PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت و ساختارelham1388
2015/01/31, 03:51 PM
طراحی سایت (http://www.####.net/) و ساختار، مبحثی بسیار مورد توجه در قالب بندی صفحه سایت می باشد. چگونه می توان طراحی سایت را به مناسب ترین چیدمان فرمت بندی نماییم. چه زیر منوهایی را در با چه حجمی از لینک صفحه در طراحی سایت خود قرار دهیم. ساختار درست لینک دهی صفحات به چه فرمتی می باشد. تمامی این موارد در طراحی سایت (http://www.####.net/) حرفه ای و حتی در سئو سایت (http://www.####.net/behinesazi.htm)اثرگذار خواهد بود. منو در طراحی سایتمنوها اولین لینک های مورد توجه در طراحی سایت (http://www.####.net/) توسط کاربر می باشد. حال چه مقدار از صفحات موجود در طراحی سایت خود را در منو جایدهی نمایید. منو صفحه به دلیل درج در دیگر صفحات سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. پس سعی نمایید در منو طراحی سایت خود تنها به درج صفحت ضروری اکتفا نمایید و در درج صفحات با درجه ضروریت کمتر بپرهیزید. درج دیاگرامی که ارتباط صفحات سایتدیاگرامی از اینکه کاربر در چه صفحه ای قرار دارد و چه مجموعه و زیر مجموعه هایی را بدین واسط طی نموده است را در طراحی صفحات سایت خود قرار دهید. تا کاربر به طور روشن بداند چه مجموعه و زیر مجموعه هایی در طراحی سایت (http://www.####.net/) شما موجود می باشد و مسیر دسترسی به صفحات مورد نظر خود را در طراحی سایت شما به راحتی بیابد. مثال زیر به منظور درک بهتر این موضوع می باشد. Web development → Content management system → WordPress → WordPress themes → Responsive WordPress themesSitemap در طراحی سایتصفحات موجود در طراحی سایت (http://www.####.net/)خود را با درج در sitemapبه گوگل بشناسانید. اگر شما صفحه ای را در طراحی سایت خود پاک نموده اید آن را به صفحه ای دیگر را طراحی سایت خود که مشابه می باشد ریدایرکت نمایید.
منبع: طراحی سایت و ساختار (http://www.####.net/demo/articles/393-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D8%B1.html)