===هاست لینوکس با منابع اختصاصی:سیستم عامل: CloudLinux
کنترل پنل: cPanel
5.3 & 5.4 & 5.5 & 5.6 PHP
دیتابیس: MySQL 5.6
ماژولها: Zend Optimizer ,IonCube Loader ,SourceGuardian Loader ,Memcached ,ImageMagick ,Curl ,Mhash ,Hash ,GD ,Freetype ,SOAP و ...

هارد: SSD - RAID10

- در همه پلن ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه بک آپ گرفته می شود===کلود پروتکشن

یک فایروال آنلاین بین سرور میزبان شما و کاربرانتان می باشد که با آنالیز ترافیک حملات هکر ها را دفع می کند و ترافیک سالم را به سرور میزبان شما ارسال می کند.جهت استفاده از این فایروال نیازی به جابجایی و انتقال سایت ندارید.
نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟

شما بعد از انتخاب یکی از پلن های زیر ایمیلی دریافت خواهید کرد که حاوی راهنمای تنظیمات سرور و نیم سرور های ما می باشد؛ در مرحله ی اول اگر خودتان VPS یا سرور دارید باید طبق آموزش تنظیمات را انجام دهید یا برای هاستینگتان ارسال نمایید تا آنها را انجام دهند. این تنظیمات از بلاک شدن IP سرور ما جلوگیری خواهد کرد؛ بعد از انجام این تغییرات می بایست نیم سرور های ما را بر روی دامین خود ست نمایید.

چرا از کلود پروتکشن استفاده کنیم؟

زمانی که شما از این سرویس استفاده می کنید کلیه ترافیک وب سایت شما از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری عبور می کند؛ فایروال های سخت افزاری وب سایت شما را در مقابل حملات DDoS لایه 3 و 4 شبکه محافظت می کند؛ فایروال نرم افزاری سنترال هاستینگ وب سایت شما را در برابر حملات DDoS لایه 7 و همچنین دیگر حملات هکر ها همچون Brute Force, SQL Injection-SQLi, Local File Inclusion-LFI, Cross-Site Scripting-XSS, Remote File Inclusion-RFI محافظت می کند.


===سرور مجازیمجازی ساز KVM به همراه پنل Virtualizor
» موقعیت: OVH - France
» قیمت هر آی پی اضافه برابر با 12000 تومان می باشد.
» هر 1 core برابر با 2000MHz می باشد.
» دارای پنل مدیریت وضعیت سرور مجازی
» تحویل آنی
» میزان فضا قابل ارتقا است

جهت مشاهده نمونه پنل کاربری اینجا کلیک کنید.