PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب هاست در طراحی سایتelham1388
2015/02/04, 10:19 AM
استفاده و فراهم نمودن فضای هاست و ترافیک مورد نیاز در مقوله طراحی سایت (http://www.####.net) بسیار قابل توجه می باشد. سایت های معمولی اغلب فضای هاستی بین 10 مگابایت تا 100 مگا بیت در نظر می گیرند.اگر شما به حجم صفحت وب سایت خود نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که فضای بسیار کمی را به خود اختصاص می دهند، اما تصاویر و عکس های موجود در سایت ممکن است حتی فضایی بیشتر از صفحه سایت را داشته باشد و اگر شما می بایست تصاویر و عکس های گرافیکی زیادی را در صفحات خود جایدهی نمایید پس می بایست فضای هاست بیشتری را در طراحی وب سایت خود اختصاص دهید.
یک سایت عمولی اغلب بین 1 تا 5 گیگ داده در هر ماه انتقال می دهد. پس اگر شما صفحه طراحی سایت (http://www.####.net) با حجم 30 کیلو بایت داشته باشید و در یک ماه 50,000 نفر بازدیدکننده داشته باشید پس در این صورت می بایست فضایی برابر با مقدار زیر را در نظر داشته باشید.وب هاست در طراحی سایت (http://www.####.net/demo/articles/296-web-hosting.html)