PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رعایت نکات سئو برای جلوگیری از پنالتی شدنelham1388
2015/02/02, 02:22 PM
موتور جستجوی قدرتمند گوگل که طراحی سایت (http://www.####.net/) ها را از روی کلمات کلیدی و بر اساس میزان سئو اینکس می کند در مواقعی نیز ممکن است سایتی را از نتایج جستجوی خود پاک کند. این مشکل در مواقعی پیش می آید که گوگل متوجه شود که وب سایت خاصی به منظور بهینه سازی سایت مرتبا در طراحی سایت (http://www.####.net/) های مختلف بک لینک میگذارد یا حتی اقدام به خرید بک لینک های فراوان برای رقابت با رقبای خود می کند.

همچنین در مواردی که طراحی سایت و مطالب آن عینا از سایت های دیگر کپی می شود گوگل آن را از لیست اینکس خود پاک می کند. این موضوع به اصطلاح پنالتی گوگل یا همان Google Penalty نامیده شده است. وقتی گوگل وب سایتی را جریمه کند ممکن است آن را دیگر هیچگاه ایندکس نکند. پس باید به نحوه آپدیت سایت و فعالیت هایی که در زمینه سئو سایت انجام می شود دقت کنید. لازم است کار طراحی وب سایت خود را به شرکت معتبری واگذار کنید تا از پایه این موارد رعایت شود.

منبع: طراحی سایت (http://www.####.net/)