PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات این چند روز فرانتورک

mobin.parsian
2011/06/16, 10:19 AM
با سلام خدمت دوستان و اعضای وی بی ایران...از اون جایی که تعدادی زیادی از بچه های انجمن از شرکت فرانتورک هاست دارن لازم دونستم اینجا هم توضیح بدم.....همونطور که میدونین چند روز هست که سرور سی پنل مشکل خورده ولی دان نشدن ارور های مختلفی داشتن دوستان......دوستان در حال حاضر تمامی مشکلات حل شده و مشکلی دیگر وجود نداره ولی میخواستم مطلبی رو عرض کنم....ما خیلی از یوزرهامون نزدیکه به 1 سال هم بیشتر هست رو سرورهای ما هستن ولی در این چند روز بعضی از دوستان کم لطفی داشتن و در تیکت ها یا ایمیل ها یا تماس ها واقعا حرف ها زشتی زدند.....که باز هم به خاطر اینکه مشکل از ما بود کوتاه اومدیم و هر چی گفتند گفتیم باشه....ولی باور کنید ما اینجا نشستیم بخندیم باور کنید از ساعت 6 صبح روز سه شنبه من مبین پارسیان و بقیه بچه ها ی شرکت هنوز نخوابیدیم و بیشتر از 48 ساعت هست به خاطر شما دوستان بیدار نشتیم تا مشکلات رو حل کنیم ولی این مشکلات بدون هماهنگی شما دوستان قابل حل نیست...تشکر میکنم از تمامی دوستانی که در این چند روز حامی ما بودن مثل همیشه بدون هیچ شکایتی اگر هم شکایت میکردن باز هم حرفی نداشتیم ولی بازم تشکر میکنم از دوستانی که باصبرشون به ما کمک کردن کارها زودتر حل بشه...ولی بعضی از دوستان هر ثانیه یک تکیت میدادن که باعث میشد به خاطر جواب دادن کارها کند بشه ولی بازم حق داشتن چون نگران سایتشون هستن....ولی دوستان باور کنین در بعضی مواقع دست خود ما هم بسته هست ...بعضی موقع اتفاقاتی میفته که بدون همکاری دیتاسنتر امکان پذیر نیست.....

در آخر از تمامی دوستان از همه عذر میخواهم و امیدوارم عذر خواهی من را پذیرا باشید...میدونم تو این چند روز واستون سخت بود ولی باور کنید برای ما سخت تر بود ........امیدوارم دیگر از این مشکلات نباشد تا ما هم بتوانیم همونطور که راحت به ما اعتماد کردین و از ما سرویس گرفتین ما هم بتوانیم جواب اعتماد شما را به خوبی بدهیم که هیچ وقت شرمنده شما دوستان نباشیم....با تشکر مدیریت فرا نتورک : مبین پارسیان (فرانتورک آرزومند آرزوهایتان)

Ali-Reza
2011/06/16, 11:03 AM
درود مبین جان؛ممنون بابت زحمت هات؛همچنان فرانتورک پیشتازه؛

Ariyan
2011/06/16, 11:32 AM
ممنون بابت اطلاع رسانی ! ایشالله دیگه همچین مشکلاتی پیش نیاد براتون ...:25: