اصول سئو همواره در حال تغییر می باشد. نهفته های سئو و استراتژی سئو سایت بر مبنای بسیاری از فاکتورها در طراحی سایت می باشد. الگوریتم های گوگل و به روز رسانی هایی که صورت می پذیرد منشاء این تغیرات در اصول سئو می باشند. در ادامه به بیان نکات نهفته و پنهان اصول سئو در طراحی سایت می پردازیم.

بهینه نمودن طراحی سایت برای ترافیک موبایل


mobile-friendly اصطلاحی است که برای طراحی سایت های سازگار با موبایل و به عبارتی طراحی سایت ریسپانسیو در نظر گرفته شده است موتور جستجو گوگل برای سایت هایی که mobile-friendly بودن را در طراحی وب سایت خود طرح ریزی نموده اند رنکینگ و رتبه بالاتری را اختصاص می دهد.
تمرکز به کارپرپسند بودن طراحی سایت در مقابل رنکینگ


محتوا و مطالب سایت طراحی سایت برای نیاز کاربر تهیه می شود. بدین منظور بجای تمرکز قرار دادن رنکینگ صفحات در موتور جستجو گوگل، به تهیه محتوای کاربر پسند توجه نمایید. تهیه محتوای مورد نیاز کاربر به طور خودکار کاربران را به سمت طراحی سایت شما جلب می نماید.
اهیمت شبکه های اجتماعی


شبکه های اجتماعی با گردهم آوری بیشمار کاربر، فضای بسیار مناسبی برای تقویت برندینگ کسب وکار شما می باشد. انتشار محتوا و مطالب طراحی سایت در شبکه های اجتماعی موجب شناساندن طراحی وب سایت شما به کاربران می شود و با روانه نمودن ترافیک به سمت طراحی سایت شما موجب تقویت بازاریابی اینترنتی شما خواهد شد.
لینک گذاری در دیگر طراحی سایت ها


لینک گذاری در سایت های مرتبط با صنعت و کسب وکار شما در بالا بردن رنکینگ طراحی سایت بسیار موثر خواهد بود. انتشار مطالب خود در فروم ها و بلاگ ها ویا لینک دهی دیگر وب سایت ها به طراحی سایت شما موجب جذب ترافیک به سمت طراحی سایت شما می باشد.


نهفته های اصول سئو در طراحی سایت