PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میشه فضا آپلودسنتر رو از هاست به سرور انتقال داد ؟

eyeabadan
2014/04/12, 03:58 PM
سلام
خسته نباشید
میخواستم ببینم میشه فضا آپلود سنترم رو به از هاست به سرور انتقال داد ؟

اگه میشه چطور میتونم

متشکرم

eyeabadan
2014/04/13, 11:31 AM
کسی نمیدونه ؟
اسکریپتم هم میهالیسم هست

aristar
2014/04/13, 01:39 PM
کسی نمیدونه ؟
اسکریپتم هم میهالیسم هست
میشه دقیق منظورتون رو بگین؟یعنی چی از هاست به سرور؟ حرفتون بی معنیه!

eyeabadan
2014/04/13, 01:45 PM
آهان
منظورم اینه الان روی یه هاست هست که اسکریپت رو نصب کردم و فایل ها آپلود میشن
میترسم ساسپند بشه
سرور دارم میگم میتونم روی سرور اوکی ا
لودسنتر رو که ساسپند نشه و فایل های تعداد زیادی با حجم بسیار بالایی رو اوکی کنم

xp_stb
2014/04/13, 06:56 PM
وی پی اس ویندوز بگیرید فایل داخلش اپلود کنید ولینکش را در سایت بگذارید

توجه کنید به حجم سرورتون که میخرید و از مدیر سرور بخواهید کانفیگ برای دانلود فایل کنه البته حتما از جای معتبر و ثپت شده همراه با تلفن ثابت و پشتیبانی با تیکت و یاهو داشته باشه تهیه کنید تا بعدن به مشکل نخورید کلا از بچه محصلها خرید نکنید بهتر است

موفق باشید

eyeabadan
2014/04/16, 11:22 AM
داداش منظورم رو نفهمیدی
من الان اسکریپت میهالیسم روی هاست نصب کردم
و فایل هایی که کاربران اپلود میکنن روی هاست میاد
خوب اگه تعداد کاربران زیاد بشه و تعداد آپلود های همزمان زیاد بشه اون سایت آپلود سنتر ساسپند میشه

میخام این کار روی سرور انجام بشه که هم فضا زیادی باشه و هم به دلیل آپلود زیاد و یا حجم بالا ساسپند نشه

منظوره من اینه داداش

loveload
2014/04/16, 02:04 PM
خب حالا مشکل کجاست ؟

مسلما شما میتونید به هر کجا خواستید منتقل کنید . ربطی هم به سرور و وی پی اس و .. نداره .

کافیس فول بکاپ بگیرید و به سرور جدید منتقل کنید . و یا از طریق ssh و دستورات زیر این کارو بکنید :

cd /home

wget yoursite.com (http://yoursite.com/backupfile.tar.gz)

و به پوشه بکاپ ها بریزید و از پنل هاستینگ خود ریستور کنید .

eyeabadan
2014/04/17, 01:17 AM
یعنی چطور ؟
من چطور میتونم به یه سرور انتقال بدم ؟
میشه واضحتر بگید

باید اسکریپت رو روی سرور ویندوزم نصب کنم ؟ که نمیشه و چوری و اصلا cpanel و دیتابیس نداره و مثل هاست نیست

میشه بیشتر راهنمایی کنید
من یه کاربر مبتدی هستم داداش

SilverLearn
2014/04/17, 01:48 AM
درود

برای کار شما می تونیم سرور مجازی با کنترل پنل دایرکت ادمین رایگان همیشگی ( در حالت عادی باید ماهیانه 18 هزار به بالا پرداخت کنید ) از دیتاسنتر wolesalestream آمریکا در اختیارتون بگذاریم

اینجوری مشکلی از استفاده از منابع نخواهید داشت

پیشنهاد میشود تاپیک زیر را مشاهده کنید

فروش ویژه سرور مجازی مناسب هاستینگ + دایرکت ادمین رایگان (http://www.vbiran.ir/thread86461.html#post638551)

eyeabadan
2014/04/17, 02:22 AM
خودم سرور دارم داداش
چطور میتونم راش بندازم خودم ؟

SilverLearn
2014/04/17, 02:25 AM
با سلام میتونین پنل های رایگاه مثل wamp & xamp رو استفاده کنید و کانفیگ کنید که بهینه کار کنند و مفید باشن

loveload
2014/04/17, 02:34 AM
دوست من اگر سرور مجازی دارید که هیچ اگرم ندارید یک سرور مجازی لینوکس تهیه کنید .

توسط putty به ssd سرور متصل شوید . بعد از زدن نام کاربری و رمز عبور شما به قسمت /root سرور متصل میشوید .

حالا تو کنترل پنل وب هاست اشتراکی ( هاست قبلی که فایل ها اونجاست ) یک فول بکاپ بگیرید و بکاپ رو از قسمت /home به قسمت /public_html ببرید و دسترسی 777 بدهید .

حالا به صفحه مشکی ssd سرور مجازی برگردین و دستورات زیر رو یکی یکی وارد کنید و اینتر بزنید .

cd /home
دستور لینوکسی است . میگه برو به پوشه /home جایی که فایل های سرور و یوزر ها است .

بعدش توسط دستور زیر فایل فول بکاپی که روی روت هاست اشتراکی است رو دانلود کنید رو سرور مجازی که خریدین :

wget UrSite.com: The Leading Ur Site Site on the Net (http://ursite.com) /backup.tar.gz

بجای ادرس : UrSite.com: The Leading Ur Site Site on the Net (http://ursite.com) /backup.tar.gz ادرس محل فول بکاپ رو بنویسید و اینتر بزنید . صبر کنید تا فایل توسط سرور مجازی دانلود شود .

بعد که فایل دانلود شد . شما فایل رو در قسمت /home سرور خودتون دارید . حالا اگه کنترل پنل قبلی سی پنل بود و فول بکاپ هم سی پنل است و روی سرور مجازی جدید که خریدین هم سی پنل نصب است باید فایل رو به قسمت بکاپ whm بریزید و از پنل دبلیو اچ ام ریستور کنید .

* اگرم سرور جدید کنترل پنلش دایرکت ادمین بود که باید بکاپ تبدیل بشه و یا بکاپ رو از حالت زیپ خارج کرده و بصورت دستی ریستور کنید . من برا دایرکت رو میگم ( از دایررکت به دایرکت )
فایل که دانلود شد رو سررو جدید . باید بکاپ رو تو پوشه اکانت مدیر و بعدش پوشه user_backups منتقل کنید . ( بطور مثال فرض کنید اسم مدیریت ادمین است )

co filename.tar.gz admin/user_backups

این دستور کپی کردن تو لینوکس است . میگه فایل filename.tar.gz که همون بکاپی است که دانلودد کردیم رو به پوشه admin/user_backups کپی کن . ( اگه میخواهید منتقل یا move کنید از دستور mv بحای cp استفاده کنید )

بعدش برید تو کنترل پنل دایرکتی خود و با یوزر و پس مدیریت وارد شوید . بعدش قسمت ریستور بکاپ رو از پنل نمایندگی پیدا کنید و فایلی که ریختین تو پوشه اونجا براتون میاره و تیکشو بزنید و ریستور . تمام

حالا یک اکانت با همون نام قبلی و مشخصات هاست اشتراکی براتون ساخت و همه عکس ها و یوزر ها و .. سر جاشه .

اکانت هم خواستی خودم برات میدم . ( هر چند گیگ که خواستی ) با پنل دایرکت ادمین . و منتقل هم میکنم به رایگان ...

SilverLearn
2014/04/17, 02:39 AM
دوست من اگر سرور مجازی دارید که هیچ اگرم ندارید یک سرور مجازی لینوکس تهیه کنید .

توسط putty به ssd سرور متصل شوید . بعد از زدن نام کاربری و رمز عبور شما به قسمت /root سرور متصل میشوید .

حالا تو کنترل پنل وب هاست اشتراکی ( هاست قبلی که فایل ها اونجاست ) یک فول بکاپ بگیرید و بکاپ رو از قسمت /home به قسمت /public_html ببرید و دسترسی 777 بدهید .

حالا به صفحه مشکی ssd سرور مجازی برگردین و دستورات زیر رو یکی یکی وارد کنید و اینتر بزنید .

cd /home
دستور لینوکسی است . میگه برو به پوشه /home جایی که فایل های سرور و یوزر ها است .

بعدش توسط دستور زیر فایل فول بکاپی که روی روت هاست اشتراکی است رو دانلود کنید رو سرور مجازی که خریدین :

wget UrSite.com: The Leading Ur Site Site on the Net (http://ursite.com) /backup.tar.gz

بجای ادرس : UrSite.com: The Leading Ur Site Site on the Net (http://ursite.com) /backup.tar.gz ادرس محل فول بکاپ رو بنویسید و اینتر بزنید . صبر کنید تا فایل توسط سرور مجازی دانلود شود .

بعد که فایل دانلود شد . شما فایل رو در قسمت /home سرور خودتون دارید . حالا اگه کنترل پنل قبلی سی پنل بود و فول بکاپ هم سی پنل است و روی سرور مجازی جدید که خریدین هم سی پنل نصب است باید فایل رو به قسمت بکاپ whm بریزید و از پنل دبلیو اچ ام ریستور کنید .

* اگرم سرور جدید کنترل پنلش دایرکت ادمین بود که باید بکاپ تبدیل بشه و یا بکاپ رو از حالت زیپ خارج کرده و بصورت دستی ریستور کنید . من برا دایرکت رو میگم ( از دایررکت به دایرکت )
فایل که دانلود شد رو سررو جدید . باید بکاپ رو تو پوشه اکانت مدیر و بعدش پوشه user_backups منتقل کنید . ( بطور مثال فرض کنید اسم مدیریت ادمین است )

co filename.tar.gz admin/user_backups

این دستور کپی کردن تو لینوکس است . میگه فایل filename.tar.gz که همون بکاپی است که دانلودد کردیم رو به پوشه admin/user_backups کپی کن . ( اگه میخواهید منتقل یا move کنید از دستور mv بحای cp استفاده کنید )

بعدش برید تو کنترل پنل دایرکتی خود و با یوزر و پس مدیریت وارد شوید . بعدش قسمت ریستور بکاپ رو از پنل نمایندگی پیدا کنید و فایلی که ریختین تو پوشه اونجا براتون میاره و تیکشو بزنید و ریستور . تمام

حالا یک اکانت با همون نام قبلی و مشخصات هاست اشتراکی براتون ساخت و همه عکس ها و یوزر ها و .. سر جاشه .

اکانت هم خواستی خودم برات میدم . ( هر چند گیگ که خواستی ) با پنل دایرکت ادمین . و منتقل هم میکنم به رایگان ...

درود

ایشون گفتند سرور ویندوز دارند !

بنابراین باید پنل های رایگان مثل wamp & xamp رو استفاده کنند...

eyeabadan
2014/04/17, 10:20 AM
سرور لینوکس خوبه برای هاست یا سرور ویندوز ؟
از شما دوتا داداش گلمم بابت جواب هاتون خیلی خیلی خیلی متشکرم

ممنون که کمکم و راهنماییم میکنین

SilverLearn
2014/04/17, 11:24 AM
درود
ببینید دوست عزیز در صورتی که بخواهید سایتی با asp راه اندازی کتید باید از ویندوز استفاده کنید
اما در صورتی که بخواهید سایتی با php بالا بیارید باید از لینوکس استفاده کنید
البته با تمهیداتی می توانید این بایدها را به دلخواه بودن تغییر داد

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

eyeabadan
2014/04/17, 11:31 AM
شما کدوم رو پیشنهاد میکنید واسه یه اپلود سنتر خوب باشه ؟

SilverLearn
2014/04/17, 01:47 PM
به نظر بنده لینوکس در این مورد کارایی بیشتری دارد ...

وقتی شما ویندوز روی سرورتون نصب کنید مقدار رم بیشتری را از سرور اشغال خواهید کرد و به طبع آن کارایی سرور کاهش پیدا خواهد کرد( البته در پروسس های کوچک محسوس نیست )