PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهينه سازي سئوي ميهاليسم مولتي هاست

h3rmes
2014/08/13, 09:29 PM
سلام دوستان
من يه آپلود سنتر ميهاليسم دارم كه يه زمان محدودي پيدا كردم كه كمي بهش رسيدگي كنم
از دوستان ميخوام كه
1-هر كي نظري در مورد بهينه سازي سئوي ميهاليسم داره لطفا عنوان كنه ممنون ميشم
2-در ضمن قرار دادن نقشه ي سايت براي يه سايت يكي از امتيازات سئوي هر سايت هست ولي من هيچ آپلود سنتري نديدم كه توي منوش نقشه ي سايت داشته باشه
كسي ميدونه چرا و ديگه اينكه اگه بخوام نقشه ي سايت براي ميهاليسم قرار بدم، چطور اين نقشه رو بدست بيارم؟ كه در يك منوي جديد قرارش بدم
و اصلا اين كار خوبي هست؟

p30web
2014/08/13, 10:19 PM
سئو و بهینه سازیش رو باید خودتون دستی افزایش بدید که میزان موفقیت شما در این مورد هم بر میگرده به میزان توانایی هاتون در این زمینه .در مورد نقشه هم باتوجه به این اپلود سنتر ها لینک های خاصی ندارند . اصلا به نظرم احتیاج به نقشه سایت نیست .

h3rmes
2014/08/13, 10:40 PM
سئو و بهینه سازیش رو باید خودتون دستی افزایش بدید که میزان موفقیت شما در این مورد هم بر میگرده به میزان توانایی هاتون در این زمینه .در مورد نقشه هم باتوجه به این اپلود سنتر ها لینک های خاصی ندارند . اصلا به نظرم احتیاج به نقشه سایت نیست .
منظورتونو از دستي متوجه نميشم
ولي به هر حال بهينه سازي سئو يه سري مولفه هائي داره مثل قرار دادن كلمات كليدي، نقشه ي سايت، سبك كردن صفحات وب، رفع ايراد لينكهاي وب، كم كردن لينك هاي خروجي و رفع خرابي اونها، افزودن محتواي جديد در بازه هاي مرتب زماني و و و
ولي ضمن اينكه سئو يه كار تخصصي هست اونطور كه من مقالات رو خوندم كمي هم سليقه اي هست چون اختلاف نظر ها در موردش زياده
در عين حال من بازم خواهش ميكنم اگه كسي چيزي به ذهنش ميرسه كه بتونه به جذب بازديد بيشتر و بهينه شدن صفحات وب خصوصا در ميهالسم كمك كنه اينجا بيان كنه

p30web
2014/08/14, 12:05 AM
منظورتونو از دستي متوجه نميشم
ولي به هر حال بهينه سازي سئو يه سري مولفه هائي داره مثل قرار دادن كلمات كليدي، نقشه ي سايت، سبك كردن صفحات وب، رفع ايراد لينكهاي وب، كم كردن لينك هاي خروجي و رفع خرابي اونها، افزودن محتواي جديد در بازه هاي مرتب زماني و و و
ولي ضمن اينكه سئو يه كار تخصصي هست اونطور كه من مقالات رو خوندم كمي هم سليقه اي هست چون اختلاف نظر ها در موردش زياده
در عين حال من بازم خواهش ميكنم اگه كسي چيزي به ذهنش ميرسه كه بتونه به جذب بازديد بيشتر و بهينه شدن صفحات وب خصوصا در ميهالسم كمك كنه اينجا بيان كنه
منظورم اینه که پلاگینی برای افزایش سئوی میهالیسم وجود ندارد . و باید خودتون بر اساس دانشتون این کارو انجام بدید . یا بدید کسی که در این زمینه اطلاعات داره .
و اگر با اصول اشنایی داشته باشید cms هر چی باشه زیاد در روند فرقی نداره به خصوص که سئو و بهینه سازی csms های اپلود سنتر به مراتب ساده تر از سایر cms هاست

h3rmes
2014/08/14, 12:39 AM
منظورم اینه که پلاگینی برای افزایش سئوی میهالیسم وجود ندارد . و باید خودتون بر اساس دانشتون این کارو انجام بدید . یا بدید کسی که در این زمینه اطلاعات داره .
و اگر با اصول اشنایی داشته باشید cms هر چی باشه زیاد در روند فرقی نداره به خصوص که سئو و بهینه سازی csms های اپلود سنتر به مراتب ساده تر از سایر cms هاست
بله ميدونم كه پلاگيني نداره
منظور منهم اين بود كه دوستان هر موردي كه به ذهن ميرسه تا سئوي بهتري داشته باشم راهنمائي كنند
من اطلاعاتم بصورت كلي هست و هر كاري بلد بودم رو دارم انجام ميدم ولي همونطور كه سئو كردن اسكريپت آپلود سنتر راحته، سختي هاي خودش رو هم داره، مثلا سئوي ورد پرس رو ميشه با طول مطالب و رعايت يك سري اصول نگارشي بهبود بخشيد ولي توي آپلود سنتر انگار ما از اين جهات محدوديت هاي زيادي داريم و يا در جوملا كه قالب هاي زيادي ازش موجود هست بعضي قالب ها انصافا سئوي خوبي دارند و حتي من قالب هائي كه با ارتيستر طراحي شده بود رو ديدم كه بدون اينكه روي سئو ش كار بشه، بسيار گوگل دوست بودند، اما اين موارد بدرد ميهاليسم نميخوره!
اميدوار بودم كه روش ها و پيشنهاد هاي خلاقانه و يا لا اقل يه ليست از كارهائي كه ميشه براي بهبود سئو ي ميهالسم كرد رو توي اين تاپيك بدست بيارم
بسياري از آپلود سنتر هاي ميهاليسم بودند كه بعد از ما داير شدند و الان رتبه ي بهتري در الكسا دارند و فكر نميكنم دليلي جز سئو داشته باشه

p30web
2014/08/14, 02:00 AM
خیلی از مباحث سئو بر میگرده به رعایت صحیح اصول طراحی و کد نویسی , تمامی اسکریپت ها حالا با هر زبانی که نوشته شده باشند خروجیشون html و سئو هم بر اساس همین کد ها و تگ های html صورت میگره .
اولین نکته ای که در این جا باید بهش توجه داشته باشید بهتر از قالبی استفاده کنید که از بیس با html 5 نوشته شده اند که مزیت اصلی این نسخه وجود تگ هایی برای تقسیم بندی محتوای سایت که توی نسخه های قبلی اچ تی ام چنین ویژگی وجود نداشت و تقسیم بندی ها با تگ div صورت میگرفت درحال حاظر اکثر موتور های جستجو به این مورد خیلی توجه میکنند و استفاده از این نسخه اچ تی ام ال در سئوی سایت شما حتما مفید خواهد بود
باز مثلا توی همین html استفاده از متاتگ کلمات کلیدی و متا تگ توضیحات هم بی تاثیر نیست . و....
که شما اگر شناخت کافی در این زمینه داشته باشید خواهید دید که چقدر این موراد تاثیر دارد .

h3rmes
2014/08/15, 04:24 AM
سلام مجدد
آقا قالب هاي ميهاليسم انجمن رو ديدم و ميشه گفت همشون زيبا بودن
ولي آيا ميتونيد راهنمائي كنيد كه توي قالب هاي انجمن و يا كلا قالب هايي كه براي ميهاليسم سراغ داريد، قالبي با اين مشخصه كه با html5 نوشته شده باشه هست كه به من معرفي كنيد؟
در ضمن از راهنمائيهاتون تا بحال خيلي ممنونم
ورژن اسكريپت هم 5.2 فارسي هست

p30web
2014/08/15, 11:43 AM
قالبی که به طور کامل با html 5 نوشته شده باشه وجود ندارد . استفاده هایی از بعضی از تگ های html 5 شده اما اون چیزی که گفتم به طور کامل در هیچ کدوم از قالب ها استفاده نشده . که البته اگر تسلط به html ,css داشته باشید میتوانید مجدد قالب مورد نظرتون ریدیزاین کنید و این اصول رو رعایت کنید .

h3rmes
2014/08/15, 03:51 PM
متاسفانه برنامه نويسيم صفره و كاملا در برنامه نويسي مبتدي ام، براي همين بيشتر با cms ها مثل جوملا كار ميكنم
برنامه نوسي هامون با يه دوستي بود كه مدتيه گرفتارند و نيستن، اينه كه ناچارن خودم كارها رو دست گرفتم
البته براي جوملا و وردپرس قالبهاي خوبي با آرتيستر در آوردم و بعضي هاش انصافا خوب مورد توجه گوگل قرار گرفته
ولي اينكه براي ميهاليسم هم با آرتيستر بخوام طراحي كنم نميدونم عمليه يا نه و اصلا كار خوبي هست؟
و حالا اگه بخوام قالبي رو جايگزين كنم، دقيقا چطور و طي چه مراحلي اين كار رو بايد انجام بدم