PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزایای خبرنامه در سایتelham1388
2015/02/02, 02:17 PM
یکی از روش هایی که امروزه برای جذب مشتری و وفادار کردن آن به وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از خبرنامه در طراحی سایت (http://www.####.net/) به منظور ارسال اخبار و مطالب و لینک های طراحی سایت (http://www.####.net/) به مشتریان است. افرادی که به هر منظوری چه خرید و چه بازدید وارد سایت شما شده اند اگر در خبرنامه عضو شوند و ایمیل خودشان را برای شما بگذارند تاثیر زیادی در برند شدن کسب و کار و نام تجاری شما خواهند داشت. مشتریان وقتی مرتبا نام برند شما را در ایمیل خود ببینند علاوه بر کلیک و افزایش بازدید سایت شما محصولات بیشتری را از شما خریداری خواهند کرد و این موضوع به نوبه خود باعث بالاتر رفتن سئو سایت شما می شود.

در این موارد اگر طراحی سایت (http://www.####.net/) هم مناسب باشد تاثیرگذاری چند برابر خواهد شد. علاوه براین داشتن ایمیل مشتریان به شما در بازاریابی و تبلیغات کمک شایانی خواهد کرد. هر چقدر مطالب و لینک های شما مفیدتر و جذاب تر باشد، شانس بازاریابی ویروسی شما بالاتر خواهد بود. بدین معنا که افرادی که از خبرنامه شما خوششان آمده آن را برای تمام مخاطبان خود ارسال خواهند کرد و به همین صورت ایمیلتان دست به دست خواهد چرخید و در نتیجه علاوه بر مخاطبان خبرنامه اتان، افراد بیشتری را به وب سایت خود دعوت کرده اید!


طراحی سایت (http://www.####.net/)