آموزش تصویری اینترنت دانلود منیجر IDMدانلود یک وب سایت به صورت کامل با ابزار Grabber دانلود منیجر

من روز قبل دو آموزش با عنوان های "حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager" و "آموزش پشتیبان گیری از دانلود های نیمه تمام در نرم افزار IDM" در سایت فعال کردم که مرتبط با این مقاله می باشد .یکی دیگر از کاربرد های IDM دانلود یک سایت می باشد با این ویژگی شما می توانید تمام فایل های موجود در یک سایت را دانلود کنید، البته باید توجه داشته باشید که بعضی سایت ها این قابلیت را برای دانلود قفل می کنند تا کاربران نتوانند سایت را کپی کند. در این روش ساده به شما کاربران آموزش می دهیم که چگونه یک سایت را دانلود کنید.حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

در مقاله قبلی آموزش بک آپ گیری از دانلود های نیمه تمام در IDM را با استفاده از نرم افزار IDM Backup Manager آموزش داده ام . اما این نرم افزار دارای 4 ابزار کاربردی دیگر می باشد . Downloads List Manager : از طریق این امکان میتوان به لیست و نام تمامی فایل های موجود در نرم افزار اینترنت دانلود منیجر دسترسی داشت. Data Cleaner : این قابلیت میتواند تمامی اطلاعات ذخیره شده از کارکرد شما با این نرم افزار را پاکسازی نماید. به طور مثال میتوان لیست تمامی آدرس های ذخیره شده قسمت Add URL نرم افزار IDM را پاکسازی نمود.Sites Logins Password Cleaner : با استفاده از این گزینه میتوانید تمامی رمز عبورهایی که در نرم افزار IDM ذخیره کرده اید را پاک کنید.Add Extra File Types in Categories : با استفاده از این گزینه میتوانید فرمت های جدید را برای نرم افزار تعریف کرده تا IDM از این به بعد بتواند این فرمت ها را شناسایی و دانلود کند. در ادامه هر 4 ابزار را بررسی و آموزش استفاده از آن را قرار میدهم .

آموزش محدود کردن سرعت دانلود نرم افزار IDM . اینترنت دانلود منیجر

سال قبل مقاله ای با عنوان "آموزش نرم افزار اینترنت دانلود منیجر - INTERNET DOWNLOAD MANAGER" در سایت فعال شد . حتما با دانلود منیجر کار کرده اید و اگر از آن استفاده نمی کنید میدانید که بهترین برنامه برای دانلود فایل از اینترنت می باشد .
وقتی با استفاده از این نرم افزار اقدام به دانلود یک فایل می کنید ، برای اینکه زودتر فایل مورد نظر را دانلود کند از تمام سرعت پهنای باند اینترنت جهت انجام اینکار استفاده می کند . در شرایطی که در هنگام دانلود نیاز به باز کردن یک وب سایت ندارید این سرعت زیاد مشکلی برای کاربر ایجاد نمی کند اما اگر بخواهید در هنگام دانلود فایل از وب سایتهای دیگر هم استفاده کنید بهتر است که نرم افزار را از نظر سرعت محدود کنید !! چگونه ؟ با من همراه باشید .
آموزش نرم افزار دانلود منیجر Xtreme Download Manager

نرم افزار اینترنت دانلود منیجر یکی از قویترین نرم افزار های مدیریت دانلود در بین کاربران می باشد که طرفداران خاص خود را دارد . "آموزش نرم افزار اینترنت دانلود منیجر - Internet Download Manager"
اما اگر بخواهید برنامه دیگری جایگزین آن کنید چطور ؟ آیا نرم افزار قدرتمند دیگری با این امکانات وجود دارد یا خیر ؟ به طور کلی می توان گفت که نرم افزاری با این امکانات و ویژگیهای منحصر به فرد وجود ندارد ولی بعضی از برنامه ها وجود دارند که در مدیریت دانلود می توانند به شما کمک کنند.
ادامه ی دانلود با نرم افزار IDM پس از انقضای لینک دانلود

قطعا برای شما هم پیش آمده است که زمان طولانی و حجم زیادی را با دانلود منیجر برای دانلود یک فیلم و یا بازی صرف کرده باشید ولی یک دفعه در وسط دانلود ادامه ی دانلود قطع بشود و دیگر دانلود منیجر لینک قبلی را شناسایی نکند و شما مجبور شوید که از اول مجددا دانلود خود را انجام دهید. این اتفاق زمانی برای شما میافتد که یا آی پی شما در زمان دانلو تغییر کند ویا این که لینک دانلود منقضی بشود.اگر این اتفاق برا شما افتاده است و میخواهید آن را حل کنید و یا این که دوست ندارید این مشکل برای شما هم پیش بیاید پس این آموزش را تا انتها بخوانید.


آموزش برطرف کردن پیغام جعلی بودن سریال دانلود منیجر

آموزش برطرف کردن پیغام جعلی بودن سریال دانلود منیجر Internet Download Manager has been registered with a fake serial number یکی دیگر از مقالات مفید سایت می باشد که کاربرانی که با این مشکل مواجه هستند می توانند از آن استفاده کنند .
دانلود منیجر هم مثل مابقی نرم افزار ها در صورت اتصال به اینترنت و دریافت نسخه بروز رسانی پیغام جعلی بودن رمز عبور را به کاربر نمایش میدهد و این پیغام دائم به صورت پنجره ای که در تصویر بالا قرار داده ام نمایش داده می شود . 2 راه حل برای رفع این مشکل وجود دارد . روش اول حذف برنامه و نصب مجدد آن به طوری که فایل های رجیستری هم به صورت کامل پاک شود - دقت داشته باشید که در صورتیکه فایل رجیستری پاک نشود بعد از نصب مجدد این مشکل هنوز وجود دارد و اما روش دوم که راه حل بهتری هست و بنده از این روش بارها استفاده کرده ام ، اجازه دهید برنامه به نسخه جدید بروز رسانی شود سپس از یکی از سایتهایی که نسخه جدید برنامه را جهت دانلود قرار داده است ، فقط فایل Pach را دانلود و اجرا کنید . فقط فایل کرک .
نیازی به دریافت فایل اجرایی برنامه نیست ، کافیست فایل Pach را دانلود کرده و محتویات داخل آن را در پوشه ای که دانلود منیجر نصب شده است کپی کنید . در ادامه لینک دانلود فایل کرک IDM را از یکی از سایتهای معتبر که معمولا بلافاصله نسخه بروز رسانی را جهت دانلود قرار میدهد برای شما میگذارم .

آموزش برطرف کردن نمایش بهم ریختگی فونت فارسی دانلود منیجر

آموزش برطرف کردن نمایش بهم ریختگی فونت فارسی دانلود منیجر یکی از سوال هایی است که نیاز به توضیحات همراه با عکس دارد . شما فارسی ساز اینترنت دانلود منیجر را نصب می کنید ولی فونت همانند تصویر وبرو نمایش بهم ریخته داده می شود . علت چیست ؟ آیا از دوباره باید نرم افزار را حذف و یکبار دیگر IDM را نصب کنیم ؟ پاسخ خیر می باشد . نیازی به انجام اینکار نیست . کافیست تنظیمات زبان فارسی را در ویندوز با توجه به عکس هایی که در ادامه قرار میدهم تغییر بدهید تا این مشکل برطرف شود .


آموزش نصب نرم افزار فارسی ساز دانلود منیجر

آموزش نصب نرم افزار فارسی ساز دانلود منیجر باعث می شود تا اینترنت دانلود منیجر شما از زبان انگلیسی با تمام تنظیمات به فارسی تبدیل شود . دانلود منیجر تنظیمات زیادی دارد که هر بخش از گزینه های مختلفی تشکیل شده است .از زمان بندی دانلود گرفته تا محل ذخیره فایل ها یا پسوند فرمت هایی که می خواهید برنامه به صورت پیش فرض آنها را دانلود کند . حالا با این همه گزینه اگر بتوانید تمام تنظیمات را به صورت فارسی مشاهده کنید بسیار خوب و کاربردی می باشد که در ادامه روش نصب برنامه را توضیح میدهم.آموزش فارسی کردن دانلود منیجر IDM


دانلود منیجر یکی از پر کاربرد ترین نرم افزارهای مخصوص دانلود فایل از اینترنت می باشد که محبوبیت زیادی در بین کاربران پیدا کرده است . یکی از امکانات دانلود منیجر پشتیبانی از زبان فارسی می باشد که کار را برای کاربرانی که از این برنامه استفاده می کنند ساده تر می کند .
تنظیمات دانلود منیجر نسبت به برنامه های دیگر کمی زیاد و اگر مسلط به زبان انگلیسی نباشید شاید استفاده از آن برای شما کمی مشکل باشد البته اگر بخواهید از قسمت های دیگر برنامه استفاده کنید . در ادامه آموزش فارسی کردن دانلود منیجر را آموزش میدهم .اموزش دانلود لینک چند فایل به صورت همزمان با اینترنت دانلود منیجر


برای شما هم پیش آمده که بخواهید لینک چند فایل را با هم به برنامه دانلود منیجر بدید تا پشت سرهم فایل ها را دانلود کنه . این روش با زمانبندی دانلود همزمان فرق داره و تنظیماتش هم متفاوته . البته این روش را در صف انتظار هم می توانید قرار بدهید اما نام تنظیمان آن "اضافه نمودن دانلود گروهی" می باشد .
فرض کنید می خواهید تصاویر 10 وب سایت را پشت سرهم دانلود کنید . کافیست هر وب سایتی که مد نظر شما هست را لینکشو کپی کنید و در صفحه باز شده قرار بدید سپس با استفاده از علامت ستاره یک ادرس دیگر به آن اضافه کنید . به این ترتیب تمام وب سایتها در صف دانلود قرار می گیرند و وقتی بر روی کلید اینتر کلیک می کنید تمام اطلاعات نه تنها فایل Zip شروه به دانلود می شود .