PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت تخفیف گروهی، سایت خرید گروهیshadishiri65
2014/12/10, 03:55 PM
طراحی سایت (http://webcade.ir) تخفیف گروهی و یا طراحی وب سایت (http://webcade.ir) خرید گروهی جهت شروع یک کسب و کار آنلاین با ایده های نو و جدید می تواند با استفاده از دروازه اینترنت با راه اندازی و طراحی سایت آن ورود شما را به دنیای کسب و کار های آنلاین متحول نماید. در طراحی سایت (http://webcade.ir) تخفیف گروهی با استفاده از امکاناتی که برای مدیر سایت و یا صاحبان کالا و خدمات قرار داده می شود متوانند به معرفی خدمات و کالا خود پرداخت و با ارائه تخفیف در یک بازه زمانی و یا تعدادی مشخص جهت خرید گروهی کاربران سایت با حجم بالایی کالا و خدمات خود را برای اعضا گروه سایت عرضه نمایند. که در واقع می توان گفت با تعداد مشتری و فروش بیشتر سود بالاتری را کسب می نمایند.
از امکاناتی که در سایت های تخفیف گروهی و یا خرید گروهی برای کاربران سایت در نظر گرفته می شود می توان موارد زیر را نام برد
تعریف کالا و خدمات جهت خرید گروهی کاربران
تعریف تعداد و بازه زمانی فعال بودن تخفیف و یا خرید
میزان سود و درصد تخفیف برای کالای تعریف شده
گزارش دهی و آمار از وضعیت خرید های انجام شده برای مدیر سایت و صاحبان کالا و خدمات
عضویت در خبرنامه سایت خرید گروهی برای کاربران سایت
دسته بندی و گروه بندی خدمات عرضه شده
تهیه و چاپ کوپن تخفیف جهت ارائه
امکان گزارش گیری آنلاین صاحبان مشاغل جهت صحت کوپن تخفیف ارائه شده گروه
فعال و غیر فعال نمودن خدمات توسط صاحبان مشاغل
ارائه تخفیف و خرید گروهی لحظه آخری بر روی سایت
امکان پشتیبانی و ارسال تیکت
شرکت ایده پویا با تجربه در طراحی و راه اندازی سایت های تخفیف گروهی و سایت های خرید گروهی و طراحی وب سایت (http://webcade.ir) تخفیفی متعدد مطمئنا می تواند با ایده های خود شما را یاری نماید.

منبع: طراحی سایت (http://webcade.ir) ، طراحی وب سایت (http://webcade.ir) ، بهینه سازی سایت (http://webcade.ir/seo)

ghazalejon
2015/07/24, 04:47 AM
سلام من یه سایت تخفیف (http://refahbarg.com/) با امکانات کامل میخوام که از پایه و کاملا اختصاصی باشه قیمتش در حدود چند میشه همراه با تخفیف (http://www.hamrahkart.ir/) ؟

p30web
2015/07/24, 02:49 PM
لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید

اگر سئوالی دارید تاپیک جدید بزنید

بسته شد