PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد لینک انجمن در آپلود سنتر کلیجا

Amir_Cinderella
2014/06/15, 02:30 AM
درود دوستان من میخوام یک تغییر کوچیک داخل آپلود سنترم بدم اونم اینه که وقتی تصویری آپلود میشه و از فیلد لینک انجمن لینک را کپی و پیست میکنی داخل انجمن بر روی عکس آپلود شده url ی ثبت شده که کاربر وقتی روی اون تصویر کلیک میکنه انتقال پیدا میکنه به صفحه اول آپلود سنتر میخوام کاری کنم لینک تغییر کنه به لینک تصویر آپلود شده و وقتی کاربر کلیک میکنه انتقال پیدا کنه به url خود عکس جهت بزرگنمایی تصویر -> دوستان اگر در این مورد اطلاعاتی دارن لطفا بنده را نیز در جریان بذارن :b

تشکر .

لینک آپلود سنتر جهت تست :
up.irancore.ir

p30web
2014/06/15, 03:38 AM
میتوانید این کارو انجام بدید . اما به نظرم احتیاجی به این کار نیست . و از طریق ادیتور انجمن تون میتوانید خیلی راحت تر این کارو بکنید

Amir_Cinderella
2014/06/15, 12:26 PM
میتوانید این کارو انجام بدید . اما به نظرم احتیاجی به این کار نیست . و از طریق ادیتور انجمن تون میتوانید خیلی راحت تر این کارو بکنید

درست ولی میخوام این مشکل رو هم برطرف کنم چون فقط من نیستم که از آپلود سنتر جهت آپلود تصویر استفاده میکنم کاربران انجمنم همیچین مشکلی دارن

Amir_Cinderella
2014/06/19, 07:12 PM
uppppppppppppppppppppppppppppppp

p30web
2014/06/19, 07:35 PM
درود
برای تغییر لینک سایت به لینک تصویر در قسمت ادرس انجمن کافی به صورت زیر عمل کنید

در هاست به مسیر نصب کلیجا بروید =>styles => وارد پوشه قالب مورد نظرتون بشید => قالب up_boxes.html رو باز کنید حدودا در خط 30 چنین کدی وجود دارد :

{b_url_link} ({siteurl})</textarea>
این قسمت از کد را :

[url={siteurl}]
با کد زیر جایگزین کنید

[url={b_url_link}]
و تمام