بک لینک ها و لینک های خارجی می تواند اعتبار را به طراحی سایت شما اهدا نماید و ازاین رو در زمان اجرای سئو سایت و بهینه سازی سایت خود می بایست ایجاد بک لینک ها را در نظر بگیرید. برای اینکه طراحی سایت شما در رنکینگ بالاتری نسبت به دیگر سایت ها بدست آورد می بایست اعتبار خاصی داشته باشد و از این رو گوگل به لینک هایی که در دیگر سایت ها گذاشته می شود اکتفا می نماید و اگر شما از سایت های معتبرتر و در حجم بیشتر لینک دریافت نموده باشید می تواند اهداکننده اعتبار به سایت شما باشد.


اهمیت بک لینک برای طراحی سایت شما

هرچه تعداد سایت های بیشتری به شما لینک دهی نمایند ، در این معناست که سایت های بیشتری در خصوص شما صحبت می نمایند. در ادامه تعدادی از سایت های تولید کننده بک لینک رایگان را معرفی می نماییم . این سایت ها اغلب در سایت های آنالیزگر آنلاین پروفایلی را برای شما ایجاد می نمایند و این خود می تواند کمک کننده باشد. در ادامه لیستی از سایت های تولید بک لینک رایگان را معرفی می نماییم. با ورود به هر یک از سایت های زیر و درج لینک خود می توانید به طور اتوماتیک تولید بک لینک را برای طراحی وب سایت خود داشته باشید.

Backlink Maker
Backlink Generator - Build Free Backlinks From Seo Software
Free Online Backlink Builder Tool - Backlinks Generator, Software, Submitter | Seounity.com
http://www.backlinkr.net
Free Links
Auto Backlink - Fuub.net
http://www.onlineseoanalyzer.com/Fre...Generator.aspx
Linkmitter | Directory Submitter | Directory Submission | Website Directory Submitter | Automatic Directory Submission
Free Backlinks Generator ~ Backlink Builder Service

لیست بالا درج بک لینک را به صورت رایگان و توسط اپلیکیشن ممکن می نماید. البته سایت های فروش بک لینک نیز موجود می باشد که در ازای بک لینک در تعداد معین و نیز در سایت های مشخص هزینه را دریافت می نمایند.چگونه بک لینک سودمند ایجاد نماییم؟

اگرچه به تصور برخی صاحبان طراحی سایت تهیه اینگونه بک لینک ها می تواند در پروسه سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت بسیار موثر باشد اما حقیقت امر این است که به ازای در نظر گرفتن حجم بک لینک های تولید به کیفیت و اعتبار آنها توجه نمایید و همچنین به لینک سازی در روند طبیعی تمرکز نمایید.سایت های تولیدکننده بک لینک رایگان کدامند؟