WFruit | Fruit Supplier and Wholesale

راهنمای تازه کاران ویبولتین

میخواهید انجمن جدید بسازید ولی گیج شده اید ؟
در این صفحه به معرفی کوتاهی از ویبولتین و ورژن های آن پرداخته میشود و تمامی هک ها و استایل های مورد نیاز شما برای شروع انجمن همراه با ذکر ورژن سازگار ویبولتین قرار داده میشود .

اگر شما صاحب انجمن با سیستم دیگری هستید ولی میخواهید به ویبولتین کوچ کنید این لینک را مشاهده کنید . مبدل (phpBB,SMF,MyBB) به vBulletin با Impex
مرحله اول :

دانلود ویبولتین

وی بی ایران به شما پیشنهاد میکند که ویبولتین را از سایت اصلی آن خریداری کنید . برای دیدن قیمت ها وخرید روی این لینک کلیک کنید . در صورتی که میخواهید ویبولتین را تست کنید یا شرایط خرید آن را ندارید میتوانید آخرین ورژن کرک شده ( نال شده ) این اسکریپت را از بالای سایت دانلود کنید .

ویبولتین نال شده چیست ؟ ویبولتین نال شده ، ویبولتینی است که کال بک های آن در بین فایل های PHP حذف شده است . شما زمانی میتوانید با خیال آسوده از ویبولتین نال شده استفاده کنید که دارای هاست وارز باشید . این به معنای آن نیست که در هاست غیر وارز امکان نصب ویبولتین وجود ندارد . در صورتی که به سایت ویبولتین گزارشی ارسال نشود ، ویبولتین با سایت شما کاری نخواهد داشت .
هاست وارز چیست ؟ هاست وارز به هاستی گفته میشود که نسبت به قوانین کپی رایت جهانی بی اعتنا است . هاست فول وارز معمولاً داخل کشور چین و ایران وجود دارد . همچنین هاست هایی در آلمان و یا هلند و بعضاً آمریکا نیز با نام وارز ارائه میشوند .
اگر یک تازه کار در ویبولتین باشید مطمئن هستیم که فرق این دو نسخه را به خوبی نمیدانید . در پایین این نوشته میتوانید فرق این دو قسمت را مشاهده کنید :
دارای سیستم وبلاگدهی
دارای سیستم مدیریت محتوا
دارای انجمن
دارای گروه
دارای آلبوم تصاویر
دارای تقویم
دارای نظرسنجی
دارای کنترل پنل مدیریتی
دارای SEO ویبولتین
دارای فید خوان آر اس اس
فاقد سیستم وبلاگدهی
فاقد سیستم مدیریت محتوا
دارای انجمن
دارای گروه
دارای آلبوم تصاویر
دارای تقویم
دارای نظرسنجی
دارای کنترل پنل مدیریتی
دارای SEO ویبولتین
دارای فید خوان آر اس اس
ویژگی ها و برتری های ویبولتین
مرحله دوم :

نصب ویبولتین

اگر میخواهید ویبولتین را روی هاست نصب کنید این لینک را ببینید : آموزش متنی ، 1 آموزش تصویری ، 2 آموزش تصویری
اگر میخواهید ویبولتین را روی لوکال هاست ( کامپیوتر خود ) برای تست نصب کنید این لینک را ببینید : آموزش تصویری
دانلود نرم افزار XAMPP : دانلود
مرحله سوم :

نصب فارسی ساز ویبولتین

آخرین فارسی ساز برای ویبولتین ورژن 4.2.0 : کلیک کنید
لازم به ذکر است به زودی ورژن جدید فارسی ساز توسط مدیریت سایت قرار داده خواهد شد. تا زمان آماده شدن میتوانید از این فارسی ساز استفاده کنید .
فارسی ساز هک های ویبولتین در این لینک موجود می باشد : کلیک کنید ، آموزش نصب فارسی ساز
مرحله چهارم : نصب استایل مورد علاقه تان
شما میتوانید از بین چند صد قالب فارسی موجود در وی بی ایران یکی را انتخاب کرده و روی انجمن خود نصب کنید .
استایل های ویبولتین 4.1.x : کلیک کنید
استایل های ویبولتین 4.2.x : کلیک کنید
آموزش نصب استایل : آموزش متنی نصب استایل آموزش تصویری نصب استایل
لازم به ذکر است پرطرفدارترین استایل این ماه وی بی ایران استایل VBIran Eight بوده است .
مرحله پنجم :

نصب هک های ویبولتین

برای کامل تر شدن ویبولتین از هر لحاظ باید تعداد هک ( به اصطلاح Mod ) روی انجمن خود نصب کنید . تعدادی از هک های مفید در زیر به ترتیب اولویت قرار خواهند گرفت .

۱. دانلود هک vBSEO ورژن : ۳.۶.۰ - سازگار با :‌ویبولتین ۳ و ۴ انجمن مربوطه  آموزش نصب vBSEO  آموزش حذف کپی رایت وی بی سئو  آموزش های دیگر وی بی سئو
۲. دانلود هک تشکر سازگار با تمامی ورژن های ۴ - ورژن :‌۷.۸۲ آموزش نصب هک دانلود فارسی ساز هک تشکر آموزش تبدیل هک تشکر به پسند آموزش کادربندی هک تشکر
۳. دانلود هک ستونی کردن زیر انجمن ها سازگار با تمامی ورژن های ۴ - ورژن‌‌‌ : ۳.۱.۴ - تنظیمات اصلی انجمن > تنظیمات نمایش انجمن ها > نمایش زیر انجمن ها در عمق باید بیشتر از ۰ باشد.
۴. هک مخفی کردن لینک از مهمان ها - سازگار با تمامی ورژن های ویبولتین - ورژن : ۱.۳۲
۵. دانلود هک آخرین ارسالات مانند وی بی ایران - سازگار با ویبولتین ۴ - فارسی ساز درون پک موجود است - آموزش نصب فارسی ساز
۶. هک پیشرفته کردن ادیتور Marco - لازمه انجام دادن آموزش پیشرفته کردن ادیتور ویبولتین - سازگار با ویبولتین ورژن ۴ - ورژن :‌ 5.2
۷. دانلود هک جلوگیری از ثبت نام و پست دادن اسپمر ها در سایت - سازگار با ویبولتین ورژن ۴ - ورژن ۲.۰.۲
۸. ایجاد حالت آنلاین و آجاکس برای تاپیک ها - سازگار با تمامی ورژن های ویبولتین - ورژن : 1.0.4 - دانلود فارسی ساز UTF8  دانلود فارسی ساز ISO
۹. دانلود هک جعبه گفتگو (چتباکس) سازگار با ویبولتین ورژن ۴ - ورژن 3.1.7 دانلود فارسی ساز هک چتباکس آموزش تغییر رنگ بکگراند چتباکس
۱۰. دانلود هک شمسی ساز تاریخ های ویبولتین
۱۱. دانلود هک نمایش دادن گروه های کاربری در پایین سایت - سازگار با ویبولتین ورژن ۴ - ورژن 2.11
۱۲. دانلود هک نمایش کاربران بازدیدکننده در X ساعت گذشته - ورژن:۲.۲ - متناسب با ویبولتین های ورژن ۴ - دانلود فارسی ساز   آموزش نصب فارسی ساز

مرحله ششم : خواندن مقاله های ویبولتین و افزایش آگاهی
مرحله هفتم : سوال بپرسید ! سوال پرسیدن عیب نیست
اگر در ویبولتین مشکلی دارید و احساس میکنید قبلاً پرسیده شده است ابتدا آن را جستجو کنید در صورتی که جستجوی شما نتیجه ای نداشت در انجمن پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح کرده و منتظر جواب باشید .
لطفاً دقت داشته باشید که حجم سوالات به دلیل محبوبیت این بخش بسیار بالا بوده و مدیران سعی میکنند به ترتیب اولویت آن ها را پاسخ دهند . پس لطفاً صبور باشید . با در اینجا گرد هم آمده ایم تا به یکدیگر کمک کنیم .
در زمان انتظار میتوانید قوانین وی بی ایران را مطالعه کنید .
مرحله هشتم : ویبولتین خود را امن کنید
اگر قصد دارید ویبولتین خود را از آنچه در دست دارید امن تر کنید میتوانید این مقاله را در دانشنامه وی بی ایران مطالعه کنید : همه چیز در رابطه با امنیت ویبولتین
یک متخصص ویبولتین باشید و به وی بی ایران کمک کنید
تبریک می گوییم ، شما فوق لیسانس ویبولتین خود را از وی بی ایران دریافت کردید ! شوخی کردیم ، ویبولتین به همینجا ختم نمیشود . هنوز خیلی چیز ها وجود دارد که از وجود آن بی خبر هستید ، امیدواریم شما هم فعالیت خود را در ویبولتین ادامه دهید و به بقیه کمک کنید . این صفحه به مرور کامل تر خواهد شد . لطفاً دقت داشته باشید حتی شما نیز با فعالیت مستمر خود در وی بی ایران میتوانید روزی جزو کادر مدیریت باشید .

اگر چنین مقاله ای را در هر سایت دیگری جز وی بی ایران مشاهده کردید بدانید بدون اجازه وی بی ایران کپی شده است . البته کپی از یک "مرجع" برای ما امری طبیعی است .

از اینکه این مقاله را خوانندید متشکریم .