اگر از علاقمندان به بازی‌های ریسینگ هستید و به دنبال یک مادربرد کارآمد و زیبا می گردید، کمپانی بایوستار محصولات ویژه‌ای برای شما تدارک دیده است. این تولیدکننده کهنه کار مادربرد، سری جدیدی از مادربردهای خود را به نام RACING برای علاقمندان به بازی‌های مسابقه‌ای معرفی کرده است. با مادربردهای سری RACING بایوستار، نوین‌ترین فناوری‌های روز را در کنار طراحی زیبا، به سیستم‌های گیمینگ قدرتمند خود بیاورید.
با بهره گیری از جدید‌ترین فناوری‌های مخصوص گیمینگ بایوستار، کلیه مادربردهای سری RACING از طراحی قدرتمند سخت افزاری برخوردار هستند و تجربه شما با چیپ‎ست‌های سری 100 اینتل و پردازنده‌های SKYLAKE را به اوج می‌رسانند. بایوستار در ساخت این مادربرد‌ها به منظور جریان رسانی هرچه بهتر، از اجزای باکیفیتی نظیر چوک‌های با هسته فریت با طول عمر فوق العاده بالا بهره گرفته است. خازن جامد نیز طول عمر کلی برد را تضمین می‌کنند. بکارگیری تراشه کنترلر شبکه LAN، باعث کاهش تاخیر و بهبود تجربه گیمینگ آنلاین می‌شود.
به لطف تعبیه جدید‌ترین درگاه‌های ارتباطی از جمله SATA Express و PCI-e M.2، شما توانید پرسرعت‌ترین رسانه‌های ذخیره سازی روز دنیا را برای دست یابی به بالا‌ترین کارایی ممکن، به خدمت بگیرید. وجود دو تراشه بایوس نیز، خیال شما را بابت خرابی بایوس و اعمال تنظیمات نامناسب آسوده می‌کند.
به منظور همخوانی هرچه بیشتر با نیاز گیمرهای علاقمند به سبک ریسینگ، بایوستار طراحی ویژه‌ای را در سری RACING به بکار برده است. تمامی قابلیت‌های جدید این سری، تجربه گیمر‌ها را در بازی‌های ریسینگ به سطحی می‌رساند که همواره آرزوی آن را داشته‌اند. وجود زره ویژه باعث حفاظت از درگاه‌های ورودی-خروجی در برابر گردو خاک و شوک الکترواستاتیکی می‌شود. از طریق نرم افزار Vivid LED DJ، شما قادر خواهید بود تا همانند دیجی‌ها در دنیای واقعی، جلوه نور‌پردازی این مادربرد‌ها را به رقص در آورید، از بازتاب موزیک تا جلوه‌های سفارشی، انتخاب در دستان شما است. منبع: techpowerup