PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت و کاوش سریع ترelham1388
2015/02/09, 01:31 PM
طراحی سایت (http://www.####.net/) و کاوش سریع تر صفحات موجود در طراحی سایت (http://www.####.net/) بسیار مورد توجه صاحبان کسب وکار قرار می گیرد. گوگل به عنوان قوی ترین موتورجستجو با Crawl و کاوش در صفحات طراحی سایت (http://www.####.net/) شما موجب افزایش رنکینگ شما خواهد شد که در سئو سایت (http://www.####.net/behinesazi.htm) اثرگذار است. فلذا کاوش یا Crawl سریع تر صفحات طراحی سایت (http://www.####.net/) دغدغه خاص کسب وکارها می باشد. حال چگونه از گوگل درخواست Crawl یا کاوش سریع تر در طراحی سایت (http://www.####.net/) خود را نماییم. بدین منظور به نکات زیر توجه فرمایید. ابزار Webmaster در طراحی سایتدر ابزار Webmaster این امکان برای صاحبان وب سایت وجود دارد تا از گوگل درخواست نمایند صفحات سایت را سریع تر Crawl و یا کاوش نمایند. در این پیکربندی می توانید انتخاب نمایید که صفحات طراحی سایت (http://www.####.net/) شما سریع تر، کمتر و یا به صورت نرمال Crawl شود. البته باید دقت داشته باشید که اگر درخواست Crawl سریع تر نمایید اما نیازی برای کاوش سریع تر نداشد در واقع تاثیر منفی در سئو سایت (http://www.####.net/behinesazi.htm) شما خواهد داشت. فلذا در استفاده از این کاوش سریع تر دقت نمایید. Sitemaps در طراحی سایتروش دیگری که برای Crawl صفحات طراحی سایت (http://www.####.net/) شما وجود دارد استفاده از فایل Sitemaps می باشد. با قرار دادن لینک در فایل Sitemaps می توانید آدرس را به موتور جستجوگر بشناسانید. موتور جستجوگر با استفاده از فایل Sitemaps آدرس صفحات موجود در فایل را مورد کاوش و Crawl قرار می دهد.

طراحی سایت و کاوش سریع تر (http://www.####.net/demo/articles/394-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B4.html)