PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت و لایه امنیتیelham1388
2015/01/27, 02:34 PM
لحاظ نمودن نکات لایه امنیتی در طراحی سایت (http://www.####.net/)بسیار پر اهمیت می باشد. SSL یا لایه سوکت امن یکی اصول ایجاد کننده امنیت در بستر اینترنت می باشد که به واسط پروتکل امنیتی صورت می پذیرد. با توجه به مباحثی که در خصوص تاثیر بهره گیری از پروتکل های امنیتی و یا SSL لایه سوکت امن در سئو سایت (http://www.####.net/behinesazi.htm) به عمل آمده است کسب وکارها به استفاده از آن در طراحی سایت (http://www.####.net/) اقدام نموده اند. در ادامه به تاثیر لایه امنیتی در طراحی سایت می پردازیم. تاثیر SSL در رنکینگپروتکل امنیتی SSL موجب تاثیرگذاری مثبت بر روی سئو سایت (http://www.####.net/behinesazi.htm) و رنکینگ سایت خواهد داشت. طراحی سایت با استفاده از لایه امنیتی و پروتکل SSL موجب ایجاد اطمینان به وب سایت خواهد شد که این عمل فاکتوری در گرفتن رنکینگ بالاتر می شود. ایجاد رمزگذاری ورمزنگاری در طراحی وب سایت شما انجام پرداخت الکترونیکی امن را در تراکنشات شما فراهم می آورد. استفاده از پروتکل SSL در سرعت لود صفحهطراحی سایت (http://www.####.net/) شما نیز اثرگذار خواهد بود و صفحه شما با سرعت بالاتری بارگذاری خواهد شد. همچنین در تنظیمات SSL می توانیم درجه امنیت متفاوتی را اعمال نماییم. تاثیر https در رنکینگپروتکل https یکی دیگر از لایه های ایجاد کننده امنیت در طراحی سایت خواهد بود. اگرچه قدرت امنیتی کمتری نسبت به SSL در طراحی سایت (http://www.####.net/) را دارا می باشد اما برای درج اطلاعات نام کاربری و پسورد در شرایط با عدم حساسیت بالا متناسب می باشد.

منبع: طراحی سایت و لایه امنیتی (http://www.####.net/demo/articles/390-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C.html)