداث سایت خودتون ؟

pilapila
2014/04/04, 02:36 AM
هاست لینوکس برای سایتم خودم می خوام.
البته فکر می کنم چون در ابتدا بازدید زیاد نیست همون سرور اشتراکی کافی باشه و مشکلی ایجاد نکنه!

lvl3hr
2014/04/04, 02:38 AM
هاست لینوکس برای سایتم خودم می خوام.
البته فکر می کنم چون در ابتدا بازدید زیاد نیست همون سرور اشتراکی کافی باشه و مشکلی ایجاد نکنه!

میتونید در میزبان سرور (http://www.mizbanserver.ir) سفارش بدید و لذت سرعت واقعی رو ببرید ... انتخاب با شماست ...

98patogh
2014/04/04, 02:51 AM
میتونید در میزبان سرور (http://www.mizbanserver.ir) سفارش بدید و لذت سرعت واقعی رو ببرید ... انتخاب با شماست ...

دوستی که انتظار دارید به جمع حرفه ای ها وارد بشند در تاپیکی که در مورد هاستینگ دیگری هست تبلیغ برند خودتون کاری زشت و زننده می باشد و گرنه امثال منو شما زیادن بیان آفر بدن

و بهتر بود ایشون رو راهنمای می کردید

1 - برای خرید هاست هر سایتی و هر شرکتی شاید مراحلی خاص داشته باشند که البته اصلا سخت نیست و شما از مرحله 1 که شروع کنید می بینید وقتی به اتمام برسه چقد آسون بود . البته اگر اسکریپت سایت فوق whmcs باشه که اکثر هاستینگ ها این هستند مراحل خرید مثل بقیه هاستینگ هاست و شما در مرحله یک دامین یا همون آدرس سایت رو انتخاب می کنید در مرحله دو پلان خودتون که شامل چه میزان حجم و چه میزان پهنای باند و امکانات دیگر هست رو انتخاب می کنید و در مرحله 3 اگر افزودنی مثل اددون دامین و یا آی پی اختصاصی و ... رو انتخاب می کنید و مرحله 4 پرداخت آنلاین رو انجام میدین و اگر سایت فوق امکان تحویل بعد از پرداخت رو فراهم کرده باشه همون لحظه مشخصات هاست برای شما ارسال میشه و دامین به صورت اتوماتیک ثبت خواهد شد ( البته من با توجه به سیستم فروش خودمون راهنمایی کردم اما عموما همینطوری هست )

2 - هاست ویندوز و هاست لینوکس تفاوت های فاحشی داره مثلا شما اسکریپت ویبولتین رو فقط در لینوکس می تونید نصب کنید به دلیل اینکه هاست ویندوز تنها و تنها از زبان برنامه نویسی Asp پشتیبانی می کنه و شما برای داشتن سایت هایی با php و یا ... باید هاست لینوکس داشته باشید . فرق دوم در کنترل پنل هاست مثلا دایرکت ادمین و سی پنل قابلیت نصب بر روی لینوکس رو دارند و در ویندوز نصب نخواهند شد . فرق سوم در اینه که معمولا لینوکس به عنوان هاست شناخته میشه و اگر جایی ویندوز داشته باشند در اولین مرحله سفارش ذکر می کنند هاست فوق ویندوز هست که عرضه کنندگان کمی داره هاست ویندوز

3 - هاست وارز در ایران بسیار کم هست چون اکثر کشورهای اروپایی قوانین کپی رایت رو رعایت می کنند اما از اونجایی که دیتاسنتر تا زمانی که کسی از سایت شما شکایتی نکنه یا گزارشی مبنی بر استفاده کردن از نسخه نال اسکریپتی رو نده ابیوزی برای مدیر هاستینگ ارسال نمی کنه در نتیجه در ایران به اسم وارز فروخته میشه ( البته شما با خیال راحت خرید کنید . چون حتی در صورت دریافت اخطار که خیلی کم پیش میاد دیتاسنتر از شما می خواد که نسخه نال رو پاک کنید که شما با یه انتقال سرور می تونید مشکلتون رو رفع کنید )

سوال دیگری بود در خدمتیم . میتونید در پیام شخصی هم سوال بکنید

lvl3hr
2014/04/04, 02:57 AM
دوستی که انتظار دارید به جمع حرفه ای ها وارد بشند در تاپیکی که در مورد هاستینگ دیگری هست تبلیغ برند خودتون کاری زشت و زننده می باشد و گرنه امثال منو شما زیادن بیان آفر بدن

و بهتر بود ایشون رو راهنمای می کردید

1 - برای خرید هاست هر سایتی و هر شرکتی شاید مراحلی خاص داشته باشند که البته اصلا سخت نیست و شما از مرحله 1 که شروع کنید می بینید وقتی به اتمام برسه چقد آسون بود . البته اگر اسکریپت سایت فوق whmcs باشه که اکثر هاستینگ ها این هستند مراحل خرید مثل بقیه هاستینگ هاست و شما در مرحله یک دامین یا همون آدرس سایت رو انتخاب می کنید در مرحله دو پلان خودتون که شامل چه میزان حجم و چه میزان پهنای باند و امکانات دیگر هست رو انتخاب می کنید و در مرحله 3 اگر افزودنی مثل اددون دامین و یا آی پی اختصاصی و ... رو انتخاب می کنید و مرحله 4 پرداخت آنلاین رو انجام میدین و اگر سایت فوق امکان تحویل بعد از پرداخت رو فراهم کرده باشه همون لحظه مشخصات هاست برای شما ارسال میشه و دامین به صورت اتوماتیک ثبت خواهد شد ( البته من با توجه به سیستم فروش خودمون راهنمایی کردم اما عموما همینطوری هست )

2 - هاست ویندوز و هاست لینوکس تفاوت های فاحشی داره مثلا شما اسکریپت ویبولتین رو فقط در لینوکس می تونید نصب کنید به دلیل اینکه هاست ویندوز تنها و تنها از زبان برنامه نویسی Asp پشتیبانی می کنه و شما برای داشتن سایت هایی با php و یا ... باید هاست لینوکس داشته باشید . فرق دوم در کنترل پنل هاست مثلا دایرکت ادمین و سی پنل قابلیت نصب بر روی لینوکس رو دارند و در ویندوز نصب نخواهند شد . فرق سوم در اینه که معمولا لینوکس به عنوان هاست شناخته میشه و اگر جایی ویندوز داشته باشند در اولین مرحله سفارش ذکر می کنند هاست فوق ویندوز هست که عرضه کنندگان کمی داره هاست ویندوز

3 - هاست وارز در ایران بسیار کم هست چون اکثر کشورهای اروپایی قوانین کپی رایت رو رعایت می کنند اما از اونجایی که دیتاسنتر تا زمانی که کسی از سایت شما شکایتی نکنه یا گزارشی مبنی بر استفاده کردن از نسخه نال اسکریپتی رو نده ابیوزی برای مدیر هاستینگ ارسال نمی کنه در نتیجه در ایران به اسم وارز فروخته میشه ( البته شما با خیال راحت خرید کنید . چون حتی در صورت دریافت اخطار که خیلی کم پیش میاد دیتاسنتر از شما می خواد که نسخه نال رو پاک کنید که شما با یه انتقال سرور می تونید مشکلتون رو رفع کنید )

سوال دیگری بود در خدمتیم . میتونید در پیام شخصی هم سوال بکنید

بله بابت نادیده گرفتن بسته های فوق استثنایی شما پوزش میطلبیم!!
قصد تحمیل خرید نداشتیم چون الحمدالله هاستینگ میزبان سرور برای منافع مالی احداث نشده است.
جالب هست همه به نوعی حرکات غیرقانونی انجام میدهند و خود دم از قانون میزنند.
شب خوش.

pilapila
2014/04/04, 11:55 AM
حتما دوستان حرفه ای می دونن که آلتوس هاست وارز هست و یکی از بهترین هاستینگ هایی که خدمات وارز میده بنابراین من دلیلی نمی بینم که از جای دیگه ای هاست و دامین خودم رو تهیه کنم البته از همه دوستان که لطف داشتن بینهایت ممنون هستم.
بازهم از دوستانی که مراحل خرید هاست اشتراکی و دامین از این سایت رو میدونن خواهش می کنم مراخل رو بیان کنم.

kamandar
2014/04/04, 12:18 PM
درود
سفارش داخل سایت کاری نداره اگر یه بار از یه هاستینگ های ایرانی استفاده کرده باشید چون سیستمش whmcsهست
ابتدا تو همون صفحه ی اول پکیجتون رو انتخاب کنید کمتر 5 گیگ نداره توی مرحله بعد میگه دامنه میخای ثبت کنی گزینه یک میخای انتقال بدی گزینه 2 قبلا ثبت کردی و بیم سرور رو میخای تنظیم کنی گزینه ی 3 مرحله ی بعد دوره پرداخت رو انتخاب کن مرحله بعد رو چک آوت کلیک کن توی صفحه ای که باز میشه اطلاعاتت رو وارد کن تیک قوانین رو هم بزن و روش پرداخت رو هم انتخاب کن بعد از پرداخت اطلاعات حساب به ایمیلت ارسال میشه و با اطلاعاتی که وارد کردی میتونی وارد سایت بشی و تیکت ارسال کنی.

موفق باشید./

pilapila
2014/04/04, 04:12 PM
ممنون از اطلاعات خوبت اما یک سوال، اگه من الان سرور اشتراکی بگیرم و بخوام بعد به دلیل افزایش بازید به هاست مجازی اتقال بدم چی کار باید بکنم؟

lvl3hr
2014/04/04, 04:14 PM
ممنون از اطلاعات خوبت اما یک سوال، اگه من الان سرور اشتراکی بگیرم و بخوام بعد به دلیل افزایش بازید به هاست مجازی اتقال بدم چی کار باید بکنم؟
مشکلی از این بابت وجود ندارد و به راحتی میتونید اطلاعاتتون رو منتقل کنید .

pilapila
2014/04/04, 04:20 PM
ممنون از پاسخت دوست عزیز، می تونی کمی بیشتر توضیح بدی؟چون اولین بار هست که دارم این کار رو می کنم.

lvl3hr
2014/04/04, 04:23 PM
ممنون از پاسخت دوست عزیز، می تونی کمی بیشتر توضیح بدی؟چون اولین بار هست که دارم این کار رو می کنم.
اگر تصمیم دارید از هاست اشتراکی استفاده کنید و نگران انتقال اطلاعات سایتتون در آینده سرور مجازی هستید خدمتتون عرض کنم که هنگام خرید سرور مجازی میتونید درخواست بدید تا تمامی اطلاعاتتون رو به سرور مجازی منتقل کنند.این کار معمولا توسط شرکت مد نظر شما در هنگام خرید سرور صورت میگیره.

pilapila
2014/04/04, 05:27 PM
اگر تصمیم دارید از هاست اشتراکی استفاده کنید و نگران انتقال اطلاعات سایتتون در آینده سرور مجازی هستید خدمتتون عرض کنم که هنگام خرید سرور مجازی میتونید درخواست بدید تا تمامی اطلاعاتتون رو به سرور مجازی منتقل کنند.این کار معمولا توسط شرکت مد نظر شما در هنگام خرید سرور صورت میگیره.

خیلی ممنون که با صبر و حوصله من رو راهنمایی می کنید.
من فرمشون رو تکمیل کردم الان می خوام بدونم پرداختشون رو چطور می تونم انجام بدم؟
منظورم این هست که این اطلاعات پرداختی که قرار دادن بدم به صرافی بگم پول رو بریزن به حسابشون؟بعدش چی؟