PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و کمبود آپلود سنتر انجمن وی بی ایران( مهم)

manhulk
2014/04/27, 10:29 AM
با سلام

نوشته هام زیاد طولانی نمی کنم یک مرتبه میرم سراغ سوال و کمبود آپلود سنتر وی بی ایران.

سوال:

1.آیا فایل های آپلود شده تا مادالعمر باقی می مانند و خراب نمی شوند؟

کمبود امکانات:

1. کمبود فظا برای آپلود فقط تا 5 مگابایت.

2. کمبود پسوند برای آپلود.

3. نشان ندادن فایل های آپلود شده.

خب چیز های خیلی مهم را گفتیم امیدواریم از مدیریت خیلی عالی انجمن وی بی ایران دقت لازم فرموده و به اقدام آن فرماییند. و لطفا دوستان عزیز از این تایپک رای دهی دهند.

باتشکر فراوان از مدیریت

irstar
2014/04/27, 10:34 AM
پسوندهایی که مورد نیاز هست قرار داده شده

manhulk
2014/04/27, 10:40 AM
پسوندهایی که مورد نیاز هست قرار داده شده

آره دوست عزیز ولی بیشتر بشه بهتره مانند : Apk , mp3 ,mp4, که این بسیار در عمومی استفاده میشه کسانی که از گوشی استفاده کنند با زیپ کردن مشکل برخورد کنند. چون برای بنده هم پیش اومده.

Roach
2014/04/27, 10:52 AM
دقیقا چرا باید mp3 و mp4 آپ بشه؟
فیلم و موزیک مگه توی مرجع وی بی نیاز میشه؟

manhulk
2014/04/27, 11:18 AM
دقیقا چرا باید mp3 و mp4 آپ بشه؟
فیلم و موزیک مگه توی مرجع وی بی نیاز میشه؟

ما دید کلی نگاه می کنیم برای سایت های خودمون از آپلود سنتر استفاده می کنیم.

لطفا مدیران محترم از سوال و کمبود های دیگه هم جواب دهند.

shakib zero
2014/04/27, 11:24 AM
دوست عزیز آپلود سنتر واسه استفاده سایت شما نیست !!!!

پسوند هایی که به موضوع انجمن مربوط میشده اضافه شده ...

حجم هم برای این انجمن کافیه !!!!

شما اگه مایلی میتونی برای انجمنتون آپلود سنتر راه اندازی کنید و مخارجش رو هم متحمل شید !!!!

Leberman
2014/04/27, 11:43 AM
:o
برای آپلود اهنگ هاتون میتونید یه هاست دانلود و آپلود بخرید!
اگر پسوند mp3 باز بشه ملت میریزن آهنگاشونو اینجا آپلود میکنن اونوقت هزینه مصرف بالاش رو کی میده؟!
بسته شد

@manhulk (http://www.vbiran.ir/members/manhulk/) بیاید این داستان رو ادامه بدید ببینم به کجا میرسید.
خشونتی در کار نیست محترمانه خدمتتون عرض کردم که به چه دلیل امکانش نیست! شما که به قول خودتون مایه ندارید هاست بخرید ؛ به وی بی ایران چه ربطی داره؟x_x
نمایش فایل ها هم مشکلی نداره و به درستی نمایش داده میشن ، اگر مشکل با نمایش دارید مشکل از مرورگر شما هست.

manhulk
2014/04/27, 05:18 PM
منظور از نمایش این نیست که آپلود که می کنم لینکش بهم نمیده منظورم اینه که فایل های قبلا آپلود شده می خوام نگاه کنم نیسته. اینم عکس با دوتا مرورگر تست کردم http://up.vbiran.ir/uploads/44648139860312035546_erroring.png http://up.vbiran.ir/uploads/8583139860316443108_errr.png

DaQooN
2014/04/27, 05:22 PM
اگه از اپلود عمومی استفاده کنید 5 تا فایل اخری که اپ کردید رو نمایش میده

manhulk
2014/04/27, 06:14 PM
اگه از اپلود عمومی استفاده کنید 5 تا فایل اخری که اپ کردید رو نمایش میده اون فایل هایی که به طور خصوصی یا عمومی که قبلا آپلود کرده بودم بهش نمیشه درسترسی داشته باشم ؟ به غیر از اینکه 5تا فایل اخری که آپ شده.

DaQooN
2014/04/27, 06:16 PM
خیر

Regulator
2014/04/27, 06:19 PM
اون فایل هایی که به طور خصوصی یا عمومی که قبلا آپلود کرده بودم بهش نمیشه درسترسی داشته باشم ؟ به غیر از اینکه 5تا فایل اخری که آپ شده.

آپلودسنتر وی بی ایران بدون دیتابیس هست

هر عکس یا فایلی هم که آپلود می کنید در LocalStorage مرورگرتون سیو میشه ، اگه مرورگرتون رو عوض کنید یا History رو پاک کنید فایل های آپلودی که در بلوک فایل های آپلود شده شما بوده پاک میشه ، بهتره برای آپلود از یک مرورگر استفاده کنید

موفق باشید .

manhulk
2014/04/27, 06:23 PM
آپلودسنتر وی بی ایران بدون دیتابیس هست هر عکس یا فایلی هم که آپلود می کنید در LocalStorage مرورگرتون سیو میشه ، اگه مرورگرتون رو عوض کنید یا History رو پاک کنید فایل های آپلودی که در بلوک فایل های آپلود شده شما بوده پاک میشه ، بهتره برای آپلود از یک مرورگر استفاده کنید موفق باشید . خیلی ممنون بابت جواب هم تون و لطفا چندتا از آپلود سنتر های معتبر و مادالعمر فایل ها را لینک مستقیم را میدهند را معرفی کنید .

Regulator
2014/04/27, 06:28 PM
خیلی ممنون بابت جواب هم تون و لطفا چندتا از آپلود سنتر های معتبر و مادالعمر فایل ها را لینک مستقیم را میدهند را معرفی کنید .

تو گوگل سرچ کنید تعداد زیادی هست

مدیا فایر ، آپلود باز از بهترین آپلود سنتر های دائمی با پذیرش فایل با حجم بالا هست ! ، البته لینک مستقیم نمیدن

بهتره برای خودتون یک هاست دانلود یا وی پی اس تهیه کنید تا بتونید فایل هاتون رو به صورت دائمی و با لینک مستقیم قرار بدید

فک کنم دیگه جوابتون رو گرفته باشید ، موفق باشید

بسته شد .