کمپانی Apacer، یکی از تولیدکنندگان بر‌تر ماژول‌های حافظه رم و درایوهای SSD، از جدید‌ترین ماژول‌های حافظه DDR4 خود تحت سری PANTHER رونمایی کرد. این ماژول‌ها به طور ویژه‌ای برای پشتیبانی از جدید‌ترین پلتفرم اینتل طراحی شده‌اند و با طراحی منحصر به فرد خود، زیبایی بسیار چشم نوازی به سیستم‌های گیمینگ می‌بخشند. ماژول‌های حافظه PANTHER DDR4 به کاربران چیزی فرا‌تر از خواسته‌هایشان را در زمینه پایداری و کارایی؛ آن هم با قیمت مناسبی ارائه می‌کنند.
ماژول‌های PANTHER DDR4 در قالب ماژول‌های تکی و در ظرفیت 4 یا 8 گیگابایت عرضه می‌شوند. این ماژول‌ها در هر یک از فرکانس‌های 2133، 2400 و 2666 مگاهرتز با تایمینگ 36-15-15-15 یا 36-16-16-16 ارائه می‌شوند. این ماژول‌ها به منظور نصب و اورکلاک ساده، از فناوری XMP 2.0 برای دست یابی به فرکانس 2400 مگاهرتز و فرکانس‎های بالا‌تر پشتیبانی می‌کند. ولتاژ کاری 1.2 ولت به کاهش مصرف انرژی کمک چشمگیری می‌کند. ماژول‌های DDR4 سری PANTHER کمپانی اپیسر به گیمر‌ها این اطمینان را بخشند که در طولانی‌ترین ساعات گیمینگ، پایدار بمانند و علی‎رغم بهره وری بالا از انرژی، بهترین تجربه ممکن را در لذت بردن از بازی‌ها ارائه کنند. مهم‌تر از همه، این ماژول‌ها با بکارگیری بهترین تراشه‌های حافظه تولید می‌شوند، بنابراین گیمر‌ها می‌توانند مطمئن باشند که چیزی ارزشمند‌تر از پولشان را دریافت می‌کنند.
در مقایسه با دیگر ماژول‌های حافظه مخصوص گیمینگ، سری PANTHER DDR4 چیزی بسیار متفاوت‌تر هستند. برخلاف بسیاری دیگر از سازندگان ماژولهای حافظه که تنها به نصب برچسب بر روی ماژول‌ها خود بسنده می‌کنند، اپیسر حرارت گیرهای پیشرفته‌ای را با طراحی خیره کننده به خدمت گرفته است. با بکارگیری تکنیک‌های پیچیده، این حرارت گیر‌ها افزون بر بهترین قدرت خنک سازی، زیبایی را سیستم‌ها می‌بخشد که هرگز و با هیچ ماژول حافظه دیگری تجربه نکرده‌اید. در طراحی لبه بالایی این حرارت گیر‌ها، از رنگ بندی طلایی و نقره‌ای استفاده شده است.
ماژول‌های حافظه PANTHER، تجربه‌ای خیره کننده را در اجرای انواع بازی‌ها به نمایش می‌گذارند. سرعت، پایداری و دوام بسیار زیاد، از ویژگی‎های جدایی ناپذیر محصولات این سری هستند. منبع: techpowerup