سیستم عامل های رایج موبایل اندروید و ios است. سیستم عامل iso مربوط به شرکت apple است که گوشی های آیفن و تبلت های آیپد از آن استفاده میکنند. سیستم عامل اندروید نیز که از سمت گوگل معرفی شده بر روی موبایل های زیادی وجود دارد.
زبان جاوا (Java)

جاوا یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای توسعه‌ی سمت سرور وب‌سایت‌های پویا و اپلیکیشن‌های تحت وب است که توسط این زبان برنامه های موبایل برای اندروید نوشته می شود. با توجه به قابلیت‌های زبان برنامه‌نویسی جاوا و فریم‌ورک‌های توسعه یافته برای این زبان، توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های تحت وب می‌توانند سناریو‌های متنوعی را پیاده‌سازی کنند. از طرف دیگر، زبان برنامه‌نویسی جاوا، زبان اصلی برنامه‌نویسی برای اندروید است که این روز‌ها با در اختیار داشتن آمار یک میلیاردی خود، پراستفاده‌ترین پلتفرم برای گجت‌های موبایل به شمار می‌رود. اگر جاوا یاد بگیرید می‌توانید درآمد بسیار خوبی را تجربه کنید.
زبان Swift

Swift زبان برنامه نویسی سیستم عامل ios است که برنامه های موبایل برای این سیستم عامل توسط این زبان نوشته می شود.

وِیژگی نرم افزار های موبایل


رابط کاربری کاربر پسند

برنامه نویسی موبایل،همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و یا نسلهای متفاوت طراحی سایت در تبریز.همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن در رونق کسب و کار خود باشید.
برنامه نویسی و پویایی برنامه

پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات ساخت اپلیکیشن موبایل (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و …) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) از خدمات ماست. با ما در این ارتباط مشاوره کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.