WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

 1. هشتگ در اینستاگرام

  توسط در تاریخ 2018/06/27 در ساعت 09:11 PM
  آیا می دانستید که یک پست دارای هشتگ در اینستاگرام نسبت به همان پست بدون هشتگ 12.6 درصد تعامل بیشتری را ایجاد می کند ؟
  هشتگ ها قدرتمند هستند و می توانند پست های شما را به یک مخاطب هدف برسانند ، فالوورها را به پیج شما بیاورند ، تعامل بیشتر ایجاد کنند و تصویری مثبت تر از برند شما بسازند.
  هشتگ در اینستاگرام می تواند کسب و کار شما را ارتقا دهد ولی اگر از آنها به صورت اسپم و یا بدون استراتژی خاصی استفاده ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 2. نحوه تشخیص فالوور فیک

  توسط در تاریخ 2018/06/27 در ساعت 09:10 PM
  امروزه افراد زیادی در اینستاگرام فعالیت می کنند و به دنبال کسب درآمد از این فضا هستند ، اما همه ی آنها به موفقیت دست پیدا نمی کنند و بعد از مدتی نا امید می شوند و این مسیر را ادامه نمی دهند. یکی از مواردی که به خصوص در ایران افراد را در مسیر تبلیغات اینستاگرام آزار می دهد پروفایل های فیک هستند. زمانی که شما پروسه افزایش فالوور اینستاگرام را شروع می کنید باید قدرت این را داشته باشید تا با تشخیص فالوور فیک از درستی روند افزایش فالوور خود اطمینان حاصل کنید.
  هر فردی می تواند با خرید فالوور اینستاگرام
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 3. ربات دایرکت اینستاگرام

  توسط در تاریخ 2018/06/27 در ساعت 09:10 PM
  یکی از مواردی که بسیار در تبلیغات اینستاگرام مفید است و به خوبی می توانید از آن برای تعامل با فالوور هایتان استفاده نمایید قابلیت ارسال پیام از طریق دایرکت است. اما در صورتی که شما مشغول تبلیغات اینستاگرام باشید روزانه تعداد زیادی فالوور جذب خواهید کرد و هر روز فرصت ندارید تا به همه آنها پیام خوش آمد گویی را به صورت دستی ارسال نمایید. ربات دایرکت اینستاگرام به شما این ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 4. بازاریابی اینستاگرام

  توسط در تاریخ 2018/06/27 در ساعت 09:09 PM
  بازاریابی اینستاگرام

  اینستاگرام یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی است و هر بازاریابی که هنوز از آن استفاده نمی کند ، فرصتی بزرگ را از دست داده است. فرقی نمی کند شما مسئول بازاریابی یک شرکت برزگ ، یک شرکت کوچک و یا در حال تبلیغات برند اختصاصی خودتان باشید ، بازاریابی اینستاگرام را باید به استراتژی های بازاریابی خود اضافه کنید. اگر از اهمیت اینستاگرام مطمئن نیستید ، 6 دلیل این اهمیت را برایتان آماده کرده ایم.
  1.اینستاگرام مرکز قصه گویی است
  مردم داستان ها را دوست دارند.
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 5. سایز استوری اینستاگرام

  توسط در تاریخ 2018/06/27 در ساعت 09:08 PM
  اینکه هم اکنون ما می توانیم تصاویرمان را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم شگفت انگیز است. فقط چند سال قبل بود که به اینترنتی با سرعت بسیار پایین متصل بودیم اما حالا از اینکه تصاویر زیر 2 ثانیه لود شوند ناراحت می شویم.
  اینستاگرام را شاید بتوان بزرگترین رسانه اجتماعی با محوریت عکس دانست که اضافه شدن قابلیت استوری در آن هیجان انگیز بود. با استوری شما می توانید فالوورهایتان ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده