تبلیغات در اینترنتتبلیغات در اینترنت

مقالات

دسته بندی ها

جستجوی مقالاتیو پی اس ها امروزه خیلی از کشورها UPS تولید می کنند و روز به روز به این تولید کنندگان نیز افزوده می گردد ، البته در ایران امروزه بیشتر شرکتها واردکننده UPS هستند تا تولید کننده و تعداد معدودی تولید کننده UPS هستند. بیشتر UPS های وارداتی نیز متعلق به شرکت های چینی می باشد که دارای کیفیت های متفاوتی است، روی هم رفته در حال حاضر UPS های کشورهای اروپای غربی از جمله ایتالیا و فرانسه دارای کیفیت بالاتری از دیگر کشورها می باشند . امروزه UPS های توان پایین با قیمت کم متعلق به کشورهای آسیای شرقی از جمله چین می باشد و UPS های با توان بالاتر از ۱۰۰KVA خیلی کم در شرکت های چینی تولید می شود در حالی که UPS های با توان بالای ۱۰۰KVA تا ۸۰۰KVA بیشتر در کشورهای اروپای غربی تولید می شود که دارای کیفیت بالا می باشد . بنابراین در صورت نیاز به کیفیت بالا با IP بالا؛ باید در کشورهای اروپای غربی به دنبال آن گشت .
finetfinetco
2017/06/22 02:27 AM
یو پی اس چینی: یکی از معروف ترین یو پی اس های چینی را می توانیم KSTAR بدانیم . بیشتر این یو پی اس برای موارد ذخیره و هم مصرف بهینه برق مناسب می باشند ، اما این یو پی اس ها دارای کیفیت برق خروجی خوبی هستند که بیشتر برای مصرف های خانگی کوچک و متمرکز و مراکز اداری مورد استفاده قرار گرفته می شوند . یو پی اس kstar در بازار ایران بیشتر یو پی اس های که از نظر قیمتی ارزان هستند و یا قیمتی مناسب دارند از این نوع یو پی اس می باشند که هم ماندگاری قابل قبول و هم بازدهی عالی و داوم خوبی برای مصارف عادی داشته اند . برخی دیگر از این یو پی اس ها دارای توان بالایی می باشند و همچنین کیفیت خوب جریان متناوب خروجی داشته اند که از آن ها برای استفاده نمودن در شبکه های گسترده مصرف کننده ، پردازشگر ها و مرکزهای داده و مانیتورها بکار گرفته می شود. در این گونه یو پی اس ها عموما باتری ها به شکل عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته می شوند ؛ یکی از مزایای که این یو پی اس ها دارند ابعاد به نسبت کوچک آنها می باشد که به صورت تقریبی 1.5 در 0.7 متر هستند . راندمان برقی این یو پی اس ها در حدود 94% می باشد که فقط 1 درصد از رقیبان و همتایان اروپایی خود کمتر می باشد این یو پی اس ها برای مصرف های بیمارستانی نیز مورد استفاده قرار گرفته می شوند .
finetfinetco
2017/06/22 01:48 AM
شرکت یو پی اس زینر از جمله شرکتهای موفق ایرانی با چنین دهه سابقه درخشان در زمینه تولید لوازم التریکی است که در زمینه تولید یو پی اس نیز فعالیت دارد. شرکت یو پی اس زینر در حال حاضر یو پی اس های تک فاز با توان تا ۵۰۰۰ ولت آمپر برای مصارف تک فاز و یو پی اسهای صنعتی تا ۱۲۰ کیلو ولت آمپر برای مصارف سه فاز تولید میکنند . تولیدات یو پی اس زینر تولیدات شرکت یو پی اس زینر از کیفیت ساخت خوبی برخوردار می باشند و از آزمایشات مختلف تست یو پی اس نیز با موفقیت عبور نموده است.
upsco
2017/06/21 12:51 AM
امروزه استفاده از دوربین های مداربسته در اکثر مکان های عمومی، فروشگاه ها و حتی منازل شخصی به منظور پیشگیری از وقوع سرقت بسیار رواج یافته است. این سیستم حفاظتی نیازمند اتصال به برق بوده و کارایی آن وابسته به حفظ اتصال آن به برق دائم است. چرا که تنها زمان کوتاهی قطعی برق می تواند منجر به وقفه در ضبط و به خطر افتادن امنیت مکان مورد نظر در آن بازه زمانی گردد. بدین جهت استفاده از یو پی اس (UPS) برای حفظ اتصال این دستگاه ها به برق امری ضروری به شمار می رود. با توجه به تنوع سیستم های یو پی اس موجود متناسب با این ابزار، باید در انتخاب بسیار دقت نمود. در ادامه نکات لازم برای انتخاب صحیح یو پی اس متناسب با سیستم های دوربین مدار بسته به تفصیل بیان میگردد . یو پی اس متناسب با سیستم های ضبط تصویر (DVR – NVR) و دوربین های مدار بسته (آنالوگ- IP) را چگونه بیابیم؟
finetfinetco
2017/06/19 01:38 PM
یو پی اس برای لوازم اداری : از سیستم های یو پی اس در بخش های اداری استفاده می شود که از جمله موارد آن بیشتر در سیستم های ذخیره انرژی بوده است . می توانیم بگوییم بیشتر سیستم های یو پی اس برای مصرف کننده های برق تک فاز می باشند و عموما میزان بار مصرفی آنها کم می باشد و این امکان وجود داد که ۴ تا ۸ ساعت انرژی مورد احتیاج با استفاده نمودن از سیستم های یو پی اس کوچک و متوسط برای لوازم های برقی اداری تامین شود . اغلب برخی از دستگاهها مثل دستگاهای اسکنر یا فتوکپی نسبت به نوسانات برقی دارای حساسیت هستند و باید از یو پی اس های استفاده شود که مدار استابلایزر داشته باشند که برای این منظور تنها این نوع یو پی اس ها مفید می باشند . این موضوع برای دستگاهای پلات دیجیتال یا دستگاههای کپی که از نظر قیمت گران می باشند بسیار حائز اهمیت می باشد . فراموش نکنیم که تفاوت بین برق متناوب شهری با جریان متناوب خروجی در یو پی اس ها در باطری از %3 کمتر می باشد و اختلاف که از این فاز حاصل می شود بسیار کم می باشد .
finetfinetco
2017/06/19 01:01 PM
باتری یو پی اس چه کاربردی دارد؟ زمان اجرا برای یک یو پی اس و باطری بستگی به نوع و اندازه از باتری و میزان ترشحات و بهره وری از اینورتر. ظرفیت کل یک باتری های اسید سرب تابعی از نرخ که در آن تخلیه شده است، که به عنوان قانون Peukert توصیف است. تولید کنندگان عرضه امتیاز زمان اجرا در دقیقه برای سیستم های یو پی اس بسته بندی. سیستم های بزرگتر (مانند مراکز داده) نیاز به محاسبه دقیق از بار، بازده اینورتر، و ویژگی های باتری برای اطمینان از استقامت مورد نیاز به دست آمده است هنگامی که یک باتری سرب اسید شارژ می شود و یا مرخص شده است، این در ابتدا تنها مواد شیمیایی واکنش، که در رابط بین دو الکترود و الکترولیت هستند تاثیر می گذارد. با گذشت زمان، به اتهام در مواد شیمیایی در رابط ذخیره می شود، اغلب به نام “مسئول رابط”، انتقال از طریق نفوذ از این مواد شیمیایی در سراسر حجم مواد فعال است.
finetfinetco
2017/06/18 11:00 AM
معرفی باتری های یو پی اس ولتکس، abc و optima باتری یو پی اس ولتکس Voltex باتری یو پی اس ولتکس Voltexباتری یو پی اس ولتکس یکی از تولید کنندگان باتری وسائل نقلیه در ایالات متحده آمریکاست و یکی از زیر مجموعه های شرکت باتری یو پی اس leoch در کشور پهناور چین است.
finetfinetco
2017/06/18 10:37 AM
سلام اگر تمایل دارید تا کاربران تون تنها با نام های کاربری فارسی و عدد ثبت نام کنند، این آموزش رو دنبال کنید برای این که جلوی ثبت نام کاربران با یوزر های غیر فارسی رو بگیرید، وارد مسیر ادمین سی پی / تنظیمات / تنظیمات اصلی / تنظیمات عضویت کاربران / نام کاربری با مبین های معین شوید در فیلد مقابل وارد کنید: ^+$ با شرط بالا، غیر از حروف فارسی و اعداد، علامت underscore یا _ نیز مجاز خواهد بود
Inna
2017/06/16 08:27 PM
حسابداری به راحتی هلو اگر حسابدار و یا صاحب کسب و کاری هستید حتما نام نرم افزار هلو به گوش شما رسیده است. نرم افزار حسابداری هلو بیست سال پیش توسط مدیران خوش فکر گروه شرکتهای طرفه نگار تولید و هم اکنون بیش از ششصد هزار نفر در حال استفاده از این نرم افزار هستند. در این بازار رقابتی که هر روز نرم افزار های جدیدی پا به عرصه می گذارند، هلو سعی در ارتقای محصولات، پشتیبانی به موقع و در نتیجه رضایت مندی مشتریان خود گامهای خوبی برداشته که نتیجه آن دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان در صنعت نرم افزار برای هشتمین سال پیاپی است. از همه مهمتر قیمت مناسب، کاربری آسان و پشتیبانی منحصر به فرد ، نرم افزار هلو را به یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های مالی در ایران تبدیل نموده است. با توسعه تجارت و مکانیزه سازی سیستم های فروش بهترین انتخاب نرم افزاری است که بتوانیم در حین سادگی، از آن گزارشات کامل و جامعی را دریافت کنیم. یکپارچگی بخشهای مختلف اعم از انبار، خرید و فروش، حسابداری، خرانه داری و تولید، باعث سادگی کار با این نرم افزار شده است. با توجه به مشاوره قبل از خرید با صاحبان مشاغل، پنج نکته قبل از تهیه نرم افزار در همه مشتریان مشترک بود که در ادامه به آن می پردازیم. ۱) آیا بدون اطلاعات مالی می توان با نرم افزار حسابداری هلو کار کرد؟
shopholoo
2017/06/15 07:19 PM
تقلب در کوبو : بهترین ترفند ها برای تقلب در ساخت لینک سلام دوستان,من یک طراح سایت و متخصص سئو هستم که از سال 2007 مشغول به کار هستم. در پروژه هایی که در بخش سئو داشتم همیشه ساخت لینک کمک بسیار زیادی کرده اما در دو سال گذشته لینک ها خیلی کارآمد نیستند. سال گذشته در یک کنفرانس من با یک سیستم ساخت لینک اتوماتیک به نام کوبوکلود (cubocloud.ir) آشنا شدم. این وبسایت به من کمک کرد در عرض دو هفته 370 لینک برای سایت های ایرانی و خارجی بسازم. و الان من نزدیک به 8 ماه هستش که از سیستم کوبوکلود استفاده می کنم. در اینجا من میخوام تعدادی ترفند و آموزش در مورد ساخت بک لینک های خوب با مبلغ کم رو با شما به اشتراک بزارم. ترفند اول : با بودجه کم شروع کنید کوبو به شما اجازه نمیده با کمتر از 10 کلمه کلیدی کمپین تون رو شروع کنید. اونا میگن که کمپین خیلی موثر نخواهد بود. این درست هستش چون کمپین های خوب من حداقل 15 کلمه کلیدی دارند. به هرحال اگه شما نمی خواید در اول کار هزینه زیادی بپردازید
aminbm
2017/06/15 06:32 PM
دوربین‌های اکسیس سری Q61-E دوربین‌های اکسیس سری Q61-E برنده جایزه طراحی شایسته ۲۰۱۵ شدند: صاحب رتبه هشتم رده‌بندی جهانی سیستم‌های نظارت تصویری دوربین های مداربسته کمپانی سوئدی Axis می باشد، در سال ۲۰۱۵جایزه طراحی شایسته معروف به prestigious Good Design Award 2015 را برای طراحی دوربین‌های دام PTZ سری Q61-E از آن خود کرده است. prestigious Good Design Award که از آن باعنوان جایزه G Mark هم می توان یاد کرد، و از سال ۱۹۵۷ به برترین محصولات از نظر طراحی اعطا گردیده است و به عنوان نشان برتر و بالاتر یک موسسه توسعه طراحی ژاپنی می باشد. در ادامه متن با ما همراه باشید. سری دوربین‌های دام Axis Q61-E اضافه بر ویژگی ها و امکاناتی مثل فیلمبرداری با وضوح ۲ مگاپیکسل FullHD, زوم اپتیکال ۳۰ برابر، WDR واقعی ۱۳۰ db و همچنین طراحی زیبا آنها ، ۴۵ درصد نسبت به نسل قبل کوچکتر بوده است و همچنین بعد از نصب قابل رنگ‌آمیزی می باشد. فناوری خشک کردن آب از طریق ارتعاش سطحی در این سری مجهز شده است که با توجه به شکل طراحی گنبدی‌شکل که دارند ، باعث خشک شدن زود هنگام قطرات آب و ریزش از روی دوربین مدار بسته در شرایط هوای بارانی میگردد.
iraneamn
2017/06/13 05:56 PM
با روش‌های ساده از هک وب‌سایت‌تان جلوگیری کنید20 خرداد 96 - 12:52 20 خرداد 96 - 12:52،سرو سرور ،(اخبار رسمی):هرروز می شنویم که وب‌سایت‌های زیادی هک می‌شوند.در اینجا قصد داریم شما را با آسان‌ترین و سریع‌ترین روش جلوگیری از هک وب‌سایت آشنا کنیم. امروزه وب‌سایت‌های زیادی هک می‌شوند. روش‌های مختلفی نیز برای هک وجود دارد. اکثر افراد با این موارد آشنایی ندارند و حتی وقت کافی برای مطالعه و آشنایی با موارد امنیتی ندارند. حتی اگر بتوانید وقت کافی هم برای مطالعه و آشنایی با موارد هک بگذارید نمی‌توانید از بروز آن جلوگیری کنید. هک‌شدن کار آسانی است اما جلوگیری‌کردن از آن یا کسب دانش در رابطه با آن شاید کار سال‌ها باشد. یکی از مشکلات دیگر این هست که برای جلوگیری از آن نیز باید هزینه‌های گزافی بپردازید تا سایت‌تان را در مقابل این حملات و دسترسی‌ها مصون کند. شاید هم در آخر وب‌سایت‌تان امن نشود. بنابراین اصلا به‌صرفه نیست و حتی بسیاری از شرکت‌های بزرگ نیز به سمت این راه‌حل نمی روند راه حل چیست ؟ یکی از ساده‌ترین راه‌حل‌هایی که ما پیشنهاد می‌کنیم استفاده از یک پروتکل امنیتی با امکان استفاده بسیار ساده است. فقط آن‌ر‌ا خریداری و روی وب‌سایت‌تان نصب کنید. این پروتکل می تواند امنیت را برای شما به ارمغان بیاورد. البته مزایای فراوانی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.
mhdpop
2017/06/13 02:26 PM
معرفی شغل طراح سایت یکی از سوالاتی که از طرف افرادی که تصمیم دارند وارد حرفه طراحی وب بشوند زیاد پرسیده می شود این است که آیا می توان به طراحی وب به عنوان یک شغل با درآمد مناسب نگاه کرد؟ آیا ارزش دارد ماهها وقت بگذاریم و کدنویسی و برنامه نویسی و فتوشاپ و تکنیکهای مختلف طراحی را یاد بگیریم؟ اصولا درآمد یک طراح وب در ایران چقدر است؟ طبعا یکی از راحتترین پاسخها نیز این است که بستگی به خودتان و پشتکارتان دارد! اما اگر بخواهیم دقیقتر شویم، شغل طراحی وب ویژگیهایی دارد که آنرا از بسیاری شغلهای دیگر متمایز می کند. اینجا به چند مورد به صورت خلاصه اشاره می کنیم: . درآمد طراح سایت: بستگی دارد شما برای یک شرکت به عنوان کارمند کار کنید یا به صورت مستقل و انفرادی. در حالت اول حقوق میانگین برای طراح وب به شکل تمام وقت (در سال 91 - تهران) معمولا بین 600 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان است که میزان دقیق آن بستگی به سطح مهارتهای شما، سختی کار خواسته شده، بزرگی شرکتی که برای آن کار می کنید و... دارد. اما در حالت دوم، یعنی اگر به صورت مستقل کار کنید، بستگی به اینکه چند پروژه در ماه بگیرید می توانید قیمتهایتان را بالا و پایین کنید. برای اینکه حدود درآمد دستتان بیاید، بابت طراحی اختصاصی یک وبسایت داینامیک با امکانات معمول سایتهای شرکتی، معمولا بین 400 تا 600 تومان می توانید دریافت کنید. حالا اگر فرض کنید ماهانه فقط دو پروژه بگیرید، حدود یک میلیون در ماه درآمد خواهید داشت که گرچه بالا نیست، اما برای شروع بد هم نیست. این البته برای طراحان وب در سطح متوسط و در ایران است و اگر شما یک طراح وب حرفه ای باشید به نسبت بزرگی پروژه ها و قیمتها بسیار بالاتر از این خواهد بود. ضمن آنکه تعرفه طراحی وب در کشورهای اروپایی و امریکا جزء شغلهای پردرآمد است و اصلا قابل مقایسه با درآمدهای ایران نیست. اما شغل طراحی وب ویژگیهای منحصر به فرد دیگری نیز دارد که اینها بازدهی و سود این حرفه را بیشتر می کنند.
nicolo
2017/06/10 06:16 PM
ببخشید میخوام این حالتو بردارم ک و بزنم رو انجمن مستقیم انجمنو بیاره کمک کنید
thtm
2017/06/07 06:05 PM
شرکت پمپ آب گراندفوس با بیش از ۱۷۰۰۰ کارمند و تولید شانزده میلیون دستگاه پمپ آب در سال، از پیشگامان تولید پمپ آب در جهان بشمار می آید. بیش از ۵۰۰ موسسه زیر مجموعه این شرکت در سراسر کره زمین دست اندر کار آبرسانی به نقاط مختلف جهان می باشند. دامنه فعالیتهای گراندفوس بسیار وسیع بوده و از تامین آب جهت هیئت های اعزامی به قطب جنوب گرفته تا آبیاری گل های لاله هلند و اندازه گیری آبهای زیر زمینی در زیر توده های ضایعات زباله در آلمان تا تامین آب جهت دستگاه های تهویه مطبوع در مصر را شامل می شود. بازدهی بالا و صرفه جویی شرکت پمپ آب گراندفوس دائماً تلاش می کند تا محصولات خود را سازگار با مصرف کننده، تولید نموده و اطمینان مشتری را جلب نماید، همچنین با صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ راندمان بالا هم طبیعت و هم مصرف کننده را بهره مند می گرداند. پمپهای گراندفوس به سیستم الکترونیک فوق مدرن مجهز می باشند تا بر اساس نیاز در خروجی پمپ، میزان جریان مورد نیاز تنظیم گردد. این موضوع نه تنها باعث سهولت در کار مصرف کننده شده، بلکه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای صورت می گیرد. معیار های شرکت معیارهای شرکت در مجموعه پمپ آب گراندفوس بر اساس حمایت و بردباری، گشاده رویی، اعتماد، مسئولیت پذیری و همچنین مشارکت با مشتری و تولید کنندگان و تمامی افراد پیرامون خود استوار می باشد. با اتکا به یک تفکر بشردوستانه که منافع آن شامل کارمندان خود شرکت و میلیون ها انسان دیگر می گردد که از تامین، تصفیه و دفع آب و فاضلاب سود می برند، حرکت خود را ادامه می دهد. الکتروپمپهای گراندفوس کاربرد وسیعی در صنایع گوناگون دارند که می توان به موارد زیر اشاره کرد: – وزارت نیرو – وزارت نفت
KHORSHIDTABAN
2017/06/07 11:33 AM
خب باسلام آقا من دنبال آموزشی برای ساختن یک انجمن بودم که با ویبولتین اشنا شدم بعد مقاله های مختلف رو خوندم و کم کم نصب و فارسی سازیش رو یاد گرفتم تنها فقط و فقط نصب و فارسی سازیه ویبولتین رو بلدم و ویرایش و این چیزا بلد نیستم بعد توی سایت یکی از کاربرا رو دیدم ایدی تلگرام زیر پنل کاربریش بود برداشتم و تلگرام پیام دادم گفتم میخواستم یه کمکی توی ویبولتین ازتون بگیرم و اوشون گفتن توی سایت تاپیک بزارین هرچقدم طولانی بود عیب نداره میام و به ترتیب جواب میدم منم راه دیگه ای نداشتم خب اقا من ویبولتین رو نصب کردم اما هیچ چیزشوبلد نبودم افتادم توی سایت ها دیدم چیزایی مثل هک و چت باکس و پک درجات و طرح های گرافیکی و شکلک و فلت لی و اینا نوشته از هیچکدوم سر در نیاوردم خواستم ببینم اگه کسی هس در مورد اینا توضیحاتی میده و اموزش نصبشونو راهنمایی کنه؟ البته اینارو فقط خودم دیدم اگه چیزای دیگه ای هم هست که به درد ویبولتین میخوره مطرح کنه در ضمن من وقتی ویبولتین رو نصب کردم خیلی بیسیک و اصلا جالب نبود یه دو سه تا قالب خوب و اموزش نصب هم بیزحمت میزارین؟
fateme_yonesi
2017/05/31 07:22 AM
هدیه محصول : هاست + مجوز ssl برای ربات + یک دامنه برای ربات چند عکس از بخش مدیریت و امکانات ربات بهمراه : فایل آموزش نصب تصویری توجه : امکانات ربات بسیار زیاد میباشد، در اینجا تنها تعدادی از تصاویرش را قرار دادیم *جهت مشاهده دموی ربات وارد ربات @pvparnianBot شده و امکانات را دیده و تست کنید* جهت خرید سورس وارد فروشگاه پرنیان طرح شوید (کلیک کنید)
parniantarh
2017/05/24 05:14 AM
دکتر اینستاگرام، یک پایگاه اینترنتی است که به ارائه خدمات اینستاگرام مارکتینگ می‌پردازد. در این وب‌سایت غیر از محصول اصلی که شامل پلتفرمی برای اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing) است، مقالاتی برای آموزش اینستاگرام مارکتینگ وجود دارد که در ادامه برخی از آن‌ها معرفی می گردند. دانستن مزایای پلتفرم اینستاگرام برای توسعه کسب‌وکار و درآمدزایی می‌تواند ذهنیت ما را برای بکارگیری اصولی تر از آن روشن نماید. مقاله زیر به شما در این خصوص اطلاعات مفیدی ارایه می‌نماید: https://drinstagram.info/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%B3%D8%A8%E2%80%8C%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%B0%D8%A7/ صفحه‌ی اینستاگرام کسب‌وکار شما همچون ویترین مغازه ای است که اولین برداشت ها و قضاوت‌های کاربران بر اساس آن انجام می شود. در مقاله زیر با نکاتی جهت بهبود صفحه اینستاگرام کسب‌وکار خود آشنا خواهید شد: https://drinstagram.info/%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B3%D8%A8%E2%80%8C%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B1/ اگر برایتان این سوال مطرح است که اساساً به دنبال انتقال چه پیام‌هایی به مخاطبانتان در اینستاگرام هستید، مطلب زیر با موضوع بازاریابی محتوای اینستاگرام بسیار مفید خواهد بود:
mosi062
2017/05/09 12:50 PM
امروزه به دلیل مشغله های کاری و تغییر سبک زندگی بسیاری از مردم ترجیح می دهند که تا جایی که ممکن است خدمات و مواد مصرفی مورد نیاز خود را به صورت انلاین خریداری کنند. در بین ملیون ها سایت فروش اینترنتی سایت هایی که دسته های بیشتری از این نیازها را پوشش می دهند توانسته اند جایگاه بهتری را در بین مردم به خود اختصاص دهند. این سایت ها با فراهم اوردن امکاناتی از قبیل، خرید گروهی، تخفیف گروهی، تخفیف های بسیار خوب و پیشنهاد گلد تگ های بسیار خوب محبوبیتی خاص را در بین مردم به دست اورده اند.
rohamwebseo
2017/05/08 12:18 PM
سئو چیست؟ سئو مخفف کلمات search engine optimization (seo) معنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می باشد و به مراحل لازم برای شناسایی وب سایت و صفحات داخل آن توسط موتورهای جستجوی قبیل google و bing و Ask و ... گفته میشود. حال بررسی این میپردازیم چرا سئو در طراحی سایت خیلی مهم است . امروز مشکل کاربران استفاده کنندگان اینترنت نبود اطلاعات نیست بلکه پیدا نکردن اطلاعات در ارتباط با نیازشان میباشد ، که موتورها جستجو این مشکل را براحتی حل می کنند. تجربه نشان میدهد بسیاری استفاده کنندگان وب از موتور جستجو برای یافتن اطلاعات مورد نظرشان استفاده میکنند. اهمیت سئو و بهینه سازی سایت هر ماه تقریبا صد و سی میلیارد کاوش توسط اینترنت انجام میشود که حجم بسایری افراد اطلاعاتشان را توسط دنیای وب بدست می آوردند بنابراین ما نمی توانیم منکر این قدرت بشویم . دیده شدن پارامتر بسیار مهمی در seo و طراحی سایت است .
nik
2017/05/02 12:22 PM


بیشترین مقالات خوانده شده

بیشترین مقالات نظر داده شده

برترین نویسندگان