PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت و تغییر دامینelham1388
2015/01/27, 03:31 PM
ممکن است شما در طراحی سایت (http://www.####.net/) به فکر تغییر دامین بیوفتید. کسب وکارها ممکن است پس از طراحی سایت خود این فکر را مناسب بدانند که می بایست به با تغییر دامین به دامین جدید، تغییرات اساسی را در نوع کسب وکار یا برند خود نمایند.بدین منظور چه گام هایی را در تغییر دامین می بایست در طراحی سایت خود لحاظ نمود. در اینجا به بیان این نکات در طراحی وب سایت (http://www.####.net/)می پردازیم.

گام های تغییر دامین در طراحی سایتفایل robots.txt را در دامین جدید قرار دهیدو تغییرات زیر را درون فایل لحاظ نمایید.
User-agent: *
Disallow: /
پایگاه داده و فایل ها را درون فایل جدید کپی نمایید تا دسترسی به تمام اطلاعات از دامین قبلی را داشته باشید.
config.php را در تنظیمات پایگاه داده طراحی سایت (http://www.####.net/)خود ویرایش نمایید و نام دامین جدید را در تنظیم نمایید.

define('WP_SITEURL', 'http://www.example.com'(;
define('WP_HOME', 'http://www.example.com'(;

نام دامین جدید را به جای آدرس Example Domain (www.example.com) قرار دهید.
اگر از سیستم مدیریت وردپرس در طراحی سایت خود استفاده می نمایید در پلاگین Search and Replace نام دامین جدید را قرار دهید. و نیز در قسمت بلاگ می بایست نام دامین جدید را جایگزین نمایید و بلاگ قبلی را به نام دامین جدید ریدارکت نمایید.
Redirect 301 /blog/ http://www.newdomain.com/
و حال کد بلاگ و پایگاه داده قبلی را پاک نمایید.
بهتر است دامین قبلی را به دامین جدید ریدارکت نمایید تا ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت شما هدایت نماید و در سئو سایت (http://####.net/behinesazi.htm) دامین جدید خود موثر عمل نموده باشید. این مورد تحت شرایطی خواهد بود که طراحی سایت قبلی ترافیک نسبتا خوبی داشته است و به منظور عدم از دست دادن ترافیک و کاربران قبلی خود این اقدام را لحاظ نمایید.


منبع: طراحی سایت و تغییر دامین (http://www.####.net/demo/articles/384-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86.html)