لینک چیست و چگونه به یک صفحه لینک بدهیم ؟!لینک چیست، به چه دردی میخورد، چند نوع لینک داریم، آیا لینک ها در رتبه سایت تأثیری دارند .... ظاهرا هنوز افرادی هستند که در دنیای اینترنت می چرخند و اسم لینک بگوششان هم نخورده و یا نحوه ایجاد لینک را بلد نیستند! خوب به هر حال ما راهنمایی هایی در این زمینه میکنیم، تا اگر کسی چنین مشکلاتی دارد، راحت شود ...


ادامه مطلب ...
##########
لینک
به معنای زنجیر است و برای هدایت کردن کاربران از صفحه جاری به صفحه ای دیگر استفاده میشود. به این صورت که، متن مورد نظر خود را می نویسیم و کاری میکنیم که وقتی کاربران روی آن کلیک کردند به صفحه مورد نظر ما هدایت شوند.

برای ایجاد لینک در ادیتور سامانه های وبلاگدهی ای همچون بلگفا و میهن بلاگ، کافی است تا ابتدا متن مورد نظر خود را که قصد لینک کردن آنرا داریم انتخاب کنیم یا به عبارتی متن را سِلِکت کنیم و از منوی بالا ادیتور بر روی دکمه ای که شبیه یک کره زمین است و یک زنجیر روی آن درج شده کلیک کنیم( ) سپس آدرس صفحه ای را که قصد داریم کاربر با کلیک کردن روی لینک به آنجا هدایت شود را در قسمت "آدرس" وارد می کنیم و در قسمت بعد هم نوع باز شدن پنجره جدید را انتخاب می کنیم؛ یعنی مشخص می کنیم صفحه مورد نظر ما، باکلیک بر روی لینک ساخته شده در یک پنجره جدید باز شود، و یا در همین پنجره جاری.

البته ظاهرا گوگل به لینک هایی که در یک پنجره جدید باز میشوند (لینک هایی که target آنها از نوع blank باشد) توجه بیشتری می کند. به عنوان مثال اگر چند سایت معتبر و بروز و پر بازدید به شما چنین لینکی دهند رتبه شما در گوگل افزایش پیدا خواهد کرد.قابل توجه کاربران عزیز:
بدلیل درخواست تعداد زیادی از کاربران، همین مطلب یکبار دیگر اما این بار بصورت واضح و گویا تر برای شما عزیزان آموزش داده شده.