PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری قالب Mihalism نصب کنم ؟

Geladiator
2014/07/19, 11:14 AM
سلام دوستان طاعات و عبادات قبول
چطوری قالب Mihalism نصب کنم ؟:|:|:|

MR.Shadow
2014/07/19, 11:17 AM
درخواست اموزش نصب قالب در میهالیسم (http://www.vbiran.ir/thread67681.html#post505924)

Geladiator
2014/07/19, 11:24 AM
تاپیک جداگانه بزنید .

اموزش خاصی داده نشده

p30web
2014/07/19, 12:04 PM
باید تمام محتویات قالب جدید رو به حالت فشرده دربیارید و سپس قالب رو اپلود و بر روی قالب قبلی از حالت فشرده خارجش کنید
پیشنهاد میکنم قبل از نصب قالب جدید به ورژن اسکریپت قالب جدید توجه کنید و قبل از نصب از محتویات قالب قبلی بکاپ تهیه کنید

Geladiator
2014/07/19, 12:21 PM
داداش ممنون .ی کمی زیر دیبلم حرف بزن باور کن هیچی نفهمیدم .:(

MR.Shadow
2014/07/19, 12:24 PM
کدوم قسمت از توضیحاتشون را متوجه نشدین

گفتن فایل ها را فشرده کنید یعنی در فایل زیپ قرار بدین و بعد روی قالب قبلی اپلود سنتر اون فایل زیپ را اپلود کنید و اکسترکت کنید یعنی از حالت زیپ خارج کنید

فقط حتما حتما یک بکاپ کامل از فایل ها قبل از انجام هر کاری بگیرین که خدایی نکرده خرابی در اپلود سنتر اگر پیش اومد بعدا فایل فول بکاپ را ریستور کنید که به حالت اول برگرده

Geladiator
2014/07/19, 12:26 PM
کدوم قسمت از توضیحاتشون را متوجه نشدین

گفتن فایل ها را فشرده کنید یعنی در فایل زیپ قرار بدین و بعد روی قالب قبلی اپلود سنتر اون فایل زیپ را اپلود کنید و اکسترکت کنید یعنی از حالت زیپ خارج کنید

فقط حتما حتما یک بکاپ کامل از فایل ها قبل از انجام هر کاری بگیرین که خدایی نکرده خرابی در اپلود سنتر اگر پیش اومد بعدا فایل فول بکاپ را ریستور کنید که به حالت اول برگرده
خب داداش قسمت (قالب فعلی کجا هست ؟؟؟؟؟؟)
2)داداش باید قالب فعلی رو پاک کنم و اکسرت کنم ؟؟؟؟
3)بعد تمام محتوایات قالب جدید باید اکسرت بشه ؟؟؟؟8-|

آپ آپ آپ :@

p30web
2014/07/19, 02:07 PM
قالب فعلی رو کلا ازش صرف نظر کنید

شما اپلود سنتر میهالیسم تون رو در هر مسیری نصب کردید به اون مسیر مراجعه کنید و تمام محتویات قالب جدید رو به صورت زیپ در مسیر نصب میهالیسم اپلود واز حالت فشرده خارج کنید

مثلا اگر شما میهالیسم رو در در پوشه up نصب کردید به همین مسیر مراجعه کنید و قالب جدید رو به صورت زیپ در همین مسیر اپلود واز حالت فشرده خارج کنید

و به نکاتی هم که در بالا خودم و همکار نیز ذکر کردیم توجه کنید

h3rmes
2014/08/25, 05:26 PM
باید تمام محتویات قالب جدید رو به حالت فشرده دربیارید و سپس قالب رو اپلود و بر روی قالب قبلی از حالت فشرده خارجش کنید
پیشنهاد میکنم قبل از نصب قالب جدید به ورژن اسکریپت قالب جدید توجه کنید و قبل از نصب از محتویات قالب قبلی بکاپ تهیه کنید

سلام
منهم دقيقا همين سوال رو در يكي از تاپيك هاي اخيرم مطرح كرده بودم كه متاسفانه بي پاسخ مونده
من نميدونم اين دوستمون جوابشون رو گرفتند يا نه ولي پاسخ اول شما قابل فهم تر بود (حداقل براي من) كه "قالب جديد رو بر روي قالب قبلي اكستركت كنيم" ولي سوالي كه هست و اصلا اين تاپيك ظاهرا گيرش در همين بوده والبته دقيقا سوال منم هست اينه كه قالب ميهاليسم مثلا در پوشه ي public html به چه اسمي هست كه قالب جديد رو روي اون اكستركت كنيم؟؟؟
پاسخ هاي بعدي رو هم خوندم ولي به هر صورت پوشه ي up يا public html يا هر چي بايد اسم پوشه ي قالب رو بدونيم كه قالب جديد رو روي اون، درون ريزي و جايگزين كنيم
لطفا اسم فايل يا پوشه ي قالب در ميهالسم رو بفرمائيد

mhero
2014/08/25, 10:42 PM
در نت جستجو کنید هست!

h3rmes
2014/08/26, 12:47 AM
در نت جستجو کنید هست!
واقعا خسته نباشيد
دوست عزيز لطفا اگر پاسخي نداريد، اظهار نظر نكنيد. اگر بود كه اين پست از اول توسط مديران با همين جواب روبرو ميشد! با اين جواب هاي غير صحيح و غير دقيق فقط باعث ميشيد افراد به جوابشون نرسند

p30web
2014/08/26, 01:41 AM
سلام
منهم دقيقا همين سوال رو در يكي از تاپيك هاي اخيرم مطرح كرده بودم كه متاسفانه بي پاسخ مونده
من نميدونم اين دوستمون جوابشون رو گرفتند يا نه ولي پاسخ اول شما قابل فهم تر بود (حداقل براي من) كه "قالب جديد رو بر روي قالب قبلي اكستركت كنيم" ولي سوالي كه هست و اصلا اين تاپيك ظاهرا گيرش در همين بوده والبته دقيقا سوال منم هست اينه كه قالب ميهاليسم مثلا در پوشه ي public html به چه اسمي هست كه قالب جديد رو روي اون اكستركت كنيم؟؟؟
پاسخ هاي بعدي رو هم خوندم ولي به هر صورت پوشه ي up يا public html يا هر چي بايد اسم پوشه ي قالب رو بدونيم كه قالب جديد رو روي اون، درون ريزي و جايگزين كنيم
لطفا اسم فايل يا پوشه ي قالب در ميهالسم رو بفرمائيد
هر جا میهالیسم رو نصب کردید در همون مسیر قالب جدید رو از حالت فشرده خارج کنید
+ تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید اگر سئوال دیگه ای دارید تاپیک جدید بزنید
بسته شد /