PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفحه Crawl در آنالیز گوگلelham1388
2014/11/23, 03:10 PM
صفحه Crawl Stats اطلاعات در خصوص فعالیت ربات های گوگل از 90 روز گذشته فراهم می نماید و تمامی محتوا از قبیل CSS, JavaScript, Flash و فایل های پی دی اف و عکس ها در طراحی سایت شما را مورد بررسی قرار می دهد.


داده های Crawl
بخش Crawl اطلاعاتی در خصوص مشکلات بالقوه ای که گوگل در هنگام ایندکس گذاری وب سایت و کاوش در سایت شما مواجه می شود را مورد تحلیل قرار می دهد. اطلاعاتی که بخش آنالیز وب سایت شما و سئو آن بسیار حائز اهمیت می باشند.


Crawl Errors لیستی از صفحات در سایت شما می باشد که قابل دسترسی برای گوگل نبوده است. تحلیل این مورد می توان این اطمینان را به شما دهد که تمامی صفحات شما از طریق موتور جستجو قابل دسترسی خواهد بود. عدم دسترسی صفحات توسط موتورهای جستجوگر تاثیر منفی را بر سئو وب سایت شما خواهند گذاشت.


Crawl Stats لیستی از اخرین فعالیت ها ربات های گوگل در وب سایت شما را به نمایش می گذارد.این اطلاعات در تحلیل سئو سایت شما بسیار اثر بخش خواهد بود.
Blocked URL صفحاتی از سایت شما که برای کاوش نمودن توسط گوگل به دلیل محدوددیت در فایل robots.txt در طراحی وب سایت بلاک شده است را نشان می دهد.
Malware در تشخیص هر نوع مشکل احتمالی در خصوص هک و یا نرم افزارهای خرابکار به شما کمک خواهد نمود.منبع: صفحه Crawl در آنالیز گوگل (http://www.####.net/demo/articles/302-google-webmaster-tools-crawl-stats.html)