PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش ترافیک سایتelham1388
2015/02/21, 11:12 AM
اگر شما طراحی سایت (http://negahemodern.ir/)خود را برای کسب وکار خود داشته باشید می بایست متوجه شده باشید که بدون بازدیدکنندگان(ترافیک سایت) سایت شما به صورت مرده خواهد بود. سایت به مانند موجود زنده ای می ماند که برای حیات خود به غذا نیاز دارد پس طراحی سایت حرفه ای به تنهایی برای شما ترافیک و آمار بازدیدکننده بالا را خلق نمی کند. توجه به این نکته مهم است که این بازدیدکنندگان از کجا می آیند و به چه واسطه ای با سایت شما همکاری دارد.


انواع مختلف ترافیک
سه نوع متفاوت از ترافیک سایت وجود دارد.
ترافیک مستقیم
ترافیک موتورهای جستجو
ترافیک ارجاعی


حال به توضیح مختصری از هر یک از این ترافیک های سایت می پردازیم.
مستقیم: این دسته از بازدیدکنندگان با تایپ آدرس URLدر مرورگر وارد طراحی سایت (http://negahemodern.ir/) می شوند و یا از طریق ایمیل و یا خبرنامه ایمیلی به سایت شما هدایت می شوند.
موتور جستجو: بازدیدکنندگانی که با استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل به سایت شما هدایت می شوند و با تایپ کلمه های مورد جستجوی خود از طریق لینکی که موتورهای جستجو در اختیار انها می گذارند وارد سایت می شوند.
ارجاعی: افرادی که از طریق لینک ها در دیگر سایت ها به صفحه شما ارجاع پیدا می کنند. این ارجاع ها از لحاظی هم موجب قدرت سایت شما خواهد شد واز لحاظ دیگری با ایجاد ترافیک اسپمی که توسط لیستی از وب سایت ها به صورت اتوماتیک انجام می شود، تاثیرات منفی را برای شما به دنبال خواهند داشت. در اینجا ما می خواهیم به تحلیل اثرات مثبت لینک دهی به سایت شما بپردازیم:
لیست های دایرکتوری مانند پیج های زرد ، Gopher و Zenbu که در صفحات خود به سایت شما اشاره می کنند.
لیست های سازمان های صنعتی که به نحوی شما با انها در ارتباط می شوید و لینک سایت شما را در پورتال خود جای دهی نموده اند.
لیست کسب و کارهای هم گروه، که در مطالب خود، لینکی از سایت شما را در اختیار قرار می دهند.
شبکه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook, LinkedIn و ارجاعاتی که از مطالب سایت، در انها قرار داده می شود و بازدیدکنندگان با کلیک بر روی انها به وب سایت شما هدایت خواهند شد.
افرادی که در کامنت ها و نظرات خود در سایت های دیگر به صفحات شما اشاره می کنند و سایت شما را به دیگر افراد پیشنهاد می کنند.
پست هایی که در فروم ها گذاشته می شود و ارجاعی به سایت شما می باشد. این موجب می شود که اعضای فروم ها برای کسب اطلاعات و مطالب بیشتر و مرتبط به وب سایت شما مراجعه نمایند.