PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش خروجی گرفتن از افتر افکت

arianp
2014/09/07, 11:30 PM
سلام دوستان من میخوام یک پروژه ای انجام بدم ... دارم یک تیزر درست میکنم با نرم افزار افتر افکت CC و از پروژه های آماده هم استفاده میکنم میخوام بدونم چطوری خروجی ویدئو بگیرم از پروژه ممنون میشم کمک کنید !

omiddesigner
2014/09/08, 02:01 AM
سلام
برو منو composition بعدش گزینه ی pre-render رو انتخاب کن حالا از پایین صفحه ی باید بقیه کارو بکنی (میتونی فرمت فیلم خروجی و .. رو تنظیم کنی اونجا) اگر فایل آماده رو ویرایش کردین و فایل سنیگینی هست و سیستمتون هم متوسط هست تقریبا 4-5 ساعت خروجیش طول میکشه (گفتم اگر فایل آماده است و چیز خوبیه :دیالبته به فرمت خروجی و کیفیتش هم بستگی داره) بعد حجمش هم ممکنه گیگی باشه :دی به خاطر همین باید از نرم افزار های تبدیل فرمت استفاده کنید برای تبدیل کردنش به یه فرمت دیگه
البته اینایی که من گفتم بر اساس تجربه شخصی بوده با خروجی گرفتن فرمت Avi و کیفیت full :)

arianp
2014/09/08, 06:07 AM
دستت درد نکنه انجام شد با فرمت AVI خیلی حجم دار میشه 2 گیگ شد یه فیلم چند ثانیه ای فرمت FLV هم خوبه ؟

omiddesigner
2014/09/08, 11:35 AM
flv رو کار نکردم اما فکر کنم خوب باشه

kelinet
2016/09/04, 08:51 PM
خن