PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود Soft-Evolution Pimero Pro 2014 R2 9.2.5487 – نرم افزار مدیریت کارهاmeisam317
2015/02/18, 02:36 PM
Soft-Evolution Pimero یک نرم افزار برای برنامه ریزی قرار ملاقات ها روی یک تقویم ، طرح ریزی لیست کارهای روزانه و مدیریت تماس ها می باشد. بوسیله همگام سازی خودکار و بدون سرور آن ، اطلاعات تمامی کامپیوترهایی که این نرم افزار روی آنها نصب شده است ، به روز خواهند بود. اگر شما مدام در سفر هستید، Soft-Evolution Pimero بهترین انتخاب شما برای زمان بندی قرار ملاقات هایتان خواهد شد. همگام سازی آن بر پایه تکنولوژی همتا به همتا (Peer to Peer) انجام می شود ، بدین ترتیب نیازی نیست که شما حتی یک ثانیه هم برای به روز کردن قرار ملاقات های خود زمان صرف کنید.
هر کامپیوتر که Soft-Evolution Pimero را اجرا می کند ، به صورت خودکار با تمامی کامپیوترهای موجود در شبکه ، همگام سازی می شود. بدین ترتیب کافیست در سفرها ، لپ تاپ خود را همراه داشته باشید تا هیچ یک از قرار ملاقات ها و برنامه کارهای روزانه خود را از دست ندهید. حتی شما می توانید در حین سفر، زمان ها را تغییر دهید و البته این تغییرات به محض اتصال به شبکه، روی کامپیوترهای خانه یا شرکتتان اعمال خواهد شد.

برخی اماکانات نرم افزار Soft-Evolution Pimero :
- تقویم.
- برنامه ریز.
- مدیریت تماس ها : بیش از ۴۰ زمینه برای ذخیره اطلاعات کاربران.
- یادداشت.
- دفترچه تلفن.
- پیام رسان فوری.
- یادآورد روزهای به خصوص مانند تولد و …
- همگام سازی با دستگاه های موبایل.
- همگام سازی خودکار با دیگر کامپیوترهایی که Soft-Evolution Pimero را اجرا می کنند.
- رابط گرافیکی به سبک Skype : تنها با یک کلیک روی کانتکت ها می توانید با آنها تماس بگیر%:۸.۹D8


لینک دانلود مستقیم (http://share724.com/user2/1393/utility/Soft-Evolution.Pimero.Pro.2014.R2.9.2.5487.rar)

حجم فایل: 25
شرکت سازنده: soft-evolution.com