PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکاتی در مورد افزایش رنک گوگل با سئوshadishiri65
2014/10/04, 10:38 AM
http://cdn.vbiran.ir/images/imported/2014/10/1300x171-1.jpg (http://razseo.ir/)

ممکن است که PageRank در رتبه بندی یک سایت برای گوگل مهم نباشد ولی کاملا بی اهمیت هم نیست ، پیج رنک در واقع یک اعتبار و منزلت به یک سایت می بخشد ، و سطح کلاس کاری یک سایت را بالا می برد ، بدست آورند پیج رنک اولیه برای یک وب سایت ، هم از لحاظ اعتبار و هم از لحاظ بازاریابی و جذب کاربران بسیار موثر است . در این مقاله راهکار های نوینی را برای به دست اوردن پیچ رنک اولیه پیشنهاد می کنیم.
تصاویر و نقش ایشان در پیج رنک
سعی کنید در روزهای اولیه کاری یک وب سایت از تصاویر جذاب ، خلاقانه و مرتبط با حوزه کاری خود استفاده کنید ، گوگل معمولا در هنگام نمایش سایت ها درSERP خود ، از تصاویر بسیار استفاده می کنند و آنها را نمایش می دهد ، که معمولا اغلب کاربران بر روی آن تصاویر کلیک می کنند و اگر عکس مورد نظر برای آنها کاربردی بود ، آنها به احتمال زیاد دکمه Visit Page را می زنند و وارد سایت اصلی شما می شوند و در اصل شما یک کاربر را با استفاده از تصویر خود جذب کرده اید .
نکات مثبتی که در استفاده از تصاویر وجود دارد بدین شرح است :‌
بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها از تصاویر پرهیز می کنند ، به همین دلیل ممکن است که بازار رقابت در تصاویر داغ نباشد.
اگر شما یک سایت گردشگری داشته باشید ، با قرار دادن تصاویر مناسب از محل های گردشگری خود ، می توانید مشتریان بسیار خوبی را جذب کنید (دقت داشته باشید که دیگر این شخص وارد شده از گوگل یک کاربر معمولی سایت نیست بلکه یک مشتری برای تورهای شما هستند.)
گوگل با استفاده از چند ویژگی تصاویر شما را در نتایج جستجو نمایش می دهد :
• استفاده از صفت Alt در تصاویر
• مرتبط بودن صفت Alt با محتوای متن
• مرتبط بودن محتوای متن با Title
نکته جالب این است که تمام بخش های یک محتوا همگی به یکدیگر مربوط هستند.
Off Page سئو
بهینه سازی سایت (http://www.webcade.ir/seo) (سئو) خارجی در کسب PageRank بسیار مهم است ، شما با دریافت لینک های خوب ، حضور در شبکه های اجتماعی، منتشر کردن محتوا در شبکه های اجتماعی و … می توانید به کسب پیج رنک اولیه سایت خود کمک کنید.
نقش ویدئو ها در کسب Page Rank
یکی دیگر از ارمان هایی که گوگل بسیار بسیار به آن توجه دارد ، ویدئو ها هستند ، در مثال قدرت ویدئو را به شما خواهیم گفت. فرض کنید که شما یک محتوا را کاملا از یک سایت دیگر کپی کرده باشید (حتی بدون کوچکترین تغییر در لغات) ولی اگر شما یک ویدئوی مرتبط با متن پیدا کنید و خلاصه ای از آن ویدئو را در متن قرار دهید ، مطمئن باشید که رتبه شما از آن شخصی که این محتوا را نویسندگی کرده بیشتر خواهد شد ، این قدرت و تکنیک درست استفاده از ویدئو است.
ویدئو ها در نتایج جستجوی گوگل بسیار زیاد نمایش داده می شوند ، به طور مثال راز بهینه سازی سایت (http://www.webcade.ir/seo) (سئو) ویدئو های آموزشی خود را که آنها را به زیرنویس فارسی ترجمه کرده است ، در آپارات و یوتیوب منتشر کرده است و ما با استفاده از همین فیلم ها ، علاوه بر این که توانستیم ترافیک خوبی را به دست بیاوریم ، موفق به جذب کاربران جدیدی نیز شدیم.

منبع: بهینه سازی سایت (http://www.webcade.ir/seo) ، طراحی سایت (http://www.webcade.ir) ، طراحی وب سایت (http://www.webcade.ir)