PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار + آموزش ساخت شکلک های گرافیکی

woytshon
2015/03/06, 02:57 PM
سلام به همگی
من به نرم افزار + آموزش ساخت شکلک های گرافیکی نیاز دارم. یک نرم افزاری حرفه ای می خوام + آموزش ، اگه کسی سایت خوبی میشناسه فارسی یا خارجی لطفا معرفی کنه.
ممنون.

baraghushi
2015/03/16, 02:28 PM
سلام
یعنی چی؟
نرم افزار واسه طراحی شکلک میخواین دیگه؟
بهترین فتوشاپ هست.

Cry
2015/03/16, 04:07 PM
سلام به همگی
من به نرم افزار + آموزش ساخت شکلک های گرافیکی نیاز دارم. یک نرم افزاری حرفه ای می خوام + آموزش ، اگه کسی سایت خوبی میشناسه فارسی یا خارجی لطفا معرفی کنه.
ممنون.

دوست عزیز منظورتون از شکلک چیه دقیقا ؟

اگه میخواید بصورت حرفه ای چیزی رو طراحی کنید بهتون نرم افزار Corel Draw رو پیشنهاد میکنم . آموزش هاش هم بصورت رایگان و هم پولی موجوده با یه جست و جوی ساده توی گوگل میتونید پیدا کنید .

iranhfcff
2015/03/16, 04:31 PM
منظورت از شکلک چیه؟ آیکون برای سایت میخوای؟ یا برای کارهای گرافیکی؟

woytshon
2015/03/19, 12:52 AM
ممنون از همگی. منظورم از شکلک همون اسمایل یا smile هایی است که در چت و ... استفاده میشه و بعضی هاشون متحرک و بعضی دیگه ثابت هستند.

مثل اسمایل های یاهو و ... در کل مسنجر ها منظورم هست.

مثلا این رو ببینید:

:lovevbiran:

من می خوام مثل این درست کنم.

یعنی خودم جمله دلخواهم و صورتک زرده رو درست کنم.

حالا نرم افزار هایی که گفتید
Corel Draw یا فتوشاپ این کار رو برام انجام میده؟؟

این رو می دونم که یک جورایی چون بعضی از شکلک ها (اسمایل) متحرک هستند باید gif درست کنم. حالا نمی دونم چطوری و با چه نرم افزاری اینکار حرفه ای و خوب درمیاد؟
مسئله ی من کیفیت کارمه و این که آموزش های خوب برای کار با نرم افزاره هم داشته باشم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

baraghushi
2015/03/19, 10:20 AM
ممنون از همگی. منظورم از شکلک همون اسمایل یا smile هایی است که در چت و ... استفاده میشه و بعضی هاشون متحرک و بعضی دیگه ثابت هستند.

مثل اسمایل های یاهو و ... در کل مسنجر ها منظورم هست.

مثلا این رو ببینید:

:lovevbiran:

من می خوام مثل این درست کنم.

یعنی خودم جمله دلخواهم و صورتک زرده رو درست کنم.

حالا نرم افزار هایی که گفتید
Corel Draw یا فتوشاپ این کار رو برام انجام میده؟؟

این رو می دونم که یک جورایی چون بعضی از شکلک ها (اسمایل) متحرک هستند باید gif درست کنم. حالا نمی دونم چطوری و با چه نرم افزاری اینکار حرفه ای و خوب درمیاد؟
مسئله ی من کیفیت کارمه و این که آموزش های خوب برای کار با نرم افزاره هم داشته باشم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

بهترینش همون فتوشاپ هست